Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  نحوه استفاده بنگاه املاک از سامانه پیامکی

  بنا به تردید همیشگی که در ذهن ما وجود دارد، این پرسش بجاست که؛ بنگاه های معاملات ملکی و فعالان در این صنعت چگونه می توانند با استفاده از موبایلها و سرویس های پیامکی به کسب و کار خود رونق داده و میزان رضایتمندی مشتریان را افزایش دهند؟
  آرش علیمحمدی
  1396/12/09

  4422 نفر

  بنا به تردید همیشگی که در ذهن ما وجود دارد، این پرسش بجاست که؛ بنگاه های معاملات ملکی و فعالان در این صنعت چگونه می توانند با استفاده از موبایل‌ها و سرویس های پیامکی به کسب و کار خود رونق داده و میزان رضایتمندی مشتریان را افزایش دهند؟

  کارآمدی و منفعت سرویس های پیامکی برای بنگاه های معاملات ملکی

  با توجه به این آمار که 76.14 میلیون گوشی موبایل فعال در بریتانیا وجود دارد، بالاترین میزان تا به امروز، که بطور معمول این گوشی ها چیزی حدود 16 ساعت در روز همراه کاربر هستند. فهمیدن این مسئله که چرا فعالان تجارت املاک جستجوی خود را برای یافتن مشتریان خود به درون گوشی های موبایل برده اند، کار ساده ای است. ما این موضوع را که چگونه بنگاه های معاملات ملکی و نماینده های آن ها می توانند با استفاده از سامانه پیامکی روند خرید و فروش املاک رونق ببخشند و در عین حال هزینه های اضافی آن را کاهش دهند و مشتریان خود را چگونه بیابند، مورد بررسی قرار خواهیم داد؛ از اطلاعات موردنیاز برای آغاز کار تا زمان پس از دریافت پاسخ.


  کمبود وقت!

  با توجه به عصر مدرن و زندگی های امروزی، فعالان صنعت خرید و فروش املاک با مشکل کمبود وقت برای جستجو و یافتن خریداران موردنظر خود مواجه هستند. از این رو، ارسال و دریافت بموقع اطلاعات برای خریداران درباره ی املاکی که ممکن است مورد توجه آن ها باشد امری بسیار ضروری است. اینجاست که سرویس های پیامکی به عنوان بهترین راهکار وارد عمل میشود؛ بجای اینکه نمایندگان بنگاه ها با تلاش و کوشش فراوان پس از یافتن یک ملک مناسب،، در وقت مناسب با خریداران تماس بگیرند و در یک تماس تلفنی که در تمام ساعات روز هم نمیتوان آن را برقرار کرد، جزئیات را برای خریداران توضیح دهند، می توانند با استفاده از کدهای کوتاه و مفید در اس ام اس ها این کار را به راحتی انجام دهند.

  با استفاده از موثر ترین مثالی که در این زمینه انجام شده است می توان به مفید بودن استفاده از سرویس های پیامکی پی برد، ما در یک همکاری با یکی از بزرگترین فعالان در زمینه ی ملک و املاک، ملک های تازه ی آن ها را که در نزدیکی اتوبان بود، تبلیغ کردیم، برای استفاده ی کسانی که در رفت و آمد هر روزه ی خود نیازمند دسترسی آسان به بزرگراه ها دارند، مناسب بود. این دسته از مشتریان که به اقتضای شغل خود همیشه در رفت و آمد هستند، زمان زیادی برای حاضر شدن و بازدید از املاک نداشتند، پس با استفاده از یک پیام کوتاه حاوی کد کوتاه "خانه"، ارسال شده توسط شماره تلفنی که راحت به خاطر سپرده شود، سرنخ ها و اطلاعات مناسب و کاملی را می توان برای مشتریان فرستاد.


  کاهش دردسرهای مشتریان

  در این موضوع هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد که پیامک های یادآور هم برای مشتریان و هم برای تاجران نقشی حیاتی را ایفا می کنند، به کاربران کمک می کند تا قرار ملاقات های بیشمار خود را به یاد داشته باشند، که در نهایت موجب کاهش در لغو و حضور نیافتن در قرار ملاقات های از پیش تعیین شده می شود که یکی از بزرگترین معضلات در هدر رفتن وقت و منابع کسب و کار ها است. پژوهش های ما نشان داده اند که 64% از کاربران سرویس های پیامکی اظهار داشته اند که پیامک های یادآور برای کسب و کارشان یکی از بهترین و مفیدترین راه های استفاده از سرویس های پیامکی بوده است.

  هم برای نمایندگان املاک و هم برای بازدیدکنندگان، یادآوری تمام وقت ملاقات ها می تواند بسیار مفید و صرفه جو در زمان و هزینه باشد، اگرچه که بنگاه های معاملات در یادآوری و نگهداشتن قرار ملاقات ها و جزئیات آن ها سختکوش باشند اما نمی توان گفت که چنین چیزی برای مشتریان نیز صدق می کند. این یک مسئله ی نامتعارف و غیرمعمول نیست که بازدید کنندگان و مشتریان قرار ملاقات ها را فراموش کنند یا اینکه آدرس ها را اشتباه بنویسند و حتی در یادداشت جزئیات هم  خطایی به وجود بیاید، که در اینجا استفاده از یادآورهای پیامکی می تواند برای کسب و کار شما بسیار کارآمد و مفید باشد. برا‌ی اطمینان حاصل کردن از این موضوع که بازدیدکنندگان حتما سر وقت بازدید حاضر می شوند و زمان و هزینه ی بنگاه های و نمایندگان آنان هدر نمی رود، می توان از یک پیام کوتاه یادآور استفاده کرد که نیاز به تایید مشتری داشته باشد، یعنی گیرنده ی پیام باید یک پیامک تاییدیه در پاسخ برای شما ارسال کند.

  ارسال و بروز کردن اطلاعات نباید تنها به خریداران املاک محدود شود، بنگاه های معاملات می توانند با استفاده از سرویس های پیامکی صاحب املاک، خریداران، مستاجران، واسطه ها و نمایندگان خود را از تمامی جزئیات مهمی که باید خبر داشته باشند، مطلع سازند. ارسال چنین پیامک هایی می تواند به بالا بردن میزان رضایتمندی مشتریان کمک کرده و اعتبار شما را نیز تا حد زیادی بهبود ببخشد، و همچنین بدین معناست که تیم کاری شما بجای گذراندن و صرف زمان زیادی پای تلفن و برقراری تماس با مشتریان، تنها با ارسال چند پیام کوتاه، تمام اطلاعات مربوطه را فرستاده و قرار های ملاقات را تنظیم کنند.


  نگاهی به عقب برای پیشروی

  پس از انجام یک معالمه ی موفق، بنگاه های معاملات و فعالان این صنعت می توانند بازخورد مشتریان را با استفاده از پیامک و ارسال پرسشنامه ها دریافت کنند. با استفاده از نظرسنجی ها و ارسال پرسشنامه ها فعالان در این کسب و کار می توانند کارامدترین و عمیق ترین اطلاعات را از مشتریان خود کسب کنند.

  در سال گذشته بیش از 50% از پرسشنامه ها و نظرسنجی ها با استفاده از گوشی های موبایل انجام گرفتند، که البته دلیل آن بسیار واضح است. استفاده از نظرسنجی های پیامکی به کاربران این فرصت را می دهد تا از یک راه ساده، سریع و در دسترس نظر خود را ابراز کنند، همچنین با استفاده از تکنولوژی های تازه و راحتی های فراهم شده توسط آن ها، میزان رضایتمندی و میزان پاسخگویی بسیار بالا می رود. نظرسنجی ها را می توان به گونه ای ترتیب داد که مشتری با ارسال پاسخ به این نتیجه دست یابد که این نظرسنجی بنا به پاسخ های پیشین او، پرسش های مرتبط و مناسب طرح می کند، به شکلی شخصی است و با پرسش های گوناگون و بی ربط زمان مشتری را هدر نداده است.

  استفاده از سرویس های پیامکی نیازپرداز این فرصت را به کسب و کارها می دهد تا رابطه ای مفید و کارآمد با مشتریان خود برقرار کنند و هزینه ها و دشواری های مشتریان خود را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهند که این به معنای رضایت بیشتر برای مشتری و فروشنده است.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها