Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  چرا صاحبان مشاغل باید از سامانه پیامکی استفاده کنند؟

  ارتباطات و پیام رسانی پیامکی برای هر کسب و کاری مهم است. پژوهش جدیدی نشان می دهد که اکثریت افراد می خواهند در مورد کسب و کارهای مختلف صحبت کنند از سامانه پیام کوتاه استفاده می کنند. کسب و کارهایی که از این شکل از ارتباطات استفاده نمی کنند یکی از مهمترین روش های جذب مشتری را از دست داده اند چون مشتریان زیادی درگیر امور مربوط به استفاده های موبایلی هستند.
  محسن زارع
  1396/01/23

  2806 نفر

  این پژوهش به طور شفاف نشان داد که این یک فرصت گسترده برای کسب و کارهاست که با پیام کوتاه، با مشتریانشان ارتباط برقرار کنند.


  مزایای بازاریابی پیامکی برای کسب و کار شما

  این پژوهش چند هفته پیش منتشر شد و چیزی که سالهای سال گفته ایم را تایید کرد. مشتریانتان می خواهند به شما پیامک بدهند. خیلی ساده است. استفاده از این شکل از ارتباط نه تنها تجربیات مشتری شما را زیاد می کند بلکه وفادار مشتری را هم با شما مستحکم تر می کند. چه صنایعی باید از این شکل از ارتباط استفاده کنند؟ کسب و کارهای امور مالی، آژانس های هواپیمایی، بیمارستان ها و کسب و کارهای کوچک تر. بنابراین اگر شما دارای یکی از این مشاغل هستید و هنوز از این  سیستم های پیامکی مشاغل استفاده نمی کنید. باید بگوییم پس منتظر چه هستید؟

  راههای که ما با مشتریان استفاده می کنیم و آن هم زمانی که نیاز به ارتباط داریم امید بخش هستند. افراد از ایمیل های مربوط به کسب و کار جلوگیری می کنند ( آن ها را به اسپم منتقل می کنند) و تماس های صوتی نیز برای آنان خشمگین کننده است. اما پیام رسانی پیامکی یک گزینه برای ارتباط بهتر با مشتری است. این نتیجه با یک تحقیق پیمایشی از 1500 نفر از مردم بریتانیا و آمریکا به دست آمده است. جالب آنکه افرادی که در این پژوهش شرکت داشتند دارای طیف سنی 18 تا 60 سال بوده اند تا بتوانند ویژگی های چندنسلی را برای SMS بیایند.

  آنها دلایلی چند را برای اینکه چرا پیام رسانی پیامکی بهترین نوع ارتباط است را بیان کردند که شامل موارد زیر است:

  •     هرکسی که در کره زمین زندگی می کند از پیام رسانی پیامکی استفاده می کند.
  •     98 درصد از پیامک ها باز می شوند که رقم بزرگی است.
  •     پیامک ها همیشه پاسخ داده می شوند.
  •     افراد احساس می کنند که باید گوشی شان را در زمانی که ویبره دارد یا بوق میزند، چک کنند.

  شما هم ویژگی های موارد بالا را دارید.این ها دلایلی هستند که نشان می دهند چرا کسب و کار شما باید با مشتریانشان با استفاده از ویژگی های موبایلی ارتباط برقرار کنند. اگر شما واقعا بخواهید از یک مزیت بزرگی بهره مند شویداز سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید

  اگر شما بخواهید امور زیر را با مشتریتان داشته باشید، پیامک ها گزینه کاملی هستند:

  •     چیزی را درباره او بدانید مثل جزئیات یک ملاقات یا پروازی که او دارد.
  •     در مورد چیزی تصمیم گیری کنند.. مثل زمانی که آنها چیزی را که دریافت می کنند دوست دارند یا خیر.
  •     چیزی را یاد داشته باشند. مثل ناهار آنها در رستوران تجملی شما.
  •     چیزی را انجام دهند. مثلا  به خدمات شما  و تجربیاتشان از آن امتیاز بدهند.


  چرا پیامک به کسب و کار شما تنوع می بخشد؟


  در تمام موقعیت ها، ایمیل ها و مراکز تلفنی چیزهای خوبی نیستند. ایمیل ها برای جلب توجه آن هم در زمانی که افراد به زمان حساسیت دارند نا مناسب است زیرا همه آنها را نادیده می گیرند ( برخی صاحبان کسب و کار  از پیام رسانی پیامکی برای تشویق مشتریانشان برای خواندن ایمیل های جدی استفاده می کنند!)

  در تحقیق این نتیجه گرفته شد که تماس های صوتی بی فایده، دارای تاثیر خنثی، و به خاطر اتلاف وقت باعث آزردگی مشتریان شما می شود و آنها ناامیدانه آنها را قطع می کنند. 70 درصد مشتریان می خواهند مسائلشان را بدون حرف زدن با دیگران انجام دهند.

  راه حل چیست؟ کسب و کار شما باید از پاسخگویی خودکار سامانه پیام کوتاه استفاده کند.  استفاده از پنل اس ام اس  به این معنا است که شما می توانید با هزینه کمتر مشتریتان را خشنودتر سازید. مشتریان شما مجبور نمی شوند برای مدت زیادی معطل شوند. و لازم نیست از این بخش به بخش دیگر بروند. و هرگز لازم نیست یک شخصی را بگماریم تا بتواند به نیازهای مشتری جواب دهند. بهترین مزیت این است که این پاسخگویی خودکار می توانند در زمانی که در اوقات فراغت هستید، به مشتریان پاسخ دهند.

  و مامور مرکز تلفن می تواند تنها یک تماس تلفنی داشته باشد. ولی پاسخگویی خودکار پنل اس ام اس می تواند چندین نیاز را همزمان پاسخ گوید. این به این معناست که آنها می تواند چند کار را در زمان کمتر پاسخ گویند. 

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها