Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  پنل پیامکی عینک فروشان چه ویژگیهایی دارد؟

  فصل بهار و تابستان معمولاً زمانیست که لباس های داخل کمد خانه ها تغییر و تحولاتی را تجربه می کنند و لباس های ضخیم با رنگ های خاکستری و تیره جای خود را به لباس های سبک تر و رنگ روشن می دهند، همچنین مردم نه تنها لباس بلکه تصمیم می گیرند ظاهر خود را بطور کلی تغییر دهند. علاوه بر تمام این تحولات در لباسها، مردم حتی با فرا رسیدن فصل بهار و تابستان رنگ موهای خود را نیز با تغییر فصل عوض کرده و سعی در تطبیق دادن خود با جلوه های هر فصل دارند. همه ی این تغییرات در ظاهر و باطن با عوض شدن فصل ها خبر از این می دهند که آن دسته از کسانیکه عینک دارند نیز با تغییر فصل به فکر تغییر قاب عینک خود می افتند تا از این تحولات جا نمانند.
  آرش علیمحمدی
  1403/03/12

  4629 نفر

  راهنمای استفاده از سامانه پیامکی برای فروشندگان عینک

  از این رو عینک فروشی ها چطور می توانند با استفاده از سامانه پیامکی افزایشی را در روند فروش خود ایجاد کنند مشتریان تازه ای را به سمت محصولاتشان جذب کنند؟ در اینجا ما برای شما پنج مورد از کارامد ترین راهنمایی ها را فراهم کرده ایم تا به این هدف برسید.


      1 - مدل های تازه و از مد افتاده ها!

  همانطور که اپتومتریست ها کار معاینه چشم و تعیین نمره ی چشم را برای مراجعان خود انجام می دهند، همچنین برای کسانی که به دنبال یک قاب مناسب برای خود می گردند، مطب اپتومتریست ها نخستین مکانی است که برای دریافت راهنمایی یا خرید قاب مناسب به آن مراجعه می کنند. استفاده از سرویس های پیامکی برای ارسال اطلاعات درباره ی آخرین محصولات در زمینه ی قاب های عینک یا شیشه های عینک با قابلیت های خاص یک راه مطمئن و بسیار کارآمد است، با اینکار شما می توانید به مشتریان خود آخرین مدل های قاب ها را به خوبی با جزئیات کامل معرفی کنید. اگرچه که ممکن است توصیف کامل یک عینک در قالب متن یک پیام کوتاه نگنجد اما پیامک ها امروزه قابلیت ارسال لینک های قابل کلیک هستند که تنها با یک لمس بر روی ان ها مشتری به صفحه ی موردنظر راهنمایی شده و تمام اطلاعات لازم را در آنجا پیدا خواهد کرد. این لینک ممکن است مشتری را مستقیماً به صفحه کاتالوگ ها شما هدایت کند یا اینکه به صفحه ی مربوط به آخرین مدل های قاب ها ببرد، این انتخاب به شما بستگی دارد.

  انتخاب مناسب ترین قاب عینک می تواند یک کار بسیار دشوار باشد، پس فراهم کردن راهنمایی های کاربردی برای مشتریان و نکات مهم درباره ی گزینه های انتخابی همیشه می تواند به عنوان ارزشی که شما برای مشتری قائل هستید تلقی شود که این نیز منجر به بهبود و رشد رابطه برند شما و مشتریان می شود، که تمام اینها کلید موفقیت برای داشتن سود و رونق بیشتر در کسب و کار شما هستند.

      2 - یادآوری وقت مراجعه با استفاده از سرویس پیامکی

  از قدیم الایام این ضرب المثل تکرار شده است که "وقت طلاست!" و زمانیکه بحث از دست دادن قرار ملاقات ها و نوبت های دکتر به میان می آید، این ضرب المثل به معنای واقعی درست است.  قرار ملاقات ها و نوبت هایی که لغو می شوند و مراجع در زمان مقرر شده در مطب حضور پیدا نمی کند نه تنها وقت با ارزش را هدر می دهند بلکه از خدمت رسانی به مراجعانی که نیاز شدیدتری به نوبت و مراجعه را دارند نیز جلوگیری می کند. این موضوع درحالی اتفاق می افتد که اغلب این لغو شدن و سر وقت نرسیدن ها به این خاطر است که مشتری یا مراجعه کننده زمان نوبت خود را فراموش کرده است. تمام این مشکلات با استفاده از سرویس های پیامکی می توانند برطرف شوند.

  وقتی یک مشتری در ابتدا یک قرار ملاقات را رزرو می کند، به سرعت برای او یک پیامک حاوی متنی شبیه به متن زیر ارسال کنید:

  مهرداد عزیز، بابت رزرو کردن نوبت در مطب چشم پزشکی ... در روز دوشنبه 1397/01/22 در ساعت 10:00 صبح، از شما سپاسگزاریم. بنا به هر دلیلی اگر موفق به حضور یافتن نشدید برای اطلاع رسانی با شماره ی 0215555555 تماس حاصل فرمائید تا ساعت و روز نوبتتان را تغییر دهیم.


  این اس ام اس می تواند در روز های بعد و پیش از رسیدن تاریخ اصلی نوبت تکرار شود، برای مثال یک هفته پیش از نوبت یا اینکه دو روز پیش از تاریخ نوبتی که برای مراجع تعیین شده است.

  اگر می خواهید کار تغییر ساعت و تاریخ قرار ملاقات را برای مشتریان از این هم ساده تر کنید، برای سرویس پیامکی خود یک شماره تلفن همراه واقعی تعریف کنید تا بتوانند به پیامک های ارسالی شما پاسخ بدهند.


      3 - استفاده از سرویس های پیامکی برای تعرفه ها و پیشنهادات خاص

  همه از داشتن شانس برای پس انداز و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها استقبال می کنند، مخصوصاً زمانیکه بحث هزینه های اجتناب ناپذیری مانند هزینه های خرید عینک و ویزیت به میان می آیند. استفاده از سرویس های پیامکی راهی فوق العاده برای ارسال پیشنهادات و تخفیف های جذاب برای مشتریان است، علی الخصوص اگر در خریدهای پیشین از محصولات شما استفاده کرده باشند.

  استفاده از سرویس های پیامکی تاثیرگذاری بالایی دارد که دلیل آن، طبیعت شخصی بودن این راه ارتباطی است. از این رو تاثیرگذاری آن دوچندان می شود به شرط انکه پیشنهادات شما بطور خاصی برای هر یک از مشتریان طراحی شده باشد و طبق خواسته ها و شخصیت آن ها باشد. برای نمونه اگر یک مشتری همیشگی به دلیل معاینه های متعدد خود به عینک فروشی شما می آید، چرا دفعه ی بعد برای او یک پیامک حاوی دعوت نامه و یک تخفیف خوب برای او ارسال نکنید. به تمام چیزی که نیاز دارید پیامکی مانند متن زیر است:

  آقا/خانم ... عزیز، طبق تاریخچه ی معایناتتان ما متوجه شدیم که تاریخ مراجعه ی بعدی شما نزدیک است. به عنوان تشکر بابت وفاداری شما در تاریخ 21/3/97 در خرید قاب بعدی 25% تخفیف به شما هدیه می دهیم.


      4 - قاب عینک شما آماده است

  در بیشتر موارد، قاب های انتخابی یا لنز های انتخاب شده توسط مشتریان در همان لحظه برای بردن حاضر نیستند و باید از قبل سفارش داده شوند و این می تواند چند روزی به طول بی انجامد. اما باید توجه داشت که مشتریان پس از انتخاب قاب مورد نظر خود مشتاق هستند که هرچه زودتر آن ها را به چشم خود بزنند و استفاده کنند.

  استفاده از سرویس های پیامکی یک راه ایده آل برای آگاه سازی مشتریان درباره ی تاریخ دقیق رسیدن قاب های سفارش داده شده به مغازه ی شما است. اگرچه که برای این اطلاع رسانی از ایمیل هم می توان استفاده کرد اما ایمیل ارسالی شما به راحتی ممکن است در میان انبوه زیادی از دیگر ایمیل های دریافت شده نادیده گرفته شود، درحالیکه پیامک شخصاً توسط مشتری دریافت می شود، هر زمان و در هر موقعیتی که باشند. حتی اگر پشت کامپیوتر خود یا متصل به اینترنت نیستند، اما از اخبار جالب و به روز بی اطلاع نخواهند بود.


      5 - استفاده از سرویس های پیامکی برای انجام نظرسنجی ها و ارزیابی میزان رضایت مشتریان

  از این موضوع اطمینان پیدا کنید که مشتریان از خریدی که داشتند خوشحال هستند و از قاب خریداری شده رضایت کامل دارند و همچنین استفاده از تجربه ی آن ها در استفاده از محصولات شما کلید موفقیت در رشد و توسعه کسب و کار و اعتبار تجارتتان است و برای انجام تمام اینها: سرویس های پیامکی راه حلی ایده آل هستند.

  چه اشکالی دارد اگر پس از یک هفته که از خرید آن ها گذشت به مشتریان خود پیامک دهید که حاوی متنی شبیه به متن زیر باشد:

  آقا/خانم عزیز، امیدواریم که از خریدتان راضی باشید و از عینک تازه ی خود به خوبی و بی هیچ مشکلی استفاده کنید. اگر به هر کمکی برای بهبود قاب نیاز داشتید به اینجا تشریف بیاورید، خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم کمک کنیم...


  چنین کار ساده که تنها با ارسال یک پیامک انجام می شود می تواند بنای یک رابطه ی بسیار مفید و طولانی را بین شما و مشتریان ایجاد کند که مشتری ترغیب شود و برای تمام خرید های مربوطه ی خود به طرف شما بازگردد، تمام این نکات مثبت، آن هم بدون هیچ هزینه ای! مطلقاً هیچ!

  اگر شما خواستار بهبود سرویس دهی به مشتریان خود هستید، پس استفاده از نظرسنجی های پیامکی یک راه بسیار مناسب و کاربردی برای به دست آوردن اطلاعات درباره ی دیدگاه و تجربه ی مشتریان است. پرسیدن یک سری از پرسش های کوتاه که مشتریان بتوانند با فرستادن رقم های متفاوت به آن پاسخ دهند می تواند یک راه بسیار مفید باشد، برای نمونه:

  بین رقم های یک تا پنج، به نحوه ی شرح روند معاینه و وضعیت چشمهایتان توسط اپتومتریست چه نمره ای می دهید؟


  البته که به این نکته توجه داشته باشید پیش از فرستادن پیامک های نظرسنجی ابتدا اجازه ی این کار را از مشتری خود بگیرید و همچنین بخاطر شرکت کردن در این نظرسنجی از آن ها تشکر کنید. همچنین می توانید از ان ها بخواهید تجربه یا پاسخی که فکر می کنند در پرسش هاس شما وجود نداشته اما تمایل دارند با شما در میان بگذارند را در قالب یک پیامک برایتان ارسال کنند.

  اگر می خواهید تا از این روش یک نتیجه ی کامل و خوب به دست آورید می توانید برای شرکت در این نظرسنجی یک جایزه یا هر موضوع انگیزه بخش دیگری قرار دهید.

   

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها