Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  مزایای منشی پیامک در پنل های پیامکی چیست؟

  با رشد قابلیت های سرویس پیام کوتاه نسبت به گذشته، سرویس پیامک دیگر مثل قبل دارای محدودیت نمی باشد. یکی از این قابلیت ها ارسال پاسخ خودکار به پیام های ورودی است. شما با گنجاندن موارد مختلف در پیام ارسالی به مشتری می توانید تعامل بیشتری با او ایجاد کنید. ما در این مطلب به کاربردهای پاسخ های خودکار می پردازیم.
  روح اله عبدالهی
  1403/03/12

  4326 نفر

  از 25 سال پیش تاکنون که اس ام اس توسط نیل پاپورث، توسعه دهنده نرم افزار از برکشایر اختراع شده این سرویس یک راه طولانی را طی کرده است.

  امروزه دیگر پیام های متنی آن پیام های ساده دارای محدودیت 160 کاراکتر که ما در ذهن داریم نیستند. پیامک در حال حاضر یک روش عالی برای مشاغل برای ارسال پیام های دو طرفه است، و یک پیام رسان دارای ویژگی هایی است که استفاده از آن را برای فرستنده و گیرنده بسیار آسان می کند.

  بنابراین، دقیقاً یک پاسخ خودکار چیست؟

  استفاده از پاسخ های خودکار پاسخ گویی به یک اس ام اس ورودی را آسان می کند و به شما این امکان را می دهد که با پیوست ها، پیوندها، کوپن ها و سایر محتواها پاسخ پیام را بدهید. استفاده از این ویژگی می تواند یک اس ام اس ساده را به یک ابزار ارتباطی جذاب، تعاملی و با ارزش تبدیل کند. همچنین استفاده از پاسخگوهای خودکار نیز به شما این امکان را می دهد که همیشه در دسترس مشتریان خود باشد، حتی در ساعات اولیه روز که در رختخواب هستید. شما می توانید به هر پیامی که به صندوق ورودی حساب کاربری شما ارسال شده است یک پاسخ خودکار ارسال کنید.

  اگر از کلمه کلیدی استفاده می کنید، یکی از راه هایی که می توانید از پاسخ خودکار استفاده کنید به عنوان مثال می تواند اینگونه باشد: "برای اطلاعات بیشتر کلمه GO را به شماره 60777 ارسال کنید"، سپس شما می توانید یک پاسخ خودکار ایجاد کنید که تایید می کند پیام را دریافت کرده اید و به مشتری می گوید که با او در تماس خواهید بود. این ویژگی وقتی مهم است که شما مشغول رسیدگی به یکی دیگر از مشتریان هستید و قصد ندارید پاسخ تماس آنها را بدهید یا قصد پاسخگویی فوری را ندارید. شما همچنین می توانید پاسخ های خودکار را زمان بندی کنید و زمان آن را طبق کمپین کنونی خود تنظیم کنید.

  همچنین پاسخ های شما می تواند حاوی محتوای با ارزش اس ام اسی مانند کوپن های تلفن همراه، کارت های وفاداری، بلیط ها، صفحات یا فرم های وب سایت موبایل باشد. اگر صاحب رستوران هستید، مشتریان می توانند به شما پیام دهند تا یک کپی از منوی شما را دریافت کنند و شما می توانید یک پاسخ خودکار برای پاسخ دادن به منو تنظیم کنید. پس از آن می توانید در آینده به مشتری خود پیام بفرستید تا آنها را از هرگونه فروش خود مطلع کنید. آنها حتی می توانند از طریق اس ام اس یک میز رزرو کنند.

  انتقال پیام (Forward) چگونه است؟

  انتقال پیام خودکار می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا شما اطمینان پیدا کنید که هیچ پیامی را از دست نمی دهید. پیام های ورودی می توانند به تلفن های همراه، گروه های تماس، آدرس های ایمیل، URL ها و یا سایر برنامه های آنلاین فوروارد شود. این ویژگی وقتی مفید است که شما پشت رایانه خود و پنل اس ام اس نباشید.

  شما می توانید پیام های دریافت شده را به آدرس های ایمیل مربوطه منتقل کنید، مثلا اگر شما یک کسب و کار بزرگ هستید که دارای بخش ها، فروشگاه ها یا دفاتر گوناگون است و کلمات کلیدی مختلف دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که پیام های ورودی به شخص یا مکان صحیح فرستاده می شوند، بنابراین هیچ چیز از دست نمی رود. با انتقال پیام ها به یک شماره تلفن همراه، شما همچنین قادر خواهید بود تا در بیرون از محیط کار نیز پیام ها را دریافت کنید.

  آن را امتحان کنید

  سامانه پیامکی نیازپرداز با امکاناتی نظیر  کدخوان، منشی پیامک و منشی هوشمند  امکان ارسال خودکار را برای شما فراهم کرده است و همچنین با امکاناتی نظیر انتقال پیامک و انتقال ترافیک به شما این امکان را می دهد تا پیامهای دریافتی در پنل خودرا به یک یا چند شماره همراه، آدرس url و یا ایمیل انتقال دهید. با شماره 41238 (021) با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها