Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  سرویس های پیامکی برای مربیان فیتنس

  سال نو میلادی که نزدیک می شود همه آن را زمانی بسیار آزاد و مفرح می دانند که فعالیت ها کم می شود و به فکر سرگرمی های تازه هستند. اصلا جای تعجبی وجود ندارد اگر شروع تمرینات تناسب اندام یا همان فیتنس یکی از محبوب ترین برنامه ریزی ها برای سال نو است.
  آرش علیمحمدی
  1396/10/04

  3500 نفر

  علاوه بر این بر اساس آمار به دست آمده از نظرسنجی که در ماه ژانویه ی سال 2017 میلادی انجام شد، یکی از 4  برنامه ریزی محبوب و پرطرفدار برای سال نو چیزی جز آغاز تمرینات ورزشی و تناسب اندام نیست. اولویت نخست انجام دادن تمرینات وزرشی بیشتر با میزان 38% و در پی آن با فاصله کمی کاهش وزن به میزان 32% بود، اولویت سوم خوردن غذاهای کم ضرر و سالم با میزان 32% و جایگاه چهارم نیز با میزان 15%، توجه بیشتر به وضعیت سلامتی بود. تمام این ها حاکی از یک خبر بسیار خوب برای مربیان ورزشی هستند که در سال تازه باید انتظار یک افزایش چشمگیر در تعداد ورزشکاران را داشته باشند، مخصوصاً برای مربیانی که در بریتانیا زندگی می کنند که این نظرسنجی هم در بریتانیا انجام شده است. سرویس های پیامکی راهی بسیار ساده و ارزان قیمت هستند که با استفاده از آن نه تنها می توان به مشتریان کنونی خود رسیدگی کنید بلکه از رزرو شدن برنامه ی خود برای تمام سال 2018 اطمینان حاصل کنید.


  دلایل ایده آل بودن سامانه پیامکی برای مربیان فیتنس

  بنا به طبیعت کاریشان، مربیان تناسب اندام رابطه ای بسیار نزدیک و صمیمی با مشتریان و شاگرد های خود دارند، چرا که این دسته از ورزشکاران ترجیح داده اند تا بجای رفتن به باشگاه های شلوغ و انجام تمرین های ورزشی خود به تنهایی، با یک مربی خصوصی قرارداد بسته و تمام تمرینات خود را به صورت تکی و رو در رو با مربی خود انجام دهند تا با این کار به اهداف خاصی که در زمینه ورزشی دارند ساده تر و آماده تر برسند. از این رو استفاده از یک راه خصوصی برای برقراری ارتباط با مشتریان یا مربی خود کاری منطقی و درست به نظر می رسد. با استفاده از پنل اس ام اس شما قادر خواهید بود که مقوله مهم ارتباط با مشتری را بهبود ببخشید و آن را به مراحل بالایی برسانید، به حدی که راه های دیگری مانند ایمیل و روش های ارتباطی دیگر به هیچ وجه این کار را انجام نخواهند داد.

  جدا از برقراری روابط با مشتریان، وقتی شما نگاهی به آمار و ارقام می اندازید، استفاده از سرویس های پیامکی راه ارتباطی بسیار جذاب و مناسبی به نظر می رسد. گزارش شده است که میزان 97% از پیامک های ارسال شده در 3 دقیقه ی ابتدایی دریافت، باز و خوانده می شوند و تقریباً تمام افراد بالغ یک گوشی موبایل دارند که قابلیت دریافت و ارسال پیامک دارد. سرویس های پیامکی در آمار دریافت بازخورد و پاسخ گیری هم از میزان بالایی برخوردار است که نسبت به میزان 6% ایمیل بسیار بالاتر بوده و به میزان 48% است. به همین جهت با استفاده از سرویس های پیامکی شانس بیشتری برای ایجاد یک مکالمه و برقراری ارتباط با مشتری وجود دارد.


  چگونه از سرویس ها پیامکی استفاده کنیم؟

  برای سال نو برنامه ریزی های خود را انجام داده اید؟

  هیچ اصراری وجود ندارد که برای آغاز یک رابطه بین مشتریان کسب و کار یا تجارت خود حتما با استفاده از یک حراجی این کار را انجام دهید. در حقیقت وقتی بحث به تمرینات ورزشی و مربی های خصوصی تناسب اندام می رسد شما باید به مشتریان خود به صورت فردی نگاه کرده و تک تک نیاز های آن ها را پیش از هر برنامه ریزی و پیشنهادی، به خوبی شناسایی کنید. یک راه بسیار عالی برای آغاز این مکالمه و جرقه ی این رابطه می تواند با مطرح کردن یک پرسش ساده باشد؛

  برای سال نو برنامه ریزی های خود را انجام داده اید؟ شاید هنوز هم برای انجام این کار دیر نشده باشد..

  این اس ام اس می تواند با چند خط صحبت بیشتر همراه باشد با این مضمون که:

  به فکر داشتن تناسب اندام و سلامتی بیشتر در سال تازه هستید؟ پس وقت گفتگو با ما رسیده است!


  مشاوره

  یکی دیگر از روش هایی که می توانید مانند نمونه های بالا از آن برای شروع یک ارتباط استفاده کنید این است که برای آن دسته از افرادی که قصد بهبود وضعیت سلامتی و تناسب اندام خود را دارند، مشاوره و توصیه های حرفه ای و مناسب ارائه کنید. یکی از ساده ترین راه ها این است که به مشتریان خود وقت ملاقات نیم ساعته بدهید تا برای شروع دیدگاه و کلیات را برای آن ها توضیح دهید. این کار نه تنها یکی از بهترین روش ها برای آغاز یک مکالمه با مشتریان شما می تواند باشد بلکه خودتان نیز آگاهی بیشتری نسبت به مشتریان پیدا می کنید و برنامه ها و رویکرد های ورزشی بهتر و مناسب تری را برای هر فرد به صورت جداگانه در نظر می گیرید. از پیامکی مانند نمونه ی زیر استفاده کنید:

  برنامه ریزی کرده اید تا سال جدید تناسب اندام بهتری داشته باشید؟ همین حالا یک قرار ملاقات مشاوره ای رایگان با من را برای خودتان رزرو کنید تا برای شروع کار به شکل مناسبی آماده شوید.


  برنامه ها و قیمت گذاری

  اگر شما قادر باشید تا بسته های تمرینی ثابت و قیمت گذاری مناسبی را برای کار خود فراهم کنید، بهترین کار این است تا آن ها را با مشتریان خود نیز به اشتراک بگذارید تا برای تصمیم گیری و برنامه ریزی های خود آسوده تر باشند. سرویس های پیامکی به شما این اجازه را می دهد تا در هر پیامک 459 حرف را قرار داده و آن را ارسال کنید، که به شما فضای مناسبی داده است تا اطلاعات کلیدی و خاص را به گوش مشتریان خود برسانید. سرویس های پیامکی به شما اجازه ی جا دادن و ارسال لینک هم می دهد پس با استفاده از سایت هایی که لینک ها را کوتاه می کنند مانند سایت bitly.com یک لینک هم برای انتشار و رساندن اطلاعات بیشتر قرار بدهید. با استفاده از کلمات کلیدی مانند رایگان، صرفه جویی و تخفیف، توجه ها را به پیام های خود جلب کنید.


  وقت آزاد

  اگر در برنامه ریزی کاری سال نو جاهای خالی دارید، آن ها را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. اگر مشتریانتان دقیقاً از تمام برنامه ریزی ها و برنامه زمانی شما باخبر باشند احتمال بسیار بالایی وجود دارد تا برنامه های خود را با یکی از وقت های آزاد شما تطبیق داده و آن وقت بخصوص را برای سال نو رزرو کنند. سعی کنید با استفاده از یک سری واژه های مناسب و خاص احساس اضطراری بودن به مشتریان خود القا کنید تا ان ها را برای رزرو کردن ترغیب کنید. از واژگانی مانند (فرصت محدود) یا (آخرین شانس!) در متن پیامک های خود استفاده کنید که همچنین به این معناست که شما برنامه زمانی شلوغ و مشتریان و خواهان زیادی دارید.


  ارسال پیامک های یادآور

  ما همه انسانیم و فراموش کردن تاریخ ها و قرار ملاقات ها اتفاق عجیبی نیست و برای همه روی می دهد، مخصوصاً وقتیکه به زمان های پرمشغله ای مانند روزهای پیش از سال نو می رسیم. از این رو مردم بسیار قدردان این کار خواهند بود اگر با یک پیامک ساده جلسه تمرینی بعدیشان را به آن ها یادآوری کنید، بلکه ممکن است برای آن ها حامل این پیام باشد که شما چقدر به تمرینات آن ها تعهد دارید و رسیدن آن ها به اهدافشان برای شما مهم است، پس به وجهه شما نیز جلوه ی بسیار خوبی می دهد و شما را به بهترین مربی تناسب اندام تبدیل می کند.


  اطلاعات و اخبار

  انتشار و به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار در دنیای تمرینات، سلامت و ورزش ها با مشتریان می تواند یکی دیگر از راه های بسیار خوب برای بخشیدن جلوه ای حرفه ای به شما باشد. اگر یک وبلاگ هم داشته باشید که خودتان آن را می نویسید، تنها بر روی ایمیل و شبکه های اجتماعی تکیه نکنید، آدرس آن را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید و مطمئن شوید که ان ها به وبلاگ شما مراجعه کرده و مطالب شما را می خوانند. استفاده از سرویس های پیامکی به اندازه ی استفاده از ایمیل و شبکه های اجتماعی و وبلاگ می تواند کانالی بسیار مناسب برای به اشتراک گذاری این اخبار باشد.

  تمام اطلاعاتی که در بخش های بالایی برای شما فراهم و بیان شدند تنها تعداد کمی از تمام راه های موجود بودند که مربیان خصوصی تناسب اندام می توانند با استفاده از سرویس های پیامکی از آن ها برخوردار شوند، برای به دست آوردن اطلاعات و ایده های نو در این باره، مقالات دیگر ما را نیز مطالعه کنید.

  برای بکارگیری سامانه پیامکی نیازپرداز از همین حالا، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در استفاده و آغاز راه راهنمایی کنند. سوالی دارید؟ در پرسیدن ان درنگ نکنید و ما نیز مطمئن خواهیم شد که برای شما بهترین پاسخ ها را فراهم می کنیم.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها