Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  بازاریابی پیامکی برای خرده فروشان

  با توجه به اینکه تعداد بازیگران حاضر در بازار خرده فروشی بسیار زیاد است، بیزنس ها با رقابت سخت روزانه مواجه هستند. برقرارسازی روابط قوی بین بیزنس و مشتریان خود کلید دستیابی به اهدافی است که برای یک کسب و کار موفق و سودمنددر نظر گرفته شده است.
  هنگامه خدابنده
  1396/02/15

  3662 نفر

  بنا به تحقیقات مرتبط با عملکرد بازاریابی پیامک انبوه، مشتریان بعد از دریافت و خواندن پیام های اس ام اسی بر روی تلفن همراه خود که شخصی سازی شده باشد، بیشتر تمایل به انجام خرید پیدا می کنند و ارتباط گرفتن با مشتریان به صورتی مرتب کلید موفقیت در کسب و کار است.

  ارتباط گیری موبایلی هم اکنون بخش جدانشدنی از روند خرید مشتریان است. بازاریابی پیامک انبوه قویترین راه برای آنست که پیام خود را به صورت مستقیم به دست مشتریان خود برسانید، بخصوص با توجه به  98% نرخ خوانش پیام های متنی که ظرف سه دقیقه از ارسال صورت می گیرد. گوشی های هوشمند نیز طبق گزارش ماه می 2015 سنسیس که اظهار داشته 70% از جمعیت دارای تلفن همراه می باشند، بدل به یکی از اجزای جدانشدنی زندگی روزانه چه در بعد زندگی شخصی و چه کسب و کار شده اند. تعداد ابزارهای تلفن همراه از جمعیت جهانی فزونی گرفته است. ارسال پیام متنی بر روی تلفن همراه باعث می شود بیزنس شما از شانس حضور در جایی که مشتریانتان قرار دارد برخوردار باشند.

  کمپین های ارسال پیامک انبوه را ظرف چند دقیقه می توان برنامه ریزی کرده و برای جمعیت هدف اجرایی نمود، به این ترتیب  کمپین های یاد شده مشتریان را، در روزهایی که فروش چندان بالا نیست یا وقتی تا رسیدن محموله بار جدید مقداری از اجناس باقی مانده است، به درب فروشگاه شما می کشاند. اس ام اس انبوه به شرکت ها امکان می دهد که تقریبا به صورت فوری در چنین مواقعی عکس العمل نشان بدهند.

  فورد موتور از کمپین اس ام اسی برای تولید نرخ تبدیل 15.4% استفاده نمود و در مطالب کنونی نیز 4 راه را ارائه می کنیم تا خرده فروشان بتوانند همین کار را انجام بدهند:

   

  1- خوشامدگویی به مشتریان جدید

  ارسال کردن اس ام اس خوشامدگویی برای مشتریان جدید راهی است برای شکل دهی به رابطه اولیه و علاقمندی و توجه بیزنس شما را به این مشتریان نشان می دهد، مشتریان نیز می دانند که شما از علاقمندیشان به شرکت خود مطلع هستید و سطح خدمات مشتریانتان بالا می رود.

   

  2- حفظ کردن مشتریان کنونی

  به روز نگاه داشتن مشتریان موجود با استفاده از پیشنهاد و آفرهای گوناگون باعث فروش می شود. در صورتی که مشتریانتان به انتخاب خود دریافت کردن پیام از جانب شما را تایید کرده باشند پس به پیامی که ارسال می کنید علاقمندند.

  البته خودتان را نباید محدود به پیشنهاد و آفر کنید. خودتان هم مشارکت داشته باشید، به هر حال بهترین روش برای ارتقای کسب و کار این است که روابطی مبتنی بر اعتماد را خلق کنید.

   

  3- حضور آنلاین خود را ترویج بدهید

  با تعبیه کردن لینک هایی درون کمپین اس ام اسی خود مشتریان را ترغیب به بازدید از سایت خود کنید.

   

  4- سفارش ها و تحویل ها را ردیابی کنید

  دانستنِ زمان تحویل داده شدن یک سفارش خوب است، به این ترتیب از گم شدن سفارش ها جلوگیری می شود و نیازی به زمان بندی مجدد که با زمان مشتری و شرکت تحویل دهنده سفارش همخوانی داشته باشد نیست.تماس گرفتن با مشتری از طریق اس ام اس و لحاظ کردن جزئیات ساده ای همانند زمان تحویل یا لینک هایی به وب سایت تحویل سفارش یک خدمت عالی به مشتریان محسوب می شود.

  کمپین های اس ام اس انبوه شیوه ای عالی برای مشارکت کردن با مشتریان کنونی، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان کنونی می باشد.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها