Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله
  یا خودتان را با جماعت هماهنگ کنید یا از رقبایتان عقب بمانید و ببازید
  همانطور که زندگی پر از چالش های مختلف است، بیزنس نیز اینگونه است. اما بسته به اینکه چطور خودمان را با این چالش ها سازگار کرده و به آنها پاسخ بدهیم، ادامه راهمان و برنده یا بازنده بودنمان مشخص می شود . استفاده از بهترین موارد بازاریابی یا به روزترین متد بازاریابی پیامکی در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد، ما استفاده از پنل اس ام اس را در این مقاله به شما پیشنهاد می کنیم.
  هنگامه خدابنده
  1395/12/17

  3403 نفر

  البته برخی اوقات حتی نیازی نیست که چالش یا مشکلی در مقابلمان قرار داشته باشد، بلکه فقدان دید بلند مدت یا جهالتی که نسبت به تغییرات تکنولوژیکی یا روش های جدید داریم و یا مقاومتی که دربرابر این تغییرات نشان می دهیم ممکن است سقوطمان را در پی داشته باشد- نمونه واضح این مسئله را می توانیم در مورد شرکت نوکیا ملاحظه کنیم.

  این شرکت تولید کننده موبایل و غول تکنولوژی پیش از این کنترل کامل بازار موبایل را به عهده داشت و به نظر می رسید هیچ رقیب یا  آلترناتیوی نیز برای محصولاتش وجود ندارد. اما سرنوشت نهایی اش چیزی جز شکست نبود. آن هنگام نوکیا بیش از نیمی از بازار جهانی تلفن های همراه را در اختیار داشت، این درحالیست که هم اکنون سهم نوکیا از این بازار کمتر از 3% می باشد.

  مدیرعامل نوکیا سخنرانی خودش را طی کنفرانس خبری با جمله ای که در ادامه می آید پایان داد:

  "ما کار اشتباهی انجام ندادیم، اما به هر حال باختیم"، درحالیکه تیم مدیریت افسرده شرکت با چشمانی اشکبار در صحنه حضور داشتند.

  مقاومت نوکیا در برابر تغییر و امتحان کردن چیزهای جدید و  یاد گرفتن روش های نوین در نهایت سقوط نوکیا را بدنبال داشت.

  آیا امکان دارد کسب و کار شما هم به چنین حال و روزی بیفتد؟

  آیا امکان دارد کسب و کار شما هم به چنین حال و روزی بیفتد؟ آیا روش های قبلیتان را تغییر داده و شیوه های جدید را امتحان کرده اید؟ آیا خودتان را با نیازهای مشتریان آینده یا عصر جدید تطابق داده و بروز رسانی کرده اید؟

  گوشی های تلفن همراه، شیوه بازاریابی بیزنس ها در قبال مشتریان را تغییر داده اند، اما نکته مهمتر این است که امروزه مشتریان نیز اولویتهایشان تغییر پیدا کرده است و خواستار آنند که کسب و کارها از روش های نوین برای تبلیغ کالاهایشان استفاده کنند.

  75% از مردم این روزهاترجیح می دهند پیشنهادات، نظرسنجی ها و مراحل دریافت سفارش خود را از طریق پیام های اس ام اسی مدیریت کنند.
  77% از مشتریان نیز دیدگاهی مثبت نسبت به شرکت هایی که از پیام متنی استفاده می کنند دارند.

  بنابراین، شاید به نظر خودتان اینگونه برسد که روش هایی که هم اکنون برای بازاریابی استفاده می کنید بالقوه اشکالی ندارند، اما اجازه بدهید یک بار دیگر جمله مدیر عامل شرکت نوکیا را یادآوری کنیم که می گفت "ما هیچ کار اشتباهی نکردیم اما باختیم".

  نیاز نیست که حتما اشتباهی مرتکب شوید، شاید همه چیز خیلی هم خوب به پیش برود، اما اگر درحوزه فعالیت‌تان ترند جدیدی رخ بدهد یا روش جدید مد شود، امکان دارد ببازید و عقب بمانید و مشتریانتان شما را کنار بگذارند.

  هم اکنون از هر 10 خرده فروشی، 7 تایشان همچنان از قابلیت های بازاریابی اس ام اسی نا آگاه هستند.

   

  پیشنهاد میشود مقاله : چرا بازاریابی اس ام اسی بهترین ایده است را هم مطالعه کنید

   

  اس ام اس هم صرفا یک ترند نیست، بلکه روشی است که همیشه استفاده می شود . محبوبیت و کاربرد آن نیز روز به روز افزایش پیدا می کند .....بنابراین هرچقدر کسب و کارتان زودتر و بهتر روی اولویت های مشتریان درزمینه بازاریابی، همانند بازاریابی با پیغام های متنی، سرمایه گذاری های لازم را انجام دهد، بهتر خواهد بود.

  بنابراین، چرا از همین امروز سراغ بازاریابی موبایلی نروید؟ بخصوص وقتی که ثبت نام کردن در این کمپین مجانی هم هست. نیازی نیست برای استفاده از چنین قابلیتی قراردادهای پیچیده و بلندبالایی را مطالعه و امضا کنید....روش بازاریابی متنی همان اس ام اس ارزان قیمت می باشد که کسی چه می داند، شاید غفلت کردن از همین شیوه کم خرج، اشتباهی گران قیمت تمام شود.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها