Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  راهنمای کاربران جدید پنل اس ام اس نیازپرداز

  ضمن خوشامدگویی به کاربران جدید، این مطلب مقدمه ای برای کار با پنل پیامکی نیازپرداز می باشد که نحوه فعالسازی، مشاهده اعتبار و نحوه محاسبه اعتبار جهت ارسال را توضیح می دهد.
  NiazPardaz
  1396/06/27

  8398 نفر

  کاربران محترم که به تازگی پنل اس ام اس نیازپرداز را خریداری کرده اند، می بایست نسبت به موارد زیر دقت نمایند.

   

  نحوه فعالسازی پنل پیامکی نیازپرداز

  پس از ثبت سفارش پنل پیامکی، اطلاعات ورود به پنل، برای کاربران پیامک خواهد شد. کاربران محترم پس از ورود به پنل می بایست تصویر کارت ملی یا تصویر صفحه اول شناسنامه را از منوی ارسال مدارک که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص گردیده است ارسال نمایند. تصویر مدرک شما توسط همکاران ما بازبینی خواهد شد و در صورت صحت اطلاعات خریدار پنل و مدرک، پنل فعال می گردد و کاربران امکان ارسال پیامک را خواهند داشت.

  راهنمای کاربران جدید پنل اس ام اس نیازپرداز

   

  بخش ارسال مدارک، از ستون سمت راست پنل،  منوی پشتیبانی نیز قابل دسترس می باشد. بر روی پشتیبانی کلیک کنید و در زیرمنوی بازشده بر روی ارسال مدارک کلیک کنید.

   

  موجودی و اعتبار پنل کاربران

  اعتبار کاربران براساس تعداد پیامک پایه مشخص می گردد. (همانطور که در تصویر فوق با شماره 2 مشخص گردیده است)

  پیامک پایه: بدلیل اینکه در پنل کاربران، تعدادی خطوط ارسال پیامک با پیش شماره های 1000، 2000، 3000، 5000 و خط ثابت وجود دارد و تعرفه نهایی ارسال این پیش شماره متفاوت می باشند، برای کاربران یک تعرفه پایه تعریف گردیده است و به هر پیش شماره براساس تعرفه نهایی آنها، یک ضریب داده شده است(در جدول "تعرفه پیامک" که در منوی بالای پنل قرار دارد نرخ تعرفه پایه و ضریب خطوط قابل مشاهده است).

  باتوجه به اینکه موجودی پنل براساس تعرفه پایه می باشد در زمان ارسال پیامک، "تعداد شماره مخاطبین" ضربدر "تعداد صفحات پیامک" شده، عدد بدست آمده در "ضریب خطی" که با آن ارسال می شود ضرب شده و از اعتبار پنل کسر می گردد.

  فرض کنید تعرفه پایه کاربری 90 ریال می باشد و قصد دارد تعداد 1000 شماره پیامک فارسی دو صفحه ای با پیش شماره 5000  ارسال نماید، تعداد اعتبار کسر شده از پنل کاربر برای این ارسال بصورت زیر محاسبه می گردد:

  تعداد شماره مخاطب =  1000

  تعداد صفحات متن = 2

  ضریب پیامک فارسی پیش شماره 5000  = 1.26

   

  ابتدا    1000  *  2  =  2000

  سپس  2000  *  1.26  =  2520 پیامک پایه

  یعنی 2520 پیامک پایه از حساب شما کسر می گردد.

   

  شارژ حساب

  برای ارسال پیامک می بایست اعتبار کافی داشته باشید، درصورتیکه نیاز به شارژ پنل خود می باشید، از منوی شارژ حساب (با شماره 2 در تصویر فوق مشخص شده است) اقدام به شارژ حساب خود نمایید.

  شارژ به دو صورت زیر قابل انجام است.

  • شارژ آنلاین: با انتخاب این نحوه شارژ، مبلغ از حساب شما کسر و بلافاصله پنل شارژ می گردد. برای شارژ کافیست بر روی شارژ حساب کلیک کنید و در  تب "پرداخت آنلاین" مبلغ را به ریال تایپ کرده و بر روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید تا پیش نمایشی از اعتبار قابل خرید با این مبلغ پرداختی را مشاهده نمایید، با کلیک بر روی دکمه "پرداخت" وارد درگاه بانک ملت شده و با واردکردن اطلاعات کارت بانکی خود مبلغ را پرداخت کنید، پس از این می بایست بر روی دکمه "تکمیل فرایند خرید" کلیک کنید تا درگاه شما را به پنل انتقال دهد، پس از این انتقال، شارژ به اعتبار پنل اضافه می گردد. این تراکنش نیز در منوی سمت راست، تراکنش های مالی قابل مشاهده است.
  • غیر آنلاین: در منوی شارژ حساب، در تب اطلاعات حساب، شماره کارت و شماره حساب قرار دارد. می‌توانید به این شماره حساب پرداخت غیرآنلاین انجام دهید (کارت به کارت، همراه‌بانک و ...) سپس از تب "درج فیش" اطلاعات پرداخت را ثبت کنید. این اطلاعات توسط همکارانمان بررسی و در صورت صحت اطلاعات پرداخت، پرداخت شما تایید و پنل شارژ می‌گردد. بدلیل اینکه می‌بایست صحت تراکنش‌ها بررسی گردد، ممکن است این نحوه شارژ کمی زمانبر باشد.

   

  ارسال پیامک

  پس از انجام شارژ، می توانید پیامک موردنظر خود را ارسال کنید. برای ارسال پیامک همانطور که در تصویر فوق با شماره 3 مشخص گردیده است، از ستون سمت راست بر روی منوی ارسال پیامک کلیک کنید، در این بخش زیرمنوهای زیر را مشاهده می کنید

  • ارسال تکی
  • ارسال گروهی
  • ارسال منطقه‌ای، کدپستی، مشاغل : راهنمای ارسال پیامک منطقه ای
  • ارسال هوشمند
  • ارسال متناظر
  • ارسال دکل ایرانسل (BTS)
  • ارسال سن و جنسیت
  • ارسال به کدپستی
  • ارسال VAS

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها