Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  بازاریابی پیامکی آژانس های کاریابی در سال جدید

  با آغاز سال جدید مردم بیشتر به فکر تغییرات شغلی می افتند و نیز تقاضاهای شغلی نیز افزایش می یابد. کارفرمایان نیز در آغاز سال معمولاً به جذب نیروهای بیشتری می پردازند. بازاریابی اس ام اسی ابزاری است که می تواند در این زمینه به استخدام کنندگان کمک زیادی بکند. ما در این مطلب به کاربرد بازاریابی پیامکی برای آزانس ها اسخدامی می پردازیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/11/10

  3861 نفر

  ماه ژانویه زمانی است که مردم معمولاً به دنبال فرصت های شغلی جدید در بازار هستند، بسیاری از آنها سال نو را فرصتی برای پیدا کردن یک شغل جدید و یا ایجاد یک تغییر شغلی قلمداد می کنند که از مدت ها پیش انتظار آن را می کشیدند. علاوه بر این، وضعیت سخت اقتصادی افراد بیشتری را وادار می کند که به دنبال کسب درآمد بیشتر و ثبات مالی بیشتر باشند، همچنین از طرف کارفرمایان نیز تقاضای جذب نیروی بیشتری وجود دارد. همه چیز در نظر گرفته شده است، به نظر می رسد سال 2018 سال پر مشغله برای آژانس های استخدام باشد و بازاریابی پیامکی می تواند در موفقیت آنها نقش کلیدی را ایفا کند. ما در این مطلب به این موضوع می پردازیم که چرا بازاریابی اس ام اسی بهتر است در استراتژی سال جدید شما برجسته باشد.

  آیا سال 2018 سال رونق اشتغال خواهد بود؟

  اگرچه گمانه زنی های زیادی درباره مسئله برگزیت و چگونگی و میزان تاثیرگذاری آن بر اقتصاد وجود دارد، اما به نظر می رسد که بازار کار انگلیس قوی تر از همیشه است و تمام شواهد حاکی از این است که تقاضا برای مشاغل و کارجویان در انگلیس بالاتر از همیشه است. تحقیقات دولت نشان داده است که خوش بینی در نیروی کار نیز در تمام سطوح بالا است، این در حالی است که آژانس استخدامی پیشروی Hays گزارش می دهد که 95٪ از کارفرمایان انتظار دارند در دوازده ماه آینده فعال تر شوند، و حداقل 75٪ انتظار دارند که پرسنل جدید استخدام کنند. علاوه بر این، آنها کمبود در مهارت ها و رقابت زیاد در بازار را گزارش می کنند که می تواند به رونق هیجان انگیز در بخش استخدامی کمک کند و آژانس های استخدام می توانند بزرگ ترین برنده ها باشند، به ویژه اگر آنها به استعدادهای مناسب برای رفع نیازهای عظیم بازار دسترسی داشته باشند.

  چرا کارفرمایان بازاریابی پیامکی را انتخاب می کنند؟

  با توجه به این که نسل های جدید به دنبال بخش بزرگی از بازار کار هستند، ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که فناوری های جدید روشی مناسب برای مدیریت روابط متقاضیان کار است. با این حال، واقعیت این است که این افراد از فناوری هایی استفاده می کنند که به برجسته شدن بازاریابی پیامکی کمک می کند.

  اگر چه آمارها نشان می دهند که اکثر ارتباطات شخصی میان این گروه های اصلی در حال حاضر از طریق پیام رسان های محبوبی مانند WhatsApp و Facebook Messenger انجام می شود، اما کاربران به طور قابل توجهی به پیام های این پلتفرم ها در مقایسه با پیام های اس ام اسی که معمولاً در عرض چند ثانیه دیده می شوند، کمتر پاسخگو هستند. حتی امروزه اس ام اس فوریتی را به وجود می آورد که گیرندگان را به خواندن و پاسخ دادن فوری تشویق می کند و این امر برای ارتباطات حساس به زمان بسیار مناسب است - مانند شغل های بسیار رقابتی و مراحل کلیدی در روند استخدام.

  بازاریابی اس ام اسی به دلایل متعددی از روش سنتی ایمیل برتر است. اولاً، با وجود هرزنامه ها و پیام های روزمره زیادی که به طور همیشگی وارد صندوق ورودی ایمیل می شود، کاربران به آسانی ممکن است پیام های ایمیل را نبینند و یا زمانی ببینند که خیلی دیر شده و مدت زمان استفاده از آن موقعیت منقضی شده باشد. از سوی دیگر، به دلیل اینکه پیام رسانی اس ام اسی به طور کلی بسیار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین احتمال خوانده شدن پیام هنگام دریافت آن بسیار بیشتر است. همچنین نسل های جوان بیشتر از همیشه وابسته به موبایل شده اند و به عنوان معتادان تکنولوژی شناخته می شوند و گوشی های هوشمند خود را به عنوان ابزار اصلی ارتباط جایگزین کامپیوتر کرده اند به طوری که گوشی موبایل آنها جایی است که بیشتر می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. متقاضی شما هر کجا که باشد، بازاریابی اس ام اسی شما را قادر می سازد تا فوراً یک پیام را به دست او برسانید و با پشتیبانی لینک های قابل کلیک، به آسانی می توانید کل فرآیند استخدام را از طریق گوشی آغاز کنید، به طوری که این فرآیند را برای نسل های وابسته به موبایل فوق العاده راحت و آسان می سازد.

  چگونه آژانس های استخدام می توانند به طور موثر از بازاریابی اس ام اسی استفاده کنند؟

  طرح های بسیاری در فرآیند استخدام وجود دارند که به طور کامل به بازاریابی پیامکی کمک می کنند. در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم:

  پیام های یادآوری - اجازه دهید متقاضیان شما بدانند (به طور همزمان) که چه زمانی یک موقعیت مناسب جدید کاری برای آنها در دسترس وجود دارد.

  زمان بندی – از اس ام اس دو طرفه برای زمان بندی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه بدون مبادله ایمیل صوتی استفاده کنید.

  مصاحبه ها – اطلاعاتی درباره جزئیات مکانی، زمانی و شخص مصاحبه کننده و نیز یادآوری کننده هایی را روز قبل از مصاحبه برای متقاضی ارسال کنید.

  به روز رسانی ها – برای متقاضیان خود در طول فرآیند درخواست به روز رسانی های زمان دار ارسال کنید تا آنها را همیشه مطلع نگه دارید.

  فهرست های شغلی - در پیامک برای متقاضیان خود لینک هایی به فهرست های شغلی یا تقاضاها و ارزیابی های آنلاین قرار دهید تا آنها را تکمیل کنند.

  انتقادات و پیشنهادات - پس از مصاحبه، بازخورد متقاضیان درباره مناسب بودن موقعیت شغلی به طور خودکار جمع آوری می شود.

  آیا می توانم بازاریابی پیامکی را با CRM استخدام خودم ادغام کنم؟

  یکی از جذاب ترین ویژگی های بازاریابی اس ام اسی که Fastsms به آژانس های استخدام ارائه می دهد شامل ادغام یکپارچه و بی نقص API با تمام بسته های نرم افزاری CRM (سیستم مدیریت روابط مشتریان) استخدامی ممتاز است. از میان آژانس های استخدام، دو مورد از ادغام های پرکاربرد شامل AdaptUX و Tritus می باشد.

  " AdaptUX که از طریق سرویس ابری یا OnPremise تحویل داده می شود، یک سیستم نرم افزاری استخدامی قدرتمند است که تجربه کاربری نهایی را ارائه می دهد. AdaptUX مرکز مدیریت تمام فعالیت های استخدامی، ساده سازی فرایندها و ارائه مشاوره های گوناگون با ابزارهای پیشرفته می باشد، به طوری که استخدام کنندگان را قادر می سازد تا حد امکان موثر باشند و مزیت رقابتی به دست آورند."

  ITRIS"   معیار نرم افزار استخدام است که همه نوع مشاوره استخدام با ویژگی ها و ابزار های بهینه ارائه می کند تا برای مدیریت کسب و کار و برنامه ریزی مطمئن موفقیت در آینده استفاده شود."

  ما از طریق API قدرتمند خود و دسترسی آزاد به پشتیبانی و مستندات توسعه دهندگان می توانیم بدون در نظر گرفتن پلتفرم مورد استفاده شما بازاریابی اس ام اسی شما را یکپارچه کنیم.

  چگونه می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که چگونه بسته های پیامک انبوه قیمت مناسب ما می تواند به آژانس استخدام شما در سال 2018 کمک کند، می توانید با تیم کارشناسان تحسین شده ما با شماره 021 - 41238 تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که درباره تمام جنبه های بازاریابی اس ام اسی با شما گفتگو کنیم و همچنین در مورد نیازهای یکپارچه سازی CRM خاص شما به طور دقیق تر صحبت کنیم.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها