Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  بهبود تجربه خرید از طریق پیامک

  سرویس پیام کوتاه یک بستر مناسب برای ارتقاء تجربه مشتریان در صنعت خرده فروشی است. ما در این مطلب به این موضوع می پردازیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/06/15

  2670 نفر

  صنعت خرده فروشی یک فضای رقابتی است که نیازمند تلاش های بازاریابی منحصربفرد و خدمات مشتریان عالی است. بسیاری از کسب و کارهای بزرگ برای پیشتازی در رقابت با رقبا سرویس پیام کوتاه را در استراتژی تجاری خود وارد کرده اند. اما دلیل آن چیست؟ از طریق پیامک می توان یک ارتباط شخصی و مستقیم با مشتریان علاقمند ایجاد کرد. برای اطمینان حاصل کردن از این که پیام شما به طور مستقیم به دست بازار هدف شما می رسد چه روشی بهتر از ارسال یک پیامک متنی ساده به صورت مستقیم به گوشی موبایل مخاطب وجود دارد.

  بیایید نگاهی بیاندازیم به چهار روش اصلی که خرده فروشان از سرویس پیام کوتاه در کسب و کار خود استفاده می کنند.

     1- پیامک برای تایید سفارش و اطلاع رسانی:

  وقتی مشتری خرید آنلاین انجام می دهد یک پیامک می تواند به صورت خودکار از وب سایت فروشگاه برای او ارسال شود که خرید او را تایید کرده و او را از وضعیت تحویل سفارش آگاه کند. این پیامک می تواند دارای یک آی دی شناسایی شخصی فرستنده (Sender ID) باشد، این آی دی به مشتری آسودگی خاطر می دهد که تراکنش های او فوراً مورد بررسی قرار می گیرند. این موضوع انتظارات مشتری را مدیریت کرده و در نهایت تجربه کلی مشتری را بهبود می بخشد.


      2 - پیامک برای بازاریابی و تبلیغات:

  ارسال پیامک به مشتریانی که درخواست دریافت پیامک های بازاریابی و تبلیغاتی را پذیرفته اند یک روش عالی برای اطمینان از این موضوع است که پیامک مناسب به افراد مناسب در زمان مناسب ارسال می شود. سرویس پیام کوتاه خرده فروشان را قادر می سازد تا به طور قابل اعتمادی با بازار هدف مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند و اطلاعات هدفمندی درباره فروش ها یا تبلیغات به آنها ارائه کنند.

      3 - پیامک برای بهبود خدمات مشتریان:

  بازخورد مخاطب در حوزه خدمات مشتریان اهمیت زیادی دارد. درک خواسته ها، نیازها و علایق مشتریان می تواند به خرده فروشان کمک کند تا محصولات و خدمات خود را مناسب سازی کرده تا این که بتوانند تقاضاهای مشتریان را بهتر برآورده کنند.

  پنل اس ام اس خرده فروشان را قادر می سازد تا نظرسنجی های کوتاه را به گوشی موبایل مشتریان خود ارسال کنند. مشتریان سپس می توانند به طور مستقیم به پیامک ها پاسخ دهند، این کار آگاهی باارزشی نسبت به نیازها و خواسته های آنها فرآهم می کند.

      4 - پیامک برای ارتباطات داخلی:

  پیامک ها همچنین می توانند برای ارتباط با پرسنل داخلی مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال، می توان از پیامک برای اطلاع رسانی به پرسنل در زمینه به روز رسانی فرآیند فروش، تغییرات زمان بندی شیفت کاری یا اطلاعیه های پرداخت حقوق استفاده کرد.

  ویژگی هایی مانند متنوع بودن، موثر بودن و قابل اطمینان بودن باعث شده تا پیامک به یک ابزار ارتباطی ایده آل در صنعت خرده فروشی تبدیل شود. خرده فروشان از طریق ادغام ارتباطات پیامکی با استراتژی کسب و کار خود قادر خواهند بود تا با مشتریان خود به صورت مستقیم و شخصی ارتباط برقرار کنند. پنل ارسال اس ام اس بهترین روش برای ارائه پیام شما محسوب می شود.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها