Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  چرا پیامک متناسب ارتباطات داخلی است

  همانطور که کارکنان تحرک بیشتری پیدا می کنند، زمان زیادی می گذرد که کارفرمایان سرعت، حذف غیرضروری و سهولت پیامک برای ارتباطات داخلی را اذغان کردند.
  محمدحسین فوقانی
  1396/07/10

  3759 نفر

  آیا می دانید بیشتر ما هر 30 دقیقه یکبار گوشی تلفن همراه خود را بررسی می کنیم؟ گوشی های هوشمند عضو محصور شده ی زندگی های روزمره ما هستند. آنها ما را مرتبط نگاه می دارند، و بسیاری از ما وقتی یکی از آنها در اختیارمان نباشد عصبی می شویم. بنابراین شگفت آور است که سازمان ها به سمت مسیری که بیشتر  به عنوان یک ابزار ارتباطی داخلی باشد گرایش پیدا نمی کنند. در حالیکه کارکنان به طور فزاینده ای از حجم بالای ایمیل ها خسته می شوند، پیامک می تواند اثرگذارترین روش از بین بردن شلوغی باشد.

  تکنولوژی اخیر، اس ام اس (sms) را به یک ابزار ارتباطی داخلیِ دوام پذیر تبدیل کرده است، که البته مدیون سادگی و یکپارچه سازی آن با سیستم های تجاری است. در اینجا برخی از مزیت های پیامک برای هر سازمان را بررسی می­کنیم

  فوریت

  بیشتر اوقات، تنها چند ثانیه طول می کشد تا پیامک به مقصد برسد، بهترین روش برای اطلاع رسانی استفاده از پنل اس ام اس میباشد زیرا اعلانات داخلی که نمی توانند به تأخیر بیفتند.

  با یک کانال ارتباطی پیامکی، در صورت پیش آمدن یک مشکل می­ توانید فورا اطلاع رسانی داخلی نمایید. سامانه پیامکی به آنها این قابلیت را می­دهد که به سرعت اختلالاتی که بر فروش مشتری یا رخدادهای قبلی تأثیر می‌گذارد را حل و فصل کند. به همین صورت، عمده فروشانی که از سامانه پیامکی استفاده میکنند انها را قادر می­سازد تا هشدار را  برای وقتی انبار آنها به مرز خالی شدن رسید و نیاز به تأمین دوباره داشت، مهیا سازند. اطلاع رسانی پیامکی فوری همچنین می­تواند نقشه عملِ اضطراریِ یک سازمان را شکل دهد. از طریق ارسال بی­درنگِ بروز رسانی­ها به کارمندان، سازمان­ها می­توانند ریسک­هایی که توسط اتفاق غیرمترقبه رخ می­دهند را کاهش دهند. این شامل هشدارهای آنی، سرپرست­ها را در مواقع اضطرار فوراً آگاه ­کند، انسداد پیامک انبوه دفترهای کارکنان واقع در حوالی، ارتباطات مستقیم با تیم بازیابی تکنولوژی اطلاعات در زمان قطعی سرویس، یا اطلاع ­رسانی­های مربوط به مدیریت درباره ارائه ­ی نتایج مالی.

  از بین بردن سر و صدا

  امروزه کارکنان با حجم زیادی از ایمیل­ها روبرو هستند که مشخص نیست کدام یک را خوانده ­اند یا نه. بیشتر از این، حقیقت اینست که در مقایسه با 99 درصد میزان پیامک باز شده، تنها 50 درصد ایمیل­های داخلی حتی فقط باز می­شوند.

  پیامک بیشتر به صورت جدی این مسئله را ارائه می­دهد که کارکنان بیشتر اطلاعاتی که ارسال می­کنند را خواهند خواند، و تنها اگر بتوانند پاسخگو خواهند بود. برای مثال، یک سازمان علاقه­ مند به دستیابی به رضایت کارمند به نرخ بالاتری در حیطه ­ی پاسخگویی خواهد رسید زمانی که از پیامک بیشتر به نسبت ایمیل بهره ببرد. همچنین به عنوان یک ابزار قدرتمند برای اطلاع دادن از رخدادهای پیش­رو عمل می­کند، همانند کنفرانس­ها، تمرینات، شرکای اجتماعی یا فعالیت­های خیرخواهانه.


  امکان دستیابی به هرکس در هر کجا که هست

  پیامک در هر شرایط مکانی یا پوشش دهی اینترنت در دستان شماست. این می­تواند به شدت سودمند باشد – به طور خاص برای افرادی که کارشان پشت میزی نیست، همانند بازرگانان یا تیم­ فروش مسافرتی.

  تجارت­هایی که مربوط به کارکنان پاره­ وقت است،می­توانند پرتال پیامک خود را با سیستم­های لیست­­ بندی کارکنان اجرایی کنند، اطلاع رسانی پیامکی وارسال درخواست خودکار، برای پُر کردن جای کسانی که شیفت خود را لغو می­کنند. بنابراین تجارت می­تواند طبق معمول بدون نیاز به تماس­های بیشمار و ایمیل­ها ادامه پیدا کند.

  هم­چنین روند آشناسازی و ورود کارکنان جدید می­تواند از طریق پیامک راحت­تر انجام شود. کارفرمایان می­توانند پست­های شغلی را به کارکنان فعلی ارسال کنند تا استخدام­های داخلی جدید را ارتقا بخشند، یا مصاحبه­ شوندگان خارجیِ قرارهای کاری در پیش­رو را اطلاع رسانی کند.

  پنل اس ام اس نیازپرداز یک ابزار قوی است که با استراتژی ارتباطات داخلی فعلی شما یکپارچه می­شود، رابطه­ ی دوسویه را تأمین می­‌کند، تلاش می­کند تا رضایت را کسب کند، و تعهد کارکنان و تولید را ارتقا بخشد.

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها