Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  عجله کنید! چرا فوراً به یک استراتژی بازاریابی پیامکی نیازمندید؟

  به مشتریان خود یک پیامک ارسال کنید و به نرخ 98 درصد اطمینان حاصل کنید که رویت میشود. حتی بهتر، بیشتر دریافت کنندگان در عرض 3 دقیقه از لحظه دریافت آنرا خواهند خواند. این تجارتهای زمان است که استراتژیهای بازاریابی پیامکی خود را میسازد.
  محمدحسین فوقانی
  1396/07/12

  3850 نفر

  بازی بازاریابی ناهمگون، سریع و به شدت رقابتی است. شرکت ها دنبال این هستند که برتری صنعتی خود را با استراتژی­های مولتی مدیا اذعان کنند، همه ی آنها با هدف جلب توجه رسانه های اجتماعی و آنلاین طراحی شده اند. اما بر طبق پژوهش اخیر، یکی از بهترین راههای سرعت بخشیدن به فروش و دستیابی به مشتریان از طریق یک روش سریع و سودمند بازاریابی پیامکی است.


  نرخ خواندن پیامک بالاتر

  براساس گزارشی از دین­مارک، بازاریابی پیامکی در مقایسه با نرخ خوانده شدن 22 درصدی ایمیل، 29 درصدی توییتر و 12 درصدی فیس بوک، به  نرخ خواندن 98 درصدی دست می یابد.

  حقیقت شما را هیجان زده نخواهد کرد وقتی که شما تصمیم بگیرید چه میزان ایمیل یا خبرنامه دریافت کنید. تاتانگو دریافته است که مشتریان با حجم زیادی از ایمیل ها مواجه می شوند – 1200 ایمیل در یک ماه در مقایسه با نرخ 178 اس ام اس در هر ماه. بنابراین مشتریان احتمالاً بیشتر متوجه یک تبلیغ پیامکی می شوند و سریعتر می خوانند تا اینکه یک خبرنامه الکترونیکی را می خوانند که در میان انبوهی از صندوق پیام های ورودی تلنبار شده یا به صندوق هرزنامه ها انتقال راه یافته.

   

  دریافتن و خواندنِ هر چه سریعتر

  همچنین مطالعات نشان می دهد که رفتارهای ما در برابر دریافت پیام های متنی متفاوت است که چه احساسی در مورد دریافت کردن ایمیل ها داریم. در دنیایی که موبایل در وهله اول قرار دارد، وِنچِر بیت گزارش می دهد که مطالعه ای توسط موبایل­ اِسکوئِرد دریافته است که 90 درصد ما در عرض 3 دقیقه اس ام اس ها را پس از دریافت می خوانیم. فقط تصور کنید دستان شما چقدر سریع به سمت گوشی می رود وقتی که صدای هشدار یا لرزش آنرا حس می کنید.


  بازاریابی برای عادت های موبایلی مدرن

  بنابراین جا باز کردن در میان یک استراتژی بازاریابی پیامکی فوق العاده است. اما چگونه می شود نمونه ای از بازاریابی، منابع محدود مورد نیاز، چنین نتایج اثربخشی بدست آورد؟ یک تئوری اینست که بازاریابی پیامکی به موقع انجام می شود، هر پیامک تأثیر آنی خود را داراست. پیام های بازاریابی در زمان مناسب دریافت و خوانده می شوند. این آنی بودن بدین معناست پیام های بازاریابی ناپدید نمی شوند چرا که یک مشتری برای خواندن ایمیل های آنها وارد نشده، یا صفحه فیس بوک خود را بازدید نکرده.

  برای مشتریان، پیامک اثر شخصی همراه با گپ زدن با دوستان و خانواده در پی دارد – برخلاف فضای کاریِ ایمیل. اما مراقب دستیابی به آن باشید؛ همانطور که در پست وبلاگ درباره نقص های اس ام اس بحث کردیم، استفاده از سیستم با ریسک بیش از حد غیر قابل پیش بینی می شود.

  دستیابی بی سابقه ی بازاریابی پیامکی گواه بر اهمیتِ نقش گوشی تلفن همراه در زندگی روزانه خود  و اهمیتی است که به آن می دهیم. بر اساس یک نظرسنجی توسط دِلُویت از 2000 استرالیایی در بازه سنی  18 تا 75، کل این جمعیت 440 میلیون بار در یک روز موبایل های خود را چک می کنند.

  اگرچه استراتژی های بازاریابی پیامکی یکسان نیستند، اما وقتی بدرستی انجام می شوند فروش، وفاداری به نام تجاری، و ارتباط مثبتِ مصرف گونه ی نام تجاری را سرعت می بخشد. و از هر راه ارتباطی دیگری آنرا انجام می دهد!

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها