Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  آیا سامانه پیامکی توانایی بهبود خدمات‌رسانی به مشتریان را دارد؟

  به لطف بازخوردهای فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، صدای مشتریان بیشتر از هر زمان دیگری رساتر شده است. به همین خاطر است که امروزه، فراهم کردن و ارائه دادن خدمات مشتریان آن هم با بهترین کیفیت ممکن بسیار اهمیت دارد. بازاریابی پیامکی این فرصت را برای شما به ارمغان آورده است تا با استفاده از آن شما بتوانید بهترین خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.
  آرش علیمحمدی
  1396/02/02

  3887 نفر


  آیا سرویس پیام کوتاه توانایی بهبود بخشیدن به خدمات مشتریان را دارد؟
  بازاریابی پیامکی یک متد تازه و رو به پیشرفت است که به تجارتها و کسب و کارهای مختلف این اجازه را می دهد تا مشتریان را از جدیدترین محصولات، آخرین فروش و تخفیف های نو باخبر کنند. اما به همین اندازه نیز یک ابزار بسیار مفید برای گوش دادن به مطالبات مشتریان است، و از بازخوردهای آنها و پیشنهاداتی که برای شما دارند استفاده کنید. در اینجا ما استراتژی های مربوط به بازاریابی پیامکی را به چند دسته تقسیم کرده ایم.

  ایجاد یک تعادل مناسب 

  شما خواستار این موضوع هستید که سرویس پیامکی تان برای مشتریان مفید باشد نه اینکه باعث آزار و مزاحمت آنها شود. هیچکس دلش نمیخواهد که روزانه با صدها پیامک تبلیغاتی و بازاریابی بمباران شود، و با انجام دادن این کار و مرتکب شدن این اشتباه سبب میشوید که مشتریان به زودی پیامک های شما را نادیده بگیرند. یکی از مهمترین موضوعات این است که شما مشتریان و کاربران خود را در جریان این پیامک های گروهی قرار دهید و پیش از فرستادن هر پیامی، از آنها اجازه انجام دادن این کار را بگیرید. در وبسایت اینترنتی خود، کانال تبلیغاتی و پیامک خود قابلیت ثبت نام کردن در سرویس پیامکی را فراهم کنید. اجازه بدهید تا مشتریان از تمام منفعت های عضویت در سرویس پیامکی شما باخبر شوند و با این کار تعداد اعضا را روز به روز بیشتر کنید. 

  کاری کنید تا مشتریان احساس خاص بودن کنند!

  ارسال پیامک یکی از شخصی و خصوصی ترین راه های بازاریابی موجود به شمار میرود. با استفاده از این سرویس شما تبلیغات خود را به شکلی کاملاً مستقیم و بی واسطه به داخل جیب مشتری هایتان ارسال میکنید و به شما اجازه میدهد که در گذر زمان با آنها یک رابطه ی نزدیک و دوستانه برقرار کنید. مطمئن شوید که با آوردن نام مشتری خود در متن پیامک، هر یک از مشتریان را متمایز کنید. در پاسخ به هریک از سوالها و درخواستهای آنها یک پیامک متمایز بفرستید و به هرکدام از مشتریان پیشنهاداتی را بدهید که میدانید با سلیقه و خواسته آنها مطابقت دارد تا متوجه شوند چقدر به آنها اهمیت میدهید و برایشان ارزش قائلید. شما با ایجاد لیستهایی شامل مشتریانی که یک سلیقه دارند و از یک محصول استفاده میکنند میتوانید این روند ارسال پیامک های متمایز را به کار ساده تری تبدیل کنید.

  سیستم خود را ساده و موثر کنید

  مشتریان خواستار این هستند که پروسه خرید و سرویس های کلی که مورد استفاده آنهاست، به موثرترین شکل ممکن انجام شود. تکنولوژی موبایل تمام ارتباط های ما را از هر نوع و هر زمینه ای به یکدیگر متصل کرده است، چرا که دسترسی به ایمیل ها، پیامک، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و وبسایت ها برای گوشی های هوشمند بسیار ساده است. امروزه تمام کاربران و مشتریان انتظار یک سیستم را دارند که قابلیت ثبت نام و عضویت در آن وجود داشته باشد و این موضوع مهم نیست که مشتریان با استفاده از چه سرویسی با شما در ارتباط خواهند بود، باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مشتریان و تمام کانال های ارتباطی شما با آن ها بسیار فعال باشد و بروزرسانی شود.

  بازخوردها و نظرات را جمع آوری کنید

  بسیاری‌از مشتریان و کاربران ترجیح می‌دهند که خرید، نظرسنجی‌و معاملات خود را با سرویس پیامکی انجام‌دهند تا اینکه با تماس‌تلفنی اقدام کنند. از این رو سرویس‌های پیامکی برای انجام‌دادن نظرسنجی از مشتریانی که خرید خود را انجام داده‌اند، یک روش بسیار ساده است. به سادگی می‌توانند پاسخی برای شما ارسال‌کنند ‌و به کیفیت خدمات و محصولات‌تان امتیاز بدهند، صدای خود را به گوش شما برسانند و یا اینکه با گفتن نظرات خود به شما اطلاعاتی‌بدهند.

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها