Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  پنل پیامکی مناسب فروشندگان گل و گیاه کدام است؟

  با شروع فصول بهار و تابستان و مناسب تر شدن آب و هوا مردم به فکر سر و سامان دادن به وضعیت باغ خود می افتند. آنها برای تهیه موارد مورد نیاز خود باید به نزدیک ترین فروشگاه گل و گیاه محل خود مراجعه کنند. فروشگاه های ارائه کننده محصولات باغی دز این فصل باید استراتژی مناسبی را برای ارائه خدمات به مشتریان اتخاذ کنند. بازاریابی پیامکی یک ابزار بسیار مناسب برای این فروشگاه ها است تا از آن برای ارتباط و تعامل با مشتریان استفاده کنند. در این مطلب ما به 5 کاربرد بازاریابی پیامکی برای این مراکز اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1403/03/12

  5381 نفر

  پس از یک تعطیلات آخر هفته سرد و بارانی عید پاک، که برای این موقع از سال غیر عادی است، آب و هوا بالاخره به بهار شباهت پیدا کرد. با توجه به دو رقمی شدن درجه حرارت و طولانی تر شدن روزها، فرصت مناسبی است تا وقت بیشتری را در باغ خود بگذرانیم. بر اساس گزارش منتشر شده توسط سایت Horticulture Week، بازار باغبانی انگلستان با نرخ رشد سالیانه 1 درصد با قیمت های ثابت سال 2016 رشد خواهد کرد و به فروش 4.3 میلیارد پوند تا سال 2021 منجر خواهد شد. انجمن تجارت باغبانی (HTA)، که یک انجمن تجاری برای صنعت باغبانی انگلستان است، گزارش می دهد که بیش از دو سوم بزرگسالان بریتانیا هر ساله از یک فروشگاه گل و گیاه بازدید می کنند و حدود 1.5 میلیارد پوند در سال فقط برای گیاهان باغ های خود هزینه می کنند - این هزینه شامل چمن زن ها و دیگر ابزار باغبانی نمی شود – به طوری که تا پایان سال 2017 برای بخش خانه و باغ ارزش تقریبی 34 میلیارد پوند را به همراه داشته است.

  چه شما یک زنجیره باغی ثابت و یا دارای یک فروشگاه گل و گیاه محلی مستقل باشید، خرید سامانه پیامکی یک پیشنهاد مناسب برای افزایش فروش شما محسوب می شود و اکنون زمان ایده آلی برای به حداکثر رساندن آن است. کارشناسان ما 5 روش را ارائه می کنند که پیامک می تواند به طور سود آور مورد استفاده قرار گیرد.

  1. بازاریابی اس ام اسی برای محصولات و ابزارهای جدید

  با آغاز فصل جدید باغبانی تنوعی از محصولات و ابزارهای جدید عرضه می شود، که ابزارها و تجهیزات پرقدرت باغبانی مانند چمن زن ها، علف چین ها و فشارشوی ها تا خود گیاهان از جمله دانه ها، پیاز ها، درختچه ها و درختان را شامل می شود. همچنین ابزارهای دستی ضروری و البته مواردی مانند حصارکشی، جدول کشی و داربست ها نیز وجود دارند. با وجود این انتخاب های گوناگون برای مشتریان و وجود فرصت های متعدد برای پیش فروشی و فروش جانبی، دستیابی به مشتریان جدید و مشتریان موجود از طریق پیشنهادات متناسب با منافع و نیازهای آنها روش بسیار موثری برای فروش است و بازاریابی اس ام اسی نقطه آغاز خوبی برای این کار است.

  برای مشتریان آنلاین، شما می توانید از سابقه سفارش آنها برای ارسال پیغام های خاص مربوط به آنها استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر سوابق شما نشان می دهد که مشتری دو سال پیش یک ماشین چمن زنی جدید خریداری کرده، در حال حاضر ممکن است زمان خوبی برای معرفی یک مدل به روز شده به او باشد. این پیام اس ام اسی ممکن است چیزی شبیه به مورد زیر باشد:

  " آقای آندرسون عزیز، آیا آخرین مدل Flymo Easi Glide 330VX را دیده اید، با کارایی بهتر، دقت بیشتر و قابلیت استفاده بهتر از همیشه؟ در حال حاضر در فروشگاه گل و گیاه Harry در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید …"

  در جایی که سابقه خرید در دسترس نیست، برای مثال مشتریانی که اقلام بدون ضمانت را از فروشگاه خریداری می کنند، بازاریابی اس ام اسی می تواند برای یک پیشنهاد کلی تر استفاده شود، برای مثال:

  " آیا ظاهر چمن شما نامناسب به نظر می رسد ؟ با خرید 50 پوند یا بیشتر از فروشگاه Harry یک بسته سبز کننده Evergreen Extreme Green را با 10 درصد تخفیف دریافت می کنید. با این ماده چمنهای سبز تری را در کنار خود خواهید داشت ... "

  در مثال دوم، پیشنهاد تخفیف با حداقل هزینه مشتریان را به افزایش خرید تشویق می کند، در حالی که پیشنهاد زمان دار، حس فوریت را برای افزایش خرید بالا می برد.

  2. رویدادهای ویژه

  فروشگاه های گل و گیاه می توانند از پنل اس ام اس برای به اشتراک گذاشتن جزئیات رویدادهای خاصی مانند: تخفیف های کوتاه مدت، بازدید افراد مشهور و گفت و گوهای کارشناسی استفاده کنند. تعطیلات آخر هفته طولانی اوایل ماه مه برای مثال، 7 ماه مه، زمان خوبی برای برگزاری یک سری از رویدادهای مختلف است. با وجود رویدادهای طولانی تر و گرم تر، می توانید ارائه یک تبلیغ ویژه سه روزه برای باربکیوها و محصولات مرتبط با آن را در نظر بگیرید - این می تواند  به شکل درصد تخفیف ثابت برای هر محصول در یک محدوده خاص و یا پیشنهادات ویژه بر اساس ارزش سبد خرید باشد. در هر صورت، اس ام اس بازاریابی یک روش عالی برای اطلاع رسانی به مشتریان است. می توانید یک پیام اس ام اسی مانند زیر را امتحان کنید:

  "فقط برای مدت 3 روز در تعطیلات آخر هفته، از 5 تا 7 ماه مه، 15 درصد تخفیف خیره کننده از تمام محصولات BBQ دریافت کنید! به امید دیدار شما در فروشگاه Harry ... "

  اگر موفق شدید تا یک متخصص باغبانی مانند چارلی دیموک یا مَت جیمز را برای میزبانی یک رویداد یا گفتگو در آخر هفته دعوت کنید، ارسال پیامک انبوه یک روش عالی برای به حداکثر رساندن حضور مشتریان در این رویداد است.

  فراموش نکنید که رویدادهای خانوادگی نیز یک روش خوب برای ایجاد فروش هستند – می توانیم برخی از رویدادها را با موضوع فعالیت های باغی برای کودکان اجرا کنیم تا در آن کودکان کاشتن بذر و گشت و گذارهای داخل باغ را انجام دهند.

  3. اطلاع رسانی ساعت های باز گشایی توسط اس ام اس

  اگر مشتریان شما قصد دارند تا در فروشگاه شما هزینه کنند، پس مهم است که آنها زمان بازگشایی فروشگاه را بدانند - و بازاریابی اس ام اسی یک روش آشکار برای مطلع نگه داشتن آنها است، به خصوص اگر، مانند بسیاری از مراکز، ساعات کار شما در فصل های مختلف تغییر می کند. یک پیام کوتاه ساده و دوره ای همان چیزی است که برای شما اطمینان ایجاد می کند که همه مشتریان از زمان باز و بسته شدن درهای فروشگاه شما اطلاع دارند.

  " بهار امسال باغ خود را با فروشگاه لوازم باغی Harry آراسته کنید – ساعات کاری فروشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر و از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه ... "

  4. بازاریابی اس ام اسی برای نکات و ترفندهای باغبانی

  یک روش عالی برای مراکز فروش محصولات باغبانی برای ارزش قائل شدن به مشتریان و افزایش تعامل و وفاداری آنها ارائه توصیه ها و اطلاعات به آنها است تا از فصل باغبانی خود حداکثر استفاده را ببرند. وبلاگ یک روش خوب برای انجام این کار است. با این حال، مشتریان شما باید بدانند چه زمانی مقالات و مطالب جدید در وبلاگ قرار می گیرند – پس چرا این اطلاع رسانی به آنها از طریق اس ام اس نباشد؟

  هر بار که وبلاگ خود را به روز می کنید، یک پیام کوتاه با یک معرفی کوتاه از مقاله را به مشتریان ارسال کنید:

  "5 توصیه کارشناسی برای زیبا و سرسبز نگه داشتن چمن در تابستان – برای اطلاع از جدیدترین مطالب به وبلاگ ما به آدرس harrysgarcencentre.co.uk مراجعه کنید... "

  به یاد داشته باشید که اکثر گوشی های هوشمند از لینک های قابل کلیک پشتیبانی می کنند، بنابراین مشتریان می توانند به طور مستقیم از طریق پیامک به لینک شما دسترسی داشته باشند – این بدین معناست که آنها می توانند مستقیماً به وب سایت شما بروند، حتی اگر در باغ خود باشد.

  5. امتیازدهی به بازدید

  دریافت بازخورد از مشتریان بخش مهمی از ارتباط با آنها است و راه مناسبی است برای اطمینان از این موضوع که فروشگاه شما انتظارات را برآورده کرده است، بنابراین ایجاد فرصت امتیازدهی برای مشتریان بعد از بازدید از فروشگاه شما بسیار اهمیت دارد. پیامک بازاریابی یک روش ساده و موثر برای انجام دقیق این کار است و به دلیل سادگی آن میزان پاسخگویی مشتریان بالا می رود.

  برای کسب نتایج بهتر قبل از شروع بازدید تمایل مشتری به انجام این نظرسنجی را از او سوال کنید:

  "ما دوست داریم نظرات شما در مورد بازدید از مرکز باغبانی Harry را بشنویم. برای شرکت در نظرسنجی کوتاه ما، پاسخ YES و برای عدم شرکت، پاسخ NO را ارسال کنید ... "

  برای این نظرسنجی بهتر است از یک سری سوالات کوتاه استفاده شود که بر اساس یک مقیاس عددی رتبه بندی شود، برای مثال:

  " از 1 تا 5، امتیاز 5 بهترین است، چه امتیازی به خدماتی که امروز از فروشگاه ما دریافت کردید می دهید؟ "

  و به دنبال آن:

  "و چقدر آسان بود آنچه را که دنبالش بودید را پیدا کنید؟ "

  برای انگیزه دادن به مشتریان برای پاسخ دادن، جایزه ویژه ای برای مشارکت در نظر بگیرید، برای مثال، یک کد کوپن تخفیف.

  برای راه اندازی سریع سرویس بازاریابی اس ام اسی با ما تماس بگیرید.

  02141238   داخلی 1010

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها