Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  کاربردهای بازاریابی پیامکی برای صنعت گران و پیشه وران

  سرویس پیام کوتاه ابزاری ساده و سریع بوده و در بسیاری از صنایع کاربردهای گوناگونی دارد. از جمله این صنایع می توان به صنعت ساختمان اشاره کرد. در ادامه ما به کاربردهای سرویس پیام کوتاه برای این صنعت اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/08/14

  3962 نفر

  صنعت ساخت و ساز یک کمک بزرگ برای اقتصاد بریتانیا محسوب می شود، تا اندازه ای که اغلب از آن به عنوان یک معیار گویا برای سنجش سلامت اقتصاد کشور استفاده می شود. اما با این وجود، وقتی از صنعت ساخت و ساز با افراد عادی صحبت می کنیم در ذهن آنها پروژه های ساختمانی بزرگ مانند مجتمع های شهری نقش می بندد. واقعیت این است که صنعت ساخت و ساز تمام خدمات مورد نیاز در ساخت و نگهداری مسکن و افراد ماهر تامین کننده این خدمات را شامل می شود. این صنعت بسیار رقابتی بوده و اغلب پول و زمان بزرگ ترین چالش ها هستند، بنابراین خرید سامانه پیامکی و استفاده از بازاریابی پیامکی به عنوان ابزار اصلی ارتباط با مشتریان اهمیت بالایی دارد. در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.

  زمان پول است

  همه ما به مکانی برای زندگی نیاز داریم و شما چه این مکان را اجاره کنید و چه مال خودتان باشد شرایط باعث می شود تا همیشه به یک فرد ماهر در زمینه برق، لوله کشی، گچ کاری، بنایی، نجاری و فرش و غیره نیاز داشته باشید و همیشه یک صنعت گر و استادکار نزدیک شما وجود دارد که در این کارها مهارت دارد. همه صنعتگران انفرادی و مشاغل کوچک نیز همانند هر کسب و کار دیگری فشارهای مشابهی را برای چگونگی جذب و حفظ مشتریان بر روی خود احساس می کند.

  بسیاری از این افراد و مشاغل یا بر روی تبلیغات محلی و یا بر روی روش های ثابت شده همیشگی کسب محبوبیت از طریق شفاهی متکی هستند، اما این روش همیشه کافی نیست. برخی اوقات استراتژی های بازاریابی مشخص تر مورد نیاز است، اما زمان و پول برای صنعت گران انفرادی و مشاغل بسیار کوچک خدماتی به طور قابل توجهی محدود است. ایمیل، پست و کمپین های تبلیغاتی دیگر به دلیل زمان بر بودن و هزینه بالای نصب و راه اندازی معمولاً مورد توجه چندانی قرار نمی گیرند، به ویژه این که زمان و پول گرانبهای این افراد و مشاغل باید فوراً صرف کار اصلی و منبع درآمد شود.

  اکثر صنعت گران و پیشه وران به طور مستقیم با مخاطبان خود در رابطه با تاریخ، زمان و قیمت ها مشکلی ندارند، اما همه آنها اطلاع ندارند که تا چه میزان می توانند کارایی این کانال ارتباطی را برای افزایش سطح بازاریابی خود بهبود دهند. اگر شما یک صنعتگر هستید که به دنبال ابزارهای کم هزینه و کم زمان برای بازاریابی خدمات خود هستید پس باید بازاریابی پیامکی را در نظر بگیرید.

  مزایای بازاریابی پیامکی در مقایسه با کانال های ارتباطی دیگر:

  • مستقیم و مرتبط بودن. به دلیل این که تعداد کاراکترهای مجاز در پیامک محدود است، شما باید پیام خود را به صورت خلاصه و مفید ارسال کنید، ایمیل بر خلاف پیامک اغلب بسیار طولانی است و خواننده قبل از این که به نکته اصلی برسد تمایل خود را به خواندن ادامه پیام از دست می دهد.
  • نرخ باز و خوانده شدن بی نظیر. آمار موسسه Ofcom نشان می دهد که 93 درصد از مردم دارای موبایل هستند و 98 درصد از پیامک ها در ظرف دو دقیقه بعد از دریافت باز و خوانده می شوند. بر عکس، فقط تنها 20 درصد از ایمیل های بازاریابی باز و خوانده می شوند.
  • میزان پاسخ دهی بالاتر. میزان پاسخ دهی واقعی مخاطبان به پیامک های بازاریابی شما بسیار بالاتر بوده و حدود 35 درصد است در حالی که این میزان برای ایمیل تنها 2 درصد می باشد و شما با مقایسه این دو عدد می توانید میزان موثر بودن پیامک را درک کنید.
  • قابل اطمینان بودن. ایمیل های شما ممکن است در قسمت هرزنامه ها رفته یا تبلیغات پستی شما در حمل و نقل گم شوند، اما پیامک ها دقیقاً همان جایی می روند که شما انتظار دارید.
  • مقرون به صرفه بودن. بر اساس نوع بسته ها هزینه ها می تواند تا 2.1 پنی برای هر پیام کاهش یابند.
  • پیام های فوری می توانند طوری انتخاب و شخصی سازی شوند که شما بتوانید آنها را به گروه ها یا افراد خاص ارسال کنید و زمان نصب و راه اندازی آن نیز سریع است.

  کاربرد بازاریابی پیامکی برای مشتریان خاص:

  •     یک ابزار ساده برای رزرو و تایید کارها.
  •     ساماندهی سریع قیمت ها و مظنه.
  •     یادآوری نزدیک شدن زمان قرار ملاقات های رزرو شده به مشتریان.
  •     اطلاع رسانی به مشتریان درباره کالای سفارش داده شده یا مورد نیاز.
  •     یادآوری سر رسید زمان بازرسی ها یا نگهداری روتین، مانند سرویس آب گرمکن.
  •     به روز رسانی مشتریان با خلاصه گزارش های پیشرفت کار یا اطلاع رسانی درباره زمان تکمیل کار.
  •     ارائه دستورالعمل های مشخص به صاحب خانه برای نحوه انجام مراقبت ها و بررسی ها بعد از اتمام کار.
  •     دریافت پیام ها و پاسخ به سوالات مشتریان به صورت فوری در هر مکان.
  •     ارسال درخواست پرداخت یا یادآوری سر رسید پرداخت ها.
  •     ارسال یادآوری کننده های فصلی دارای نکاتی درباره مراقبت و نگهداری در زمان های مناسب سال. برای مثال، یک لوله کش می تواند درباره محافظت از لوله ها در طول زمستان اطلاعاتی به مشتریان ارسال کند.
  •     می توان پیشنهادات یا تخفیف ها را به همراه نکته ها یا ایده هایی درباره مراقبت ها ارسال کرد، این کار می تواند افزایش سوالات و رزروها را به دنبال داشته باشد.
  •     درخواست بازخوردها و نظرات مشتریان.
  •     قابلیت استفاده از تماس های گروهی برای ارسال یک پیام به مخاطبان گوناگون. برای مثال، هماهنگ کردن و تعیین تاریخ انجام کار با صاحبخانه ها و مستاجران.

  البته اداره کردن یک کسب و کار خدماتی بدین معناست که شما نه فقط با مشتریان خصوصی ارتباط برقرار می کنید بلکه به صورت روزانه با گستره ای از افراد و سازمان های دیگر نیز ارتباط دارید. ارسال پیامک همچنین صنعت گران و پیشه وران را قادر می سازد تا به سرعت و به طور موثر با پیمانکاران اصلی و فرعی و نیز کارگران در ارتباط باشند تا کارها، موقعیت ها، قیمت ها و موارد دیگر را با آنها هماهنگ کنند. اما شما به عنوان یک صنعتگر و به عنوان کسی که سال ها در این کار تجربه دارید احتمالاً باید بدانید که این روش سریع ترین روش برای سازماندهی و هماهنگ کردن تمام این موارد است.

  چیزی که شما ممکن است متوجه نشده باشید این است که نرم افزار یکپارچه ای که توسط شرکت نیازپرداز پیشنهاد شده است در حال حاضر ساده تر از قبل می تواند همه چیز را به طور یکپارچه به هم متصل کرده و بازاریابی پیامکی شما را به صورت آنلاین مدیریت کند و نیز آن را به صندوق دریافت ایمیل شما متصل کرده و یا با استفاده از بستر ابر پیام ها و پاسخ ها را مدیریت کند، علاوه بر این می تواند به تمام اطلاعات مهم دسترسی داشته باشد.

  ما برای شرکت های بزرگ یا در حال توسعه سرویس یکپارچه API را پیشنهاد می کنیم زیرا دارای تمام بسترهای مهم CRM می باشد و تطبیق پذیری شگفت انگیزی را ارائه می کند.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها