Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  بازاریابی پیامکی: چهار بخشی که به شکل موفقیت آمیزی از بازاریابی پیامکی استفاده می کنند.

  با توجه به سرمایه گذاری برند های مشهور و نامی جهان در استفاده از تکنولوژی برای بازاریابی، تبلیغات پیامکی در سال های اخیر صعود چشمگیری در سطح محبوبیت داشته است. مزایای بسیار زیادی در بکارگیری بازاریابی پیامکی وجود دارد، از برقراری ارتباط مستقیم با تک تک مشتریان گرفته تا این واقعیت که بیش از 80% از پیام ها خوانده می شوند. با توجه به این موضوع که 90% از جهان تحت پوشش دستگاه های موبایل قرار گرفته اند، صرف نظر از اینکه مشتری شما در کجای جهان قرار دارد، شما به راحتی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.
  آرش علیمحمدی
  1396/05/11

  2853 نفر

  بازاریابی پیامکی مقرون به صرفه است، کمپین های تبلیغاتی در سرویس های پیامکی به سرعت رشد می کنند، با همان سرعتی که نوشتن متن یک پیامک ممکن است طول بکشد. این موضوع شما را قادر می سازد که به سرعت با مشتری ارتباط برقرار کنید، تاثیرگذاری شما مثبت باشد و همچنین در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دریافت کنید. با تعداد بیشماری از دلایلی که برای استفاده از سرویس های پیامکی وجود دارند، ما 4 بخشی را که با موفقیت از سرویس ها پیامکی استفاده کرده اند را به عنوان نمونه ی مطالعاتی برایتان اینجا آورده ایم تا سرمایه گذاری کمپانی ها در تکنولوژی را بررسی کرده باشیم.


  بخش تفریحی و اوقات فراغت

  از مراکز و باشگاه های پرورش اندام گرفته تا فیتنس و رستوران و بارها، بخش تفریحات و اوقات فراغت جامعه موفق شده تا ارتباط خود با مشتریان را به لطف استفاده از سرویس های پیامکی، ارتقاء ببخشد. سرویس های پیامکی به نوعی یک بخش بزرگ از یک انقلاب در کسب و کار مراکز فیتنس در سال های اخیر بوده اند، بدین شکل که به شرکت ها و این مراکز کمک کرده تا به طرزی بی سابقه به تعداد اعضای خود بیافزایند. از ارسال پیشنهاد های تخفیفی برای جلسات تمرین های ورزشی گرفته تا فرستادن یادآورهایی برای تذکر دادن ساعت و تاریخ جلسه های بعدی به اعضای باشگاه، سرویس های پیامکی سبب شده اند تا باشگاه های پرورش و تناسب اندام نه تنها به اعضای خود پیشنهادات و خدمات خوبی ارائه کنند، بلکه آن ها را بیش از همیشه ترغیب کرده تا از باشگاه دیدن کرده و از آن استفاده کنند. کلاس های تناسب اندام با استفاده از سرویس های پیامکی موفق شده اند تا اعضای کلاس ها را تا حد نساب برسانند و از این طریق موجب رضایت خود و شرکت کنندگان شده باشند. با استفاده از فهرست های انتظار آنلاین و ارسال پیامک های یادآور شما قادر خواهید بود تا کلاس هایی با حضور صددرصدی اعضا را راه اندازی کنید.

  سرویس های پیامکی در بخش اغذیه و رستوران ها برای تایید رزرو های انجام شده، انصراف دادن از برخی سفارشات و رزرو ها، کمک شایانی برای کاهش تعداد رزرو هایی که بی خبر کنسل شده و سبب از دست دادن دیگر مشتریان می شوند، در کل سرویس های پیامکی بهترین روش برای این کسب و کارها و همچنین شرکت هاست تا معاملات و پیشنهادات آنی و ضرب العجلی برای مشتریان خود ارسال کنند. برای نمونه اگر رستوران شما  کاملاً برای آخر هفته رزرو نشده است و هنوز میزهایی باقی مانده اند تا ستوران کامل پر شود، میتوانید با ارسال پیامک برای مشتریان خود و پیشنهاد تخفیف (برای مثال) 10% بر روی قیمت غذای اصلی انتخابی تا 24 ساعت آینده، آن ها ترغیب کنید تا در این مدت میز های باقی مانده را رزرو کنند.


  ورزش

  بازاریابی پیامکی در بخش ورزشی به شکل بسیار موثری مورد استفاده قرار گرفته است، کمک کرده تا باشگاه ها بتوانند با طرفداران خود در طول فصل در ارتباط باشند و همچنین در زمانی که فصل تعطیلات هم فرا برسد به این ارتباط ادامه دهند. باشگاه ها و تیم های نو پا تا سطوح حرفه ای و بزرگ می تواتد با استفاده از سرویس های پیامکی برای بازی ها و رویداد های پیش رو و فروش حداکثری بلیت های خود استفاده ای پر سود کنند. بازایابی پیامکی می تواند برای فروش بالاتر بلیت های تخفیف خورده ی تمرین تیمها و بازی های دوستانه مورد استفاده قرار بگیرد. سرویس ها پیامکی قادر اند که کمک بزرگی به تقویت رابطه ی باشگاه های ورزشی و طرفداران بکنند، با ارسال اطلاعات دقیق و بروزی مانند: آمار بازیکن ها، بازی های پیش رو، رتبه بندی تورنمت و رتبه بندی بازیکنان و تعداد گل های به ثمر رسیده و اطلاعاتی از این قبیل. سرویس های پیامکی همچنین به هنگام برگزاری قابت های بین المللی مثل جام جهانی یا ویمبلدون می توانند این شرایط را محیا کنند تا طرفداران نیز در شور  و هیجان این مسابقات در کنار بازیکنان قرار بگیرند.


  مسافربری و میزبانی

  اگر شما یکی از کارکنان صنعت مسافربری هستید یا اینکه در چند سال اخیر از مشتریان این صنعت بوده اید، به احتمال زیاد از لذت ارتباط مستقیم پیامکی با این بخش بسیار لذت برده اید. برای خطوط هوایی، ارسال پیامک های یادآور برای مشتریان به محض باز شدن و محیا شدن بلیت فروشی آنلای، آنها را تشویق می کند تا از شرکت شما برای مسافرت خود استفاده کنند. فرستادن پیامک برای مشتریان، تغییرات پیش آمده در ساعت پرواز، پیشنهادهای تخفیف و... به آنها همچنین رسانای این معنی است که شما برای رابطه تان با مشتریان، احترام و ارزش زیادی قائل هستید. مشتریان شما هر چه بیشتر درباره ی تغییرات در برنامه هی شما و خودشان اطلاع داشته باشند، امکان کمتری وجود دارند که از این تغییرات و عوض شدن برنامه ها حس نا امیدی و ناراحتی داشته باشند، نسبت به زمانی که همه چیز بدون آکاهی مشتری رخ می دهد. سرویس های پیامکی راهی سریع و بسیار آسان برای شما فراهم کرده اند تا مشتریان را از هر اطلاعاتی که نیاز است بدانند، آگاه سازید.

  در بخش اقامت و هتل ها، میتوانید از سرویس های پیامکی استفاده کنید تا با پیشنهاد دادن تخفیف هایی به مشتریان، از تعداد اتاق های خالی خود بکاهید. همچنین بهترین راه برای پیشنهاد های خاص در شب های خاصی از سال که مناسبتی دارند مانند شب سال نو یا روز مادر یا روزهایی از این دسته که شما می توانید برای نمونه، یک اتاق به همراه ناهار و شام و اقامت دو روزه را با یک تخفیف خوب به مشتریان عرضه کنید. همچنین یک راه بسیار خوب برای در ارتباط ماندن با ان دسته از مشتریان است که امکان دارند سالی یک یا دو شب یا حتی هرچندسال دو شب را در هتل شما بگذرانند. به دست آوردن درک درستی از ترجیحات و خواسته های مشتریا کلید موفقیت شما در کسب و کار و ارتقای رابطه تان با مشتریان خود است.


  بهداشت، سلامت و زیبایی

  این صنعت چهارمین بخشی است که با استفاده از سرویس های پیامکی موفق شده برای سالهای زیادی، سود بسیار خوبی را عاید خود کند. یکی از پیشرفت های اخیر این صنعت در زمینه ی استفاده از سرویس های پیامکی ابداع سیستم وقت ملاقات دهی پیامکی بوده است که کار را برای مشتریان و مراجعه کنندگان را تا حد مطلوبی اسان کرده است. برای مطابقت با سبک زندگی پر مشغله مشتریان، خواه در تعطیلات باشند یا سرکار یا اینکه یک مسافرت کاری را پیش رو داشته باشند، همگی می توانند با استفاده از سرویس های پیامکی برای خود وقت ملاقاتی متناسب با جدول زمانبندی خود انتخاب کنند. با استفاده از این روش، مشتریان بسیار احساس راحتی و خشنودی می کنند تا اینکه مدت خیلی زیادی را پشت خط تلفن در صف انتظار باشند تا در نهایت بتوانند یک وقت ملاقات برای خود بگیرند یا اینکه برای تعیین آن زمان زیادی را صرف جستجو در سایت های وقت ملاقات دهی آنلاین بگذرانند.

  سرویس های پیامکی در بخش بهداشت و سلامت نیز به آن ها کمک می کند تا بهتر بتوانند مراقب مراجعه کنندگان خود باشند، آن هم به این سادگی که پس از هر وقت ملاقات یک پیامک براس مشتری ارسال شود تا نظر و بازخورد آن ها را جویا شد و از آن ها خواست که طی 24 ساعت پس از وقت ملاقات به آن پیامک پاسخ دهند. این موضوع شما را قادر می سازد تا به تمام مشکلاتی که در خدمات ما ممکن است وجود داشته باشد در سریع ترین زمان ممکن پی ببرید و تقریباً به شکلی آنی اگر یکی از مشتریان ناراضی بود، آن را حل کنید. با این کار میتوانید تعداد مشتریانی که دفعه بعدی به سالن زیبایی شما قدم میگذارند را افزایش دهید.

  سرویس های پیامکی و پاسخگویی آنی در این صنعت کلید موفقیت آن بوده و در حال پیش بردن تمام کسب و کارها در سراسر انگلستان هستند.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها