Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!

  در جهان امروز که با انبوهی از اطلاعات روبرو هستیم، جلب کردن توجه مشتریان توسط خرده فروشان روز به روز سخت تر می شود.
  هنگامه خدابنده
  1396/07/01

  4063 نفر

  ایمیل های ارسالی یا مورد بازدید قرار نمی گیرد یا دریافت کننده ها با نشانه دار کردنشان به عنوان اسپم خود را از شرشان راحت می کنند، تبلیغات گران قیمت تلویزیونی و رادیویی که شروع می شوند شنوندگان و بینندگان یا صدای گیرنده هایشان را می بندند یا کانال و طول موج را عوض می کنند، تبلیغات پستی مستقیم هم در نهایت سر از بخش Trash (زباله) صندوق پستی کاربران در می آوردند. حتی ارزشمندترین نوع پروموشن ها هم در صورتی که توجهی بهشان نشود جز هدر دادن وقت و انرژی نیستند.

  پروموشن آگاهانه

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!

  برای دسترسی پیدا کردن به مشتریان خود از پیامک (پیام‌های متنی) یا اس ام اس استفاده کنید! ارسال پروموشن ها از طریق اس ام اس تمام عوامل "مزاحم" را حذف کرده و می توان تضمین داد که دریافت کننده پیام به پیام شما توجه خواهد کرد. به واقع، نرخ بازشوندگی پیام های متنی به نرخ باورنکردنی 99% می رسد، به نحوی که 90% این پیام ها ظرف 3 دقیقه از زمان تحویل شدن باز می شوند. هیچ کانال بازاریابی دیگری را نمی توان پیدا کرد که نرخ مشارکت آن حتی اندکی شبیه بازاریابی اس ام اسی باشد. افزون بر این، پیام های متنی به سرعت در حال بدل شده به ابزار مورد استفاده ارتباطی مردم هستند – چه در حوزه بیزنس و چه تفریح و اوقات فراغت. مشتریان شما همین الان هم از اس ام اس برای حرف زدن با هم استفاده می کنند، پس چرا شما از این غافله عقب بمانید؟

  نتایجی که برای بیزنس خرده فروشی نیاز دارید

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!

  به ازای پرداخت مبلغی بسیار اندک می توانید از ابزار بسیار قدرتمند و مقرون به صرفه اس ام اس بهره بگیرید. تقریبا با هزینه ای برابر و بلکه کمتر  از ایمیل و بسیار ارزان تر از سایر انواع کانال های بازاریابی، اس ام اس مقرن به صرفه ترین ابزار را برای
  خرده فروشان در اختیار گذارده است. علاوه بر افزایش بازخرید پروموشن – آنگونه که در یک مطالعه نیز نشان داده شده است نرخ بازخرید کوپن های موبایلی ده برابر بیشتر از نرخ بازخرید تبلیغات روزنامه ها یا ایمیلی است-کمپین های اس ام اسی در زمینه افزایش مشارکت کلی مشتریان موفق هستند. به واقع، مشتریانی که بخشی از کمپین اس ام اسی خرده فروشان می باشند، به نسبت همتایانشان که عضویتی در چنین کمپین هایی ندارند ارزش تمام عمر بیشتری را نشان می دهند.شما نیز برای سرعت بخشیدن به کمپین پروموشن های خود و باقی بخش های کسب و کارتان به عضویت  بازاریابی اس ام اسی دربیایید....!


   آیا شیوه بازاریابی مورد استفاده تان قدیمی است؟

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!


  تا سال ها خرده فروشان برای تبلیغ پروموشن های خود به کانال های سنتی اتکا داشتند؛ نتیحه نیز حجم وسیعی از پیام هایی بود که در میان محتوای تولیدی سایر رقبا اغلب گم و گور میشد. دریافت کنندگان ایمیل در معرض کوهی از پیام های روزانه قرار دارند و برای مدیریت اینباکس های خود تا حد زیادی به انواع فیلترهای اسپم متکی هستند.
   فاکتورهایی که یاد شد 22% از نرخ بازشوندگی ایمیل را موجب شده اند، نرخی که در قیاس با زمان و تلاش های صرف شده در قالب کمپین های بازاریابی ایمیلی واقعا ناچیز است. تبلیغات رادیویی و تلویزیونی هم گران قیمت بوده و  هم موقع توقف پخش برنامه های عادی وقتی پخش می شوند مورد بی توجهی قرار می گیرند. تبلیغات پستی مستقیم گم و گور می شوند،  و افزون بر این به محیط زیست فشار وارد می آورند، نرخ بازشوندگی شان هم بین 2 الی 5% است. هیچ یک از این کانال های قدیمی برای دسترسی خرده فروشان به مشتریانشان موثر نیستند؛ لازم است بدنبال روش های جدید و به روز باشند.


  جریان کاری بازاریابی ایمیلی

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!


  پیام متنی ابزار مدرن دسترسی به مخاطبان

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!

   

  با ارسال پیامک صرفنظر از مکانی که دریافت کنندگان پیامها حضور دارند به آنها دسترسی دارید و اگر از قضا بیرون بودند و حوالی مغازه یا فروشگاه شما، امکانش هست برای خرید حضوری هم سراغتان بیایند! فوریت و صمیمیت پیام های متنی غیرقابل باور است.

   

  بالاتر از این ها، پیام متنی ابزار ساده ای است-با استفاده از پلت فورم های آماده پیام متنی می توانید صرف نظر از ابزار الکترونیکی و مکان جغرافیایی خود به پنل کاربری تان متصل شوید. پیام خود را ساخته، فهرست تماس هایی که خواستار دریافت پیام هستند را بارگذاری کرده و اقدام به ارسال پیام کنید.

  تمام شد، به همین راحتی! افرادی که خواستار دریافت پیام های متنی از طرف شما هستند را وی آی پی در نظر گرفته و برایشان هشدارها، اعلان های فروش و سایر اعلان های مشابه را ارسال کنیدو شاهد این مسئله خواهید بود که وفاداری این افراد همگام با رشد برند شما محکم تر می شود.


  جریان کاری بازاریابی اس ام اسی

  مواظب باشید در غوغای دنیای تبلیغات گم نشوید!

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها