Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  پنل اس ام اس رایگان، تفاوت پنل اس ام اس رایگان با سایر پنل ها

  شرکت های محدودی وجود دارند که پنل اس ام اس رایگان در اختیار مشتری قرار میدهند و کاربر میتواند با شارژ کردن پنل ارسال خود را انجام دهد، بهتر است قبل از آن که دنبال مواردی از قبیل پنل اس ام اس رایگان، ارسال پیامک رایگان، سامانه ارسال پیامک رایگان و از این قبیل موارد رایگان باشیم، بررسی کنیم ومعایب آن ها را بیابیم تا بهترین تصمیم را بگیریم
  سمانه رحمانی پور
  1395/11/11

  14304 نفر

  پنل اس ام اس رایگان

  سامانه پیامکی رایگان : گاهی بعضی از شرکت ها پنل اس ام اس خود را رایگان در اختیار کاربر قرار می دهند.در نگاه اول شاید این پیشنهاد برای شما خیلی جذاب باشد اما وقتی بیشتر بررسی کنید می بینید که پنل اس ام اس رایگان برای شما خیلی گرون تموم شده.
  بررسی کنید اگه چنین پنل پیامکی رایگان وجود دارند پس چرا سایر پنل ها دارای هزینه است و مشتری های بسیاری هم دارد؟ خب همه ما از رایگان بودن خوشمون میاد پس حتما در این پنل ها مشکلاتی وجود داره که دیگر افراد از پنل های دارای هزینه اولیه استفاده می کنند
   

  تفاوت عمده پنل ارسال اس ام اس رایگان با پنل هایی که هزینه اولیه دارند

  برخی از معایب مهم پنل اس ام اس های رایگان در زیر آورده شده است که دلایل خوبی برای عدم خرید پنل اس ام اس رایگان است.

  1- مهمترین تفاوت پنل پیامکی رایگان تعرفه پیامک است

  مهمترین تفاوت در تعرفه پیامک میباشد.در پنل اس ام اس رایگان تعرفه ارسال پیامک بسیار بالاتر میباشد و شما با یک بار ارسال انبوه با این پنل ها هزینه اولیه پنل را در واقع به انها پرداخت کرده اید و در ارسال های بعدی هزینه های سرسام اوری را متقبل شده اید

  در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد تعرفه های پیامک مناسب تر در اختیار شما قرار میگیرد.

   

  2- نداشتن امکانات در پنل اس ام اس رایگان - ماژول های پولی 

  این نوع از سامانه ها معمولا دارای مشکلات  گوناگون هستند و ثبات ندارند..در پنل های پیامک رایگان تعدادی از ماژول ها که اساسی و مورد نیاز کاربر میباشد را از داخل خود پنل باید با پرداخت هزینه فعال کرد مثل ارسال به بانک شماره ها ، پیامک مناسبت ،زماندار،کدخوان و.... که در هر شرکت این ماژول های پولی متفاوت میباشد و شما برای کار کردن با پنل مجبور به فعال کردن این ماژول ها با پرداخت هزینه میشوید.

  در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارند کلیه امکانات موجود در پنل قبل از خرید مشخص میباشد و شما با توجه به نیازتان در بین پنل ها میتوانید پنل مناسب را انتخاب نمایید.

   

  3- عدم تعلق خط اختصاصی

  در پنل های اس ام اس رایگان خط اختصاصی معمولا به کاربر داده نمیشود و کاربر باید از خط اشتراکی(عمومی) که دریافت ندارد برای ارسال های خود استفاده نماید.

  در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد خط اختصاصی روی پنل به کاربر هدیه داده میشود که اختصاصا برای کاربر ست شده و با آن دریافت هم دارد.

   

  4- برگشت هزینه

  در پنل اس ام اس رایگان ممکن است برگشت هزینه برای شماره های بلک لیست را کامل انجام ندهند.در هر ارسال شما حدود 30-40% افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که ارسال شما به انها انجام نشده و هزینه باید برگشت داده شود.

  در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد لیست تمام این شماره ها بعد از ارسال به شما نمایش داده شده و برگشت هزینه انها کامل انجام میشود تا بتوانید از آن مجددا برای ارسال های بعدی استفاده نمایید.

   

  نکته قابل توجه: این میباشد که شما با پرداخت هزینه اولیه میتوانید خدمات بهتر و مطمئن تر با پشتیبانی قوی تر را دریافت نمایید تا بتوانید همکاری طولانی تری را با شرکت داشته باشید.

   

  پیشنهاد میشود مقاله : انتخاب بهترین پنل اس ام اس را هم مطالعه کنید

   

  شرکت نیاز پرداز با بیش از 10 سال سابقه در ارائه سامانه پیام کوتاه به عنوان شرکت اصلی ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه که ارتباط مستقیم با اپراتور ها دارد، پنل های ارسال اس ام اس خود را با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

  نظرات شما!

  ندا

  پاسخ
  عالی بود. من واقعاً از نویسنده ی مقاله ممنونم چون خیلی خوب به سوال پاسخ داده بودند.
  1 اردیبهشت 1397 - 15:57

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها