Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  پیش بینی آینده کسب و کارهای جدید با بازاریابی اس ام اسی

  یک سوال مهم: پیش بینی شما از وضعیت کسب و کارتان طی 12 ماه آینده چیست؟ آیا بازازیابی اس ام اسی می تواند شما را برای یافتن این سوال یاری کند
  -
  1395/10/29

  4676 نفر

  متاسفانه برای پاسخ دادن به این سوال نمی توان به سحر و جادو متوسل شد.
  بسیاری از ما از چالش های کسب و کار استقبال که نمی کنیم هیچ، بلکه تا جای ممکن هم از آن اجتناب می کنیم. افرادی که کسب و کار جدیدی را راه می اندازند، در کنار ذوق و شوقی که از پیش بینی آینده دارند، با احتیاط نسبت به هزینه کردن پول اقدام کرده و نگرانند که یکوقت به اندازه کافی پول در نیاورند.
  اما اگر ابزارهای مناسب کار را بشناسید و برنامه ریزی هم داشته باشید، آنگاه امکان رسیدن به مرحله ای که مدنظرتان است واقعا وجود دارد. اینجاست که بازاریابی اس ام اسی به کار می آید ...
  این درست که بازاریابی اس ام اسی معجون معجزه آسای رونق کسب و کار نیست، اما باور کنید اگر این شیوه به شکل صحیح پیاده سازی شود شما را به نقطه ایده آل مدنظرتان بسیار نزدیک می کند.

   

  بازاریابی اس ام اسی کانال بازاریابی کاربردی

  اس ام اس شیوه ای است که توانسته در مقابل گذر زمان نیز همچنان قابلیت های کاربردی خود را حفظ کند، و اکنون از یک ابزار ساده ارتباطی تبدیل به کانال بازاریابی شده است که تمام کسب و کارها به عنوان یک قاعده از آن استفاده می کنند.

  اما دلیل این مسئله چیست؟

  شمار افرادی که مالکیت گوشی همراه دارند در سال 2017 از مرز 5 میلیارد نفر نیز در سرتاسر جهان عبور کرده. این مسئله بدان معناست که بیش از 70% از افراد می توانند پیامک های متنی را دریافت و ارسال نمایند (eMarketer)

  98% از پیامک های متنی که ارسال می شود ظرف 90 ثانیه باز شده و خوانده می شوند. حال این رقم را با وضعیت خوانده شدن ایمیل های ارسالی مقایسه کنید که صرفا برابر با 22% می شود(Veture Beat)

  هر فردی روزانه 150 بار به تلفن خود نگاه می کند (نوکیا)

  70% از مصرف کنندگان اظهار داشته اند که دریافت کردن آفر از طریق گوشی همراه برایشان بسیار راحت تر از سایر ابزارها می باشد (SAP)

  64% از مشتریان اعتقاد دارند کسب و کارها باید به علت راحتی استفاده از گوشی همراه، برقراری ارتباط از طریق اس ام اس را در دستور کار خود قرار بدهند (SAP)

  اس ام اس انبوه، ابزار بازاریابی قدرتمندی است. البته ارسال تعداد بیش از حد اس ام اس باعث نارضایتی دریافت کنندگان می شود، اما ماهیانه بین 2 الی 5 اس ام اس کافی است.

  هدفمندی کمپین 

  لازم است علاوه بر توجه به محتوایی که در اس ام اس هایتان استفاده می کنید، به هدفمندی کمپین خود نیز توجه داشته باشید. به این معنی که ببینید گروه مخاطبانتان چه کسانی هستند و دوست دارید اس ام اس هایتان بدست چه کسی برسد؟
  نگران نباشید پنل اس ام اس نیازپرداز دارای بانک شماره های متفاوت و بروز شده ای شامل 
  بانک شماره مشاغل، اصناف، شهری و کد پستی و...   است که می توانید به راحتی از آن ها استفاده کرده و پیامتان را به مشتری هدف بفرستید و  استارت بیزنس خود را زده و به سوی رونق و شکوفایی آن گام بردارید و سودکسب کنید.

   

  اما اجازه بدهید به سوالی که ابتدای مطلب مطرح کردیم بازگردیم و آن اینکه چطور می توان از بازاریابی اس ام اسی برای پیش بینی آینده بیزنس استفاده کرد؟

  با توجه به اینکه بازاریابی اس ام اسی امکان رساندن، باز شدن، خواندن و فوروارد کردن پیام شما را به میلیون ها نفر، آنهم صرفا با فشردن یک دکمه فراهم می کند، چشم انداز شگفت انگیزی برای ارتباطات، بازاریابی و ساختن برند در اختیارتان می گذارد.

  بنابراین باز هم می پرسیم، وضعیت کسب و کار خودتان را طی 12 ماه آینده چگونه می بینید؟

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها