Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله
  رستوران ها چگونه از تبلیغات اس ام اسی برای ارائه پیشنهادهای خود بهره می‌گیرند
  تکنولوژی راه طولانی را طی کرده است و بازاریابان تلفن های همراه ، هم اکنون می توان با استفاده از سرویس های اس ام اسی اتوماتیک جمعی عظیمی از مخاطبان را به خود جلب کرد. تبلیغات اس ام اسی در سال های اخیر روند صعودی داشته است و توسط صنعت خدمات برای ترویج دادن پیشنهادها، جذب مشتری، افزایش حفظ مشتری و تقویت پیشنهاداتی که در جا به مشتریان عرضه می شود استفاده می گردد.
  هنگامه خدابنده
  1396/02/09

  5003 نفر

  صنعت رستوران به طور خاص‌تر مشتریان را با معاملات خوش آب و رنگ خود ترغیب می کند. هر ماه ، ابتکارهای عمل جدیدی رونمایی می شود، راهبردهای خلاقانه ای معرفی می گردد تا به بازاریابی خدمات و محصولات پرداخته شود. رستوران ها با استفاده از بازاریابی اس ام اسی پروموشن های داغی را ارائه می دهند و با کمک گرفتن از بازاریابی اس ام اسی و شرکت های تبلیغاتی اس ام اسی شهودی، محبوبیت بدست می آورند.

  تبلیغات اس ام اسی چیست؟

  احتمالا ابتکار عمل های متنی انتخابی را دیده‌اید. حتما اس ام اس هایی بدستتان رسیده است که  نوشته "برای کسب اطلاعات بیشتر بلی را ارسال کنید". تبلیغات اس ام اسی از تکنولوژی برای ترویج کردن سریع پاسخ گویی جمعی وسیع استفاده می کند و به بازاریابان آزادی می دهد تا دست به تخصیص منابع بزنند، مشتریان را به شکلی موثر هدفگیری کنند و کاربران را از طریق روابط تک به تک تبدیل به مشتری کنند.
   نرم افزار تبلیغاتی اس ام اسی باعث ترویج دادن فروش، محصولات، تخفیف های در محل و آفرهای برند منحصر به فرد می شود. اس ام اس دیگر صرفا اختصاص به اطلاعات دم دستی ندارد. بلکه بدل به یک کانال بازاریابی بسیار موثر شده است.

  رستوران ها چگونه از تبلیغات اس ام اسی برای ارائه پروموشن های داغ خود بهره می گیرند

  آیا تبلیغات اس ام اسی بهتر از ایمیل است؟

  بله همین طور است. در واقع، پیام متنی دارای نرخ بازشوندگی 98 درصد است در قیاس با ایمیل که تنها 22 درصد امکان دارد باز شده و خوانده شود. کمپین های اس ام اسی به خاطر قابلیت دسترسی بالایی که دارند با موفقیت عالی روبرو هستند. افزون بر این، 76 درصد از مصرف کنندگان اظهار داشته اند که احتمال مطالعه کردن پیامک نسبت به پیام ایمیلی توسط آنها بیشتر است.
  قابلیت دسترسی سریع پیام متنی به بازاریابان اجازه می دهد تا فروش های سریع، پروموشن ها در یک روز و اعلان های "آخرین تماس" را خلق کنند. برندها نیز به همین منوال اعلان هایی را از سوی تامین کننده برای مشتریان خلق می کنند. شاید تجارت الکتریکی یک پلت فورم کاملا دیجیتال باشد، اما فروشگاه های زنجیره ای آغاز به استفاده از راه حل های تجمیعی تلفن همراه نموده اند. از آنجایی که  ایمیل یک فرم ارتباطی "معمولی" می باشد، فاقد مزیت فوریت اس ام اس است. پیام های ایمیلی توجه مردم را موقتا به خود جلب می کند، درحالیکه پیام های اس ام اسی جذابیتشان مستمر است.
  پیام های ایمیلی کانال ارتباطی یک طرفه شمرده می شود، درحالیکه اس ام اس دیالوگی دو طرفه را برقرار می سازد . البته هر دوی این ها  کانال هایی موثر هستند، با این حال ایمیل در فضاهای آنلاین موفقیت بیشتری دارد. پروموشن های متنی اما در صنعت خدمات فروشگاه های زنجیره ای دست بالا را دارند.
   ("در واقع پیام های متنی دارای نرخ بازشوندگی 98 درصد هستند در قیاس با ایمیل که این نرخ 22 درصد می باشد").

  شما و اس ام اس: منافع اتوماتیک سازی

  سیستم اس ام اس اتوماتیک از ظرفیت ذاتی برای ارسال متون فله ای برخوردار است. درحالیکه پلت فورم های رسانه ای اجتماعی همانند فیسبوک و توییتر اغلب در کشاکش شلوغی خوراک خبری روزانه مشتریان خود را از دست می دهند، اما مشتریان متن اتوماتیک را نزد خود نگه می دارند. بیشتر کاربران رسانه های اجتماعی حسابهای چندگانه ای را دنبال می کنند، آنها را لایک کرده، برایشان پست ارسال کرده، اقدام به اشتراک گذاری و بحث در مورد محتوا میکنند.
  90 درصد از خریداران موبایلی از تلفن خود برای فعالیت های پیش خرید استفاده می کنند و 98 درصد از متون ظرف مدت 1 دقیقه بعد از دریافت خوانده می شوند. پیام های متنی لابه لای شلوغی ها گم نشده اند، اما همچنان یک "کانال اجتماعی" باقی مانده اند. تبلیغات اس ام اسی اتوماتیک به بازاریابان کمک می کند تا  به شکل خصوصی به مشتریان نزدیک شوند، رابطه ای عمقی را بین خود و مشتریان تقویت کرده و پاسخ های رفتاری را سنجش کنند. مشتریان همواره تشنه ارتباطات اجتماعی هستند و بازاریابی اس ام اسی فرصت را برای برقرارسازی دیالوگی سازنده بین شرکت/سازمان با مشتریان فراهم می سازد درحالیکه  ارزش های سرآمد بازاریابی موبایلی را نیز در خود دارد.
   ("90 درصد از خریداران موبایلی از تلفن خود برای فعالیت های پیش خرید استفاده می کنند و 98 درصد از متون ظرف مدت 1 دقیقه خوانده می شود").

  با تبلیغات اس ام اسی چه می توان کرد؟

  اگر در بیزنس رستوران داری مشغول هستید می توانید تبلیغات اس ام اسی را بدل به راه حلی قدرتمند کنید. سرویس های اس ام اسی اتوماتیک، استراتژی های منسجم، آفرهای شخصی سازی شده و روابط بلند مدت با مشتری را تضمین می کند.  از بسیاری از جهات، اس ام اس اتوماتیک، آینده بازاریابی موبایلی می باشد. دوره کمپین اس ام اسی تک قالبی ای که مناسب برای همه باشد دیگر گذشته است. سیستم های اتوماتیک، درعین اینکه "به طیف گسترده ای" از مخاطبان دسترسی دارند، متونی تولید می کنند که به هیچ وجه ژنریک نیستند. فرستندگان اس ام اس اتوماتیک بر اساس بخش های از پیش تعیین شده و روابطی که خودشان تعیین می کنند اقدام به اجراسازی ابتکارعمل های متنی می کنند . به بیان ساده می توان گفت این سیستم ها کار ارسال پیام را راحت کرده اند.
   ("دوره استفاده کردن از کمپین اس ام اسی تک قالب که مناسب همه باشد به اتمام رسیده است").

  با استفاده از کوپن های موبایلی اقدام به ایجاد کلوب VIP کنید.

   دوستداران رستوران عاشق سرویس های ویژه هستند و از منظم بودن این سرویس ها استقبال می کنند. پلت فورم انتخاباتی اس ام اسی اتوماتیک می تواند  باشگاه وی آی پی شهودی را پایه گذاری کند و آفرهای ویژه ای را در قبال وفاداری مشتریان به آنها اهداکند، کوپن های جبرانی خاص مناطق جغرافیایی و سفارش های ویژه روزانه را عرضه دارد. سال گذشته 50 درصد از مشتریان در ایالات متحده به صورت مستقیم بعد از دریافت داشتن متون مبتنی بر وفاداری مشتریان، کدهای QR و تخفیفات اقدام به خرید کردند. کلوب های وی آی پی واقعا کار می کنند و در صحنه رستوران داری پیشتاز هستند.
   ("سال گذشته 50 درصد از مشتریان در ایالات متحده به صورت مستقیم بعد از دریافت داشتن متون مبتنی بر وفاداری مشتریان، کدهای QR و تخفیفات اقدام به خرید کردند")

   ارسال کدهای پروموشن و اعلان های فروش

  رستوران روها لیاقت در اختیار داشتن اطلاعات را دارند. صنایع خدماتی به دلیل تغییرات فصلی که دارند، تخفیفات سالیانه و پیشنهادهای خاص ماهانه شان بدنامند. خوب است اعلان های حاوی "پیشنهاد امروز" را ارسال کرده و کدهای پروموشن فصلی را در نظر بگیرید تا مشتریان را سر ذوق بیاورد.
  به فروشگاه آنلاین خود لینک بدهید
   در صورتی که فروشگاه آنلاینی را اداره می کنید، صفحه ای را در رسانه های اجتماعی دارید یا اپ موبایلی دارید باید گفت خوش شانس هستید. تبلیغات اس ام اسی به اپراتورهای رستوران ها کمک می کند تا راهنمایی های لازم را در کانال های مختلف در اختیار مشتریان بگذارند، مشتریان را با کانال های جذاب رسانه های اجتماعی  و پروموشن های میان اپی آشنا کنند.

  رستوران ها چگونه از تبلیغات اس ام اسی برای ارائه پروموشن های داغ خود بهره می گیرند

  به محض ثبت نام کردن یک مشتری جدید به وی هدیه مجانی بدهید

   مشتریان عاشق آفرهای مجانی هستند و کمپین تبلغیات اس ام اسی اتوماتیک شما نیز می تواند به شکلی باشد که کاربران جدید را با استفاده از متریک های فروش جدید و هدفگیری رفتاری شناسایی کند. می توانید منوی اشتهاآورهای مجانی پیشنهاد بدهید، یا گزینه های جدیدی را در منوی خود بگنجانید یا سرویس های مزه یک بار برای همیشه را پیشنهاد بدهید.

  شرکت های بزرگ از تبلیغات اس ام اسی  استفاده می کنند.

  رستوران های محبوب به دنیای تبلیغات اس ام اسی پیوسته اند. به عنوان نمونه می توان از کمپین اس ام اسی پیزا هات نام برد که افراد را تشویق می کند تا با استفاده از تایپ کلمات کلیدی اقدام به ثبت نام کنند. مشتریانی که کلمه PIZZA را به شماره خاصی بفرستند به هنگام تایپ شدن کلمات کلیدی  خاص نان مجانی دریافت می کنند.
  به همین ترتیب، کمپینی از , Schlotzsky به نام “Text LOTZ to 21333”  نیز برای جذب کردن بازدیدکنندگان به کلوب وی آی پی این شرکت می باشد. Qdoba نیز چیپس و پنیر مجانی را در ازای تایپ کردن  Q به شماره 50500 اختصاص می دهد و Smash Burger  نیز گزینه هایی برای استفاده اختیاری از یک سری کلمات کلیدی را در نظر گرفته که افراد با تایپ کردنشان وارد کلوب وی آی پی این برند می شوند.
  هر یک از این گزینه ها اختصاص به دریافت اخبار، رسید، پیش نمایش آیتم برای اولین بار و کوپن دارد که طی سال های اخیر مورد استقبال زیادی هم واقع شده اند.
  جدیدترین کمپین متنی Chipotle هم ابداع و نوآوری را به میدان آورده است به این شکل که کل آیتم های منو را بر اساس آپدیت های لحظه ای در اختیار می گذارد، Jack in the Box  هم آیتم های غذایی مجانی بیرون بر را از طریق سیستم کلمه کلیدی اختیاری خود به مشتریان علاقمند عرضه می کند. با تکامل پیدا کردن دنیای تلفن های همراه، مشتریان هم انتظار پیشنهادهای پویاتری را دارند. حال وقت آن فرا رسیده است که شما نیز چنین انتظاراتی را در مشتریان خود برآورده کنید و اطلاعات لازم را در مورد نحوه بهره گیری از یک راه حل نرم افزار اس ام اسی کامل از ما بخواهید.

   

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها