Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  کاربرد های پنل اس ام اس در داروخانه ها | سرویس‌های پیامکی داروخانه ها

  کاربرد پنل پیامک برای داروخانه ها : هر روزه کسب و کارهای بیشتری با لطف بکار گیری بازاریابی پیامکی و پنل اس ام اس بیشتر از پیش رونق گرفته و گامی به موفقیت خود نزدیک تر شده اند، از این قبیل تجارت ها حتی به صنعت داروسازی و داروخانه ها نیز می توان اشاره کرد.
  آرش علیمحمدی
  1396/04/24

  3330 نفر

  به معنای واقعی هیچ حرفه و تجارتی وجود ندارد که از سرویس بازاریابی پیامکی نتواند بهره مند شود و کار خود را رونق ببخشد. برخی ها این سرویس را بازاریابی پیامکی می نامند و برخی دیگر نیز با نام های متفاوتی آن را میشناسند اما به هیچ وجه اهمیت ندارد چه نامی را برای این سرویس انتخاب می کنید، این موج جدید تبلیغات و بازاریابی همچون طوفانی دنیا را در بر گرفته است.

   

  بازاریابی پیامکی برای داروخانه ها

  بازاریابی پیامکی و سرویس های پیامکی به شیوه های بسیار متعددی می تواند به کمک تجارتشان بیاید. این شیوه ها به طریقی به کمک داروخانه ها می آیند که بر لبهای همه ی افرادی که در داروخانه مشغول به کار هستند و همچنین آن دسته از مشتریانی که در کمپین های داروخانه ها عضو شده اند، لبخند رضایتی می نشاند. برخی از منفعت هایی که سرویس های پیامکی به داروخانه ها می رسانند شامل موارد زیر می شوند:

  صرفه جویی در زمان

  پیامک ها در آن واحد به دست مشتریان می رسند، آن هم در زمان مناسب و مطلوب از طرف شما که پیام را ارسال کرده اید. هیچ جای سوالی وجود ندارد که آیا پیام به دست آنها رسیده است یا خیر.

  صرفه جویی در هزینه

  سرویس های پیامکی قادر به صرفه جویی در هزینه ی کاغذ، هزینه ی چاپ و صدها هزینه ی دیگر در زمینه ی تبلیغات هستند. داروخانه شما مطمئناً می تواند از سرویس ها پیامکی سود ببرد.

   

  افزایش تعداد مشتریان

  با استفاده از سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس ارتباط شما با مشتریان بیشتر و رضایت مندی بیشتری را در پی خواهد داشت که خود موجب افزایش مشتری با استفاده از پیام ها می شوند.

  بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

  پنل اس ام اس با توانایی قوی در ارتباط آسان با مردم می تواند رشد شما را سریع تر کرده و موجب بازدید بیشتر از وب سایت شما گردد


  چگونه از سرویس های پیامکی استفاده کنیم؟

  راه های بی شماری برای بهره مندی از سرویس های پیامکی، مخصوصاً در داروخانه ها، وجود دارد که بهتر است از تک تک آن ها استفاده کرد و از سودشان برخوردار شد، چرا که هرکدام به شیوه ی خود و در زمینه ی متفاوتی به کمک شما می آیند. نگاهی به راه هایی که داروخانه ها قادر به استفاده از سرویس های پیامکی هستند، بیاندازید.

   

  یادآوری ها

  با زندگی های امروزی که با مشغله های زیادی درگیر شده اند،ساده ترین اتفاق فراموش کردن زمان تحویل گرفتن داروهاست. چرا به مشتریان این لطف را نکنیم و برایشان یک یادآور دوستانه ارسال نکنیم؟

  تخفیف ها

  همه تخفیف گرفتن را دوست دارند، مخصوصاً اگر تخفیف در قیمت داروهای ضروری باشد. برای آن دسته از کسانی که داروخانه شما را انتخاب کرده اند تا داروهایشان را تهیه کرده و در کمپین پیامکی شما به اختیار عضو شده اند، تخفیف ها و کوپن هایی ارسال کنید.

   

  نظرسنجی ها

  برایتان سوال است که مشتری های شما درباره ی خدمات یا یکی از محصولات شما چه نظری دارند؟ درباره ی آخرین بازدیدشان از وب سایت یا داروخانه ی شما چطور؟ از سرویس های پیامکی استفاده کنید و آن ها را برای شرکت در یک نظر سنجی پیامکی دعوت کرده که در آینده موجب بهبودی خدماتی خواهد شد که به خودشان ارائه می کنید.

  گسترش خدمات

  آیا درحال بستن قرارداد های تازه و خاصی در داروخانه ی خود هستید؟ با ارسال پیامک به مشتریان خود آنها را از جزئیات این قرارداد ها و خدمات نوین آگاه سازید.

   

  خبار و تغییرات تازه

  کار بسیار دشواری است اینکه بخواهیم تمام اخبار تازه ی داروخانه ها و شرکت های داروسازی را داشته باشیم، اما با استفاده از سرویس های پیامکی شما قادر خواهید بود تا تمام مشتریان خود را از اخباری که نیاز دارند بشنوند، مطلع کنید.

   

  وفاداری مشتری

  وفاداری مشتریان یک موفقیت بزرگ برای داروخانه ها، عمده فروش ها و انباردار ها به حساب می آید. کمپین خود را راه بیاندازید و آن گاه هزاران مشتری خواهند بود که شما را دوست دارند و به شما وفادار خواهند بود. سرویس های پیامکی می تواند به تعداد نفراتی که به لیست وفاداری شما افزوده می شوند، سرعت چشمگیری ببخشد.

   

  همانطور که مشاهده کردید راه های بسیار زیادی وجود دارند که سرویس های پیامکی می توانند به کسب و کار داروخانه ها کمک کنند. به طور قطع راه های دیگری نیز وجود دارند که به خوبی روش های بیان شده در متن بالا، پاسخگو خواهند بود. از تک تک آن ها استفاده کنید و پیش از آن که خودتان متوجه شوید، هزاران نفر برای عضویت در خبرنامه های شما و سرویس های پیامکی تان سر و دست می شکنند.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها