Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  نمونه پیام های بازاریابی پیامکی

  در این مطلب نمونه های موفق بازاریابی پیامکی را برای بررسی بیشتر در اختیار شما قرار خواهیم داد.
  محمدحسین فوقانی
  1395/12/06

  17441 نفر

  قبل از معرفی نمونه پیامک های بازاریابی، ما می دانیم ایده پردازی و انتخاب بهترین شکل بازاریابی موبایل چقدر می تواند مشکل باشد، بنابراین به ارائه ی 25 نکته و ترفندِ بازاریابی موبایل و در پس زمینه ی وبلاگ خود درباره پیامک چه کاری می تواند برای حرفه ی شما انجام دهد فکر کردیم -  به این نتیجه رسیدیم که نمونه های موفق آنرا نشان دهیم. 

   

  در زیر شاهد نمونه هایی خواهیم بود که چگونه ارسال پیامکی شغلی به کار گرفته می شود...

   

  بازاریابی/فروش ها

  نمونه عملی - شما فروش یا محصولات جدید مهمی برای فروش دارید که می خواهید درباره ی آن اطلاع رسانی کنید. با ارسال یک پیامک به مشتریان خود، شما  می توانید از اطلاع رسانی آن اطمینان حاصل کنید.

  متن نمونه - سلام خانم احمدی، ما فروش بزرگی در این لحظه داریم، با 50 درصد تخفیف! به فروشگاه ما بیا یا برای مشاهده ی لیست اجناس ما به آدرس http://hy18tol4gB مراجعه کن.

   

  بروز رسانی ها

  نمونه ی ع ملی -  یک مشتری وارد وب سایت شما می شود و یک جفت کفش خریداری می کند، بلافاصله آنها پیامکی حاوی جزئیات خرید و سپاسگذاری بابت خرید دریافت می کنند. یک روز بعد پیامک دیگری دریافت می کنند که سفارش آنها آماده ی ارسال است، و یک پیامک نهایی که سفارش آنها ارسال شده است.

  متن نمونه - خبر خوش! سفارش شما ارسال شده است، امیدواریم آنها را دوست داشته باشید - و چرا که نه با لباس های تابستانه ی زیبای ما در آدرس http://jaRl93K0db1 سِت کنید.

   

  ارتباط

  نمونه ی عملی - یکی از کارمندان برای شیفت ها درخواست داده اما برای بررسی شیفت ها نمی تواند به محل کار بیاید تا ببیند چه شیفت هایی برای آنها تعیین شده است. با استفاده از یک سیستم خودکار می توانید به کارمندِ شیفت تاریخ شیفت با آغاز و پایان زمان آن و لینکی برای دسترسی به لیست کامل شیفت ها پیامک دهید.

  متن نمونه - شیفت بعدی شما 29 خرداد 97 از ساعت 9 صبح تا 3 بامداد است. اگر نیاز به تغییر آن دارید، لطفاً مدیر خط را مطلع سازید. برای اطلاع از لیست کامل شیفت ها لینک http://AM5yr7Ilk8 را دنبال کنید. 

   

  نظرسنجی ها

  نمونه ی عملی - یکی از مشتریان شما به وب سایت شما مراجعه کرده و از سرویس گفتگوی آنلاین استفاده کرده، آنها با یکی از اعضای تیم شما درباره ی مشکلی که در سیستم داشته اند صحبت کرده اند. بعد از اتمام مکالمه از سوی شما و حل مشکل شما می توانید یک پیامک نظرسنجی حاوی چند سؤال بفرستید تا ببینید اعضای تیم مفید بوده اند، اگر مشکل حل شده و اگر آنها شما را به یک دوست از اعضای خانواده پیشنهاد می دهند -  نگاهی به نظرسنجی های پیامکی ما بیندازید. 

  متن نمونه - با تشکر از شما برای گفتگو با آقای مرتضوی در شرکت نمونه، از 5 ( 5 یعنی عالی) خدمات ما را امروز چگونه ارزیابی می کنید؟

   

  پیشنهاد میشود مقاله : عبارات و کلمات خاص بازاریابی پیامکی تابستان را هم مطالعه کنید

   

  مکالمه 

  نمونه عملی - یک مشتری به وب سایت شما مراجعه کره با ارائه ی مشکل با یکی از محصولات خریداری کرده ی خود. آنها نمی خواهند زیاد با تلفن حرف بزنند و احتمالا پشت خط منتظر بمانند بنابراین تصمیم می گیرند از سرویس ارسال متن شما استفاده کنند. آنها به شما درباره ی مشکل خود پیام می دهند و منتظر جواب می شوند.

  چند دقیقه بعد یکی از اعضای تیم خدمات مشتری به متن پاسخ می دهد و مکالمه را از طریق ارسال متن ادامه می دهد تا مشکل رفع شود، یا از مشتری می پرسند که آیا می توانند با آنها تماس تلفنی برقرار و مشکل را تلفنی حل کنند، یعنی نیازی نیست تا مشتری خودش تماس بگیرد و مدت طولانی منتظر باشد تا کسی پاسخگوی او باشد -  این همچنین می تواند توسط سیستم ایمیل - به - پیامک جالب ما نیز انجام شود.

  متن نمونه - مشتری: سلام، من مشکلی با تی شرت که از شما خریدم دارم، یک جایی از آن پاره شده، آیا قادر به تعویض آن هستید؟ سارا

  سرویس مشتری: سلام سارا، ممنون که با ما ارتباط برقرار کردی. لطفاً شماره فاکتور را بفرمایید؟ یک شماره ی 11 رقمی در ایمیلی که برای شما به عنوان فاکتور از مغازه دریافت کرده اید برایتان فرستاده ایم.

   

  قرارهای رزرواسیون

  نمونه ی عملی-  یکی از مشتریان شما با دفترتان تماس می گیرد تا قرار ملاقاتی با شما هماهنگ کند، اما به دلیل شلوغی خطوط نمی توانند با شما ارتباط برقرار کنند. به وب سایت شما مراجعه می کنند و مشاهده می کنند که می توانند از طریق موبایل خود یک قرار ملاقات با شما هماهنگ کنند. آنها وارد موبایل خود شده دکمه ورود را می زنند.

  چند ثانیه بعد متنی حاوی یک لینک دریافت می کنند، که آنها را وارد جایی می کنند که شبیه یک سیستم رزرو کردن قرار ملاقات حرفه ایست. پس از وارد کردن کمی اطلاعات و رد کردن چند صفحه یک قرار ملاقات تعیین کرده اند -  به سفرهای موبایلی خوش آمدید. 

  متن نمونه - با تشکر از استعلام یک قرار ملاقات در مراقبت دندانی با مسئولیت محدود. لطفاً با مراجعه به لینک http://uYi9IOP12M یک قرار ملاقات تعیین کنید.

   

  نمونه پیام های بازاریابی پیامکی

   

  کشب درآمد با نمایندگی پنل اس ام اس چگونه است ؟

   

  یادآوری ها

  نمونه ی عملی - یک مشتری در لحظه تماس گرفته و یک قرار ملاقات برای چهارشنبه ی هفته ی بعد ساعت 13:30 ب.ض رزرو کرده. شما یک یک پیامک حاوی تشکر بابت رزرواسیون ارسال کرده اید، برای کسب اطمینان، روز و زمان آنرا تأئید کرده اید. روز قبل از آن، شما به آنها پیامی می فرستید حاوی یادآوری جزئیات قرار ملاقات. 

  متن نمونه - قرار ملاقات فردای خود را با شرکت در ساعت 13:30 ب.ض فراموش نکنید. اگر قادر نیستید حضور بعمل رسانید، به این متن پاسخ داده یا به ما با شماره تلفن 4456789-0123  تماس حاصل نمایید.

   

  انجام پرداخت ها

  نمونه عملی - شرکت شما مشتریان زیادی دارند که پرداخت های انجام نشده دارند. شما تلفنی و حتی با فرستادن نامه پیگیر بوده اید اما تنها تعداد کمی از بدهی های پرداخت شده اند.

  شما پیامی برایشان ارسال می کنید که در آن توضیح می دهید آنها هنوز به شما بدهکارند و یک لینک هم برای پرداخت وجود دارد. در حدود تقریباً 98 درصد، تعداد افراد بیشتری به لینک مراجعه کرده و بدهی خود را پرداخت می کنند - نگاهی به سفرهای موبایلی ما بیندازید. 

  متن نمونه - جواد عزیز، سوابق شما نشان می دهد که شما مبلغ 500 هزارتومان بدهکاری دارید. که نیاز است تا سریعاً پرداخت شود. لطفاً از طریق لینک http://tY37qnU71M نسبت به پرداخت اقدام نمایید. 

   

   


  سامانه پیامکی نیازپرداز

  اگر قصد خرید سامانه پیامکی را دارید پیشنهاد ما این است که سامانه پیامکی نیازپرداز را با سایر سامانه ها بررسی کنید.
  اگر این بررسی را به خوبی انجام دهید قطعا بهترین انتخاب را خواهید داشت.

  نظرات شما!

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها