مقالات پنل اس ام اس نیازپرداز

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که برخی مکالمات، صحبتهای کوتاه یا پیام های دریافتی را هرگز فراموش نکرده باشید. در این مواقع کافی است یک جمله یا حتی چند کاراکتر را خوانده و در دل بگویید "وای، چقدر این حرف جالب بود!". در این مواقع آنچه اهمیت دارد لزوما همواره هم روش ارتباطی نیست بلکه شیوه بخصوص بیان پیام مهم است.

تعریف «داده» در حال تغییر است

تعریف «داده» در حال تغییر است

قوانین جدید محافظت از داده که در تاریخ ماه مه ۲۰۱۸ به تصویب خواهد رسید، قرار است عملکرد کسب و کار‌ها و نحوه‌ی مدیریت داده‌های مشتری را تغییر دهد؛ و بهتر است از همین الان برای رویارویی با این تغییرات آماده شویم. بازاریابی و ارتباط با مشتری طی ۲۰ سال گذشته تغییرات بسیاری داشته است. اما متأسفانه تا کنون قوانین مربوط به محافظت از داده‌ها که حریم شخصی ما و مشتریان ما را محافظت می‌کند، تغییر چشمگیری نداشته است، و این موضوع در حال تغییر است.

مزایای درج لینک کوتاه در پیامک

مزایای درج لینک کوتاه در پیامک

با توجه به محدود بودن تعدادکاراکترهای قابل استفاده در پیامک لازم است تا روشی برای اطلاع رسانی بیشتر به مخاطبان از طریق پیامک فرآهم شود. راه حل این موضوع استفاده از لینک های کوتاه شده در پیامک می باشد. ما در این مطلب به نحوه استفاده از این نوع لینک ها در پیامک می پردازیم.

چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم

چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم

برای ایجاد رابطه مناسب و ایجاد وفاداری در مخاطبان و مشتریان بهتر است محتوای پیام شما کوتاه و دقیق باشد و زمان ارسال آن نیز به درستی انتخاب شود تا تاثیر گذاری بیشتری را بر روی مخاطبان و مشتریان احتمالی آینده داشته باشد. در این مطلب ما به چند نکته در این زمینه اشاره می کنیم.

الفبای بازاریابی پیامکی

الفبای بازاریابی پیامکی

با اینکه بازاریابی پیامکی هنوز خیلی جدید است، یکی از راه‌های بازاریابی به‌وسیله‌ی رسانه‌ی مورد علاقه‌ی من شده است. این یک زمینه‌ی جدید است(حداقل فعلا) و در نتیجه خیلی جا برای کارهای بالقوه برای انجام دادن دارد، به خصوص برای ما که سریع هستیم و زود به سراغ اینجور کارها می‌رویم. در این پست من می‌خواهم الفبای بازاریابی به وسیله‌ی پیام‌های متنی خودم را با شما به اشتراک بگذارم.

9 توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

9 توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

بازاریابی پیامکی یکی ��ز ساده ترین و رایج ترین ابزارها برای ارتباط با مشتریان است و شرکت ها می توانند از این ابزار مفید استفاده کنند. ما در این مطلب چند توصیه مهم برای شرکت ها داریم تا آنها با وجود پیام رسان های جدید نیز بتوانند از مزایای سرویس پیام کوتاه به خوبی بهره مند شوند.

چگونه با اس ام اس افراد را استخدام کنیم؟

چگونه با اس ام اس افراد را استخدام کنیم؟

تکنولوژی پیامک یک مدتی است که در دسترس است. امروزه، بازاریاب‌ها از بازاریابی به وسیله‌ی پیام‌های متنی استفاده می‌کنند تا توسعه پیدا کنند و در دسترس باشند. اما هنوز جا دارد تا مانند روش‌های سنتی استخدام مورد قبول شوند. اما بعضی از کارفرماها از این روش در کنار باقی روش‌ها برای استخدام افراد به شرکت خود استفاده می‌کنند.

بازاریابی پیامکی برای مکانیک ها

بازاریابی پیامکی برای مکانیک ها

زمستان از قدیم فصل رونق مکانیکی‌ها بوده است. موج سرمایی که اخیراً انگلیس را فراگرفته است نیز باعث شده که میزان خرابی خودرو‌ها به میزان قابل توجهی بالا رود. حتی مدرن‌ترین خودرو‌ها نیز قربانی هوای سرد می‌شوند و این بدین معنی است که تا زمانی که بتوانید دیده شوید، با هجوم مشتری‌ها روبرو خواهید بود. پنل پیامکی در این فصل می تواند به رونق کار مکانیک ها نیز کمک کند.

راهنمای بازاریابی اس ام اسی فروشندگان لباس

راهنمای بازاریابی اس ام اسی فروشندگان لباس

در روز و روزگار کنونی، مخصوصا با در نظر داشتن نام های بزرگی که بر بازار تسلط دارند، برای خرده فروشان پوشاک و مد مستقل حفظ کردن و رشد بیزنس شان بدون استفاده از تاکتیک های بازاریابی عمده گران قیمت روز به روز سخت تر می شود. درحالیکه برندهای بزرگ از بودجه کافی برای بهره برداری کردن از شیوه های سنتی تبلیغات همانند آگهی در روزنامه، رادیو، تلویزیون،و ایمیل مستقیم برخوردار هستند، هزینه های این دست کمپین ها غالبا به نحوی است که بیزنسهای کوچک به سختی بتوانند از عهده پرداختشان بربیایند.

کوپن‌های دیجیتالی پیامکی، آینده بازاریابی

کوپن‌های دیجیتالی پیامکی، آینده بازاریابی

کوپن‌های دیجیتالی را به راحتی به وسیله‌ی تکنولوژی بازاریابی به وسیله‌ی پیام‌های متنی تکست‌سیگنال درست کنید تا کسب و کار خود را بزرگ کنید.

لینک های سریع