Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  چگونه پیامک می تواند تجربه مشتریان را ارتقاء دهد

  طبق پژوهش جدید انجام شده توسط شرکت Forrester تعداد پیامک های ارسالی روزانه در ایالات متحده بیش از 6 میلیارد پیامک است. این نشان دهنده استفاده فراوان مردم از پیامک و پیام های متنی برای ارتباط با یکدیگر است.
  روح اله عبدالهی
  1396/01/20

  3236 نفر

  جدیدترین پژوهش انجام شده توسط شرکت Forrester نشان می دهد که تعداد پیامک های ارسالی روزانه در ایالات متحده بیش از 6 میلیارد پیامک است. این بدین معناست که افراد زیادی از طریق پیامک و پیام های متنی با یکدیگر ارتباط دارند. همچنین بدین معناست که در عصر وجود رقابت شدید تجاری، مشاغل می توانند با ارسال پیامک و پیام های متنی خود را از مشاغل دیگر متمایز کنند. اکنون بسیاری از مردم مشاغل مورد حمایت خود را بر اساس احساس خود انتخاب می کنند تا این که صرفاً به قیمت یا عوامل دیگر توجه داشته باشند. ما در این مطلب به چگونگی بهره برداری مشاغل از این موضوع در بازاریابی پیامکی اشاره می کنیم و آن را با تجربه مشتریان ادغام خواهیم کرد.


  از پیامک های هدفمند استفاده کنید

  مردم اغلب ارتباطات عمومی را نادیده می گیرند. در ارتباط با یک نفر شما فقط با یک فرد صحبت می کنید و با یک جمعیت ارتباط ندارید. ارتباط بازاریابی شما نیز مشابه این است. بازاریابی پیامکی به شما اجازه می دهد تا برای هر یک از مشتریان خود بر اساس عوامل مردم شناسی، فعالیت ها و نوع رفتار آنها پیام های هدفمند ایجاد کنید. پیام های شخصی سازی شده از طریق کاهش تعداد پیام های دریافتی نامرتبط با افراد، ارزش پیام ها را افزایش می دهد. اگر هر پیام شما دارای ارزش باشد، مشتریان به زودی یاد می گیرند تا به کسب و کار شما اعتماد کنند و یک تجربه مثبت و پایدار برای مشتری ایجاد خواهد شد.


  خدمات مشتریان ارائه کنید

  بازاریابی پیامکی نباید فقط به ارسال پیام به مشتریان خلاصه شود، بلکه همچنین باید یک کانال شگفت انگیز برای دریافت پیام از مشتریان شما باشد. شما با ایجاد امکان ارسال پیام از جانب مشتریان می توانید خدمات مشتریان خود را تا 10 برابر ارتقاء دهید. اکثریت مردم ترجیح می دهند از پیامک ها برای سوالات و اظهار نظر درباره خدمات مشتریان استفاده کنند. پیامک، سریع، بدون دردسر و ارزان است و از هر جایی قابل ارسال می باشد. شما با ارائه این ویژگی به عنوان بخشی از نگرش ارتباط جامع خود می توانید برند خود را قابل دسترسی کنید و مردم را قادر می سازید تا درباره تمام سوالات و مشکلات خود با شما ارتباط برقرار کنند. این کار سریعاً زمان حل مشکل مشتری را کاهش می دهد و به رضایت مندی مشتری منجر می شود، حتی در مواقعی که چیزی طبق انتظار پیش نمی رود.


  از استفاده منفی از پیامک خودداری کنید

  اگرچه بازاریابی پیامکی فرصت بهبود تجربه مشتری را فرآهم می کند، اما همچنین ظرفیت ایجاد یک تجربه منفی را نیز دارد. هیچ عملی نمی تواند به اندازه ارسال پیام های ناخواسته یا انتخاب نشده مشتریان را مایوس کند. این کار به سرعت رنجش ایجاد می کند زیرا نشان می دهد که کسب و کار شما به مشتریانش احترام نمی گذارد. مهم است که شما فقط پیامک های خود را برای کسانی که سرویس دریافت پیامک را انتخاب کرده اند ارسال کنید و به کسانی که از آن صرفنظر کرده اند نیز احترام بگذارید. شما باید درباره پارامترهای برنامه کاری خود در هنگام ثبت نام مشتریان شفافیت داشته باشید.

  اشتباه احتمالی دیگر در یک کمپین بازاریابی پیامکی این است که شما پیام خود را در زمان نامناسب یا با تکرار زیاد ارسال کنید. ارتباط شما بهتر است یک وقفه مثبت باشد که ارزش ایجاد کرده و در زمان مناسب به مشتریان شما برسد. ارسال پیام در صبح خیلی زود یا شب دیر هنگام کمکی به بهبود تجربه مشتری نمی کند. همچنین بسیاری از مردم پیام هایی که در طول زمان پرکاری و مشغله خود دریافت می کنند را نادیده می گیرند. ارسال پیامک با فاصله زمانی کوتاه نیز برای مشتریان خسته کننده می شود. پس شایسته و پسندیده عمل کنید. در طول ماه 2 الی 4 پیام ارسال کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

  پیامک با ارائه یک پیشنهاد ساده و شفاف که بر ارزش زندگی مشتری می افزاید، می تواند تجربه کلی مشتری را ارتقاء دهد. این تجربه مثبت مشتری می تواند به ایجاد شهرت و محبوبیت برای برند شما کمک کند و در نتیجه مشتریان بیشتری ایجاد می کند (به ویژه مشتریان ثابت).

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها