Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  10 مزیت استفاده از پیامک در بازاریابی

  با توجه به افزایش قابل توجه دسترسی مردم به گوشی های موبایل در دنیای کنونی دیگر نمی توان استفاده از سرویس پیام کوتاه در کسب و کار خود را به عقب انداخت. در این مطلب ما به مزیت های گوناگون این سرویس در ارتقای سطح مشاغل اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/03/29

  3367 نفر

  ما بازاریابان دائماً در فکر روش های خلاقانه برای رساندن پیام خود به مشتریان موجود و بالقوه هستیم، در حالی که می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نتایج خوبی از تلاش های خودمان خواهیم گرفت. یکی از اساسی ترین اصول عملی بازاریابی این است که مانند مخاطب خود فکر کنیم و با عادت های خرید و افق دید آنها هماهنگ باشیم.

  محصولات یا خدمات شما هرچه که باشند مهم است مطمئن شوید که آنها همه جا در معرض دید مشتریان هستند، با توجه به نسبت چهار دستگاه موبایل در مقابل یک کامپیوتر، واضح است که مشتریان ما کجا قرار دارند. بازاریابی موبایلی دیگر چیزی نیست که شما بتوانید انجام آن را به آینده موکول کنید. اکنون شما باید از حضور خود در دستگاه های موبایل اطمینان حاصل کنید.

  با توجه به افزایش روزمره کاربران گوشی های همراه، مشاغل آینده نگر به دنبال روش هایی برای سازگار کردن کسب و کار خود با دستگاه های موبایل هستند. سرویس پیام کوتاه در 20 سال گذشته آزمایش خود را پس داده است  استفاده از این سرویس برای ارتباط با مشتریان تضمین خواهد کرد که کسب و کار شما همگام با بازار حرکت می کند.

  من برای کسانی که هنوز مزایای استفاده از بازاریابی پیامکی را نمی دانند در ادامه به 10 دلیل اشاره خواهم کرد که چرا آن باید به عنوان بخشی از مجموعه ارتباطی شما قرار گیرد.

  10 مزیت بازاریابی پیامکی :

      فوری بودن

  دیگر نیازی نیست تا برای آماده سازی طرح ها یا چاپ کمپین ها انتظار بکشید، فقط باید در مورد پیام خود تصمیم بگیرید. ارسال پیامک انبوه  به مشتریان فقط به اندازه ارسال یک متن به گوشی خودتان زمان می برد. بنابراین، نه فقط باعث صرفه جویی مناسب در زمان می شود، بلکه همچنین با توجه به نرخ 90 درصدی خوانده شدن پیام ها در ظرف 3 دقیقه بعد از دریافت، شما می توانید نتایج آن را فوراً ببینید.

      سازگار با دستگاه موبایل

  سازگار کردن کسب و کار خود با دستگاه های موبایل دیگر چیزی نیست که بتوانید آن را به زمان دیگری موکول کنید. موبایل حاضر است و قصد ندارد جایی برود. اکثر گوشی های تلفن قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارند، بنابراین دیگر نباید نگران از دست دادن برخی از کاربران یا آگاه سازی مشتریان خود از فناوری های نوین باشید.

      مورد پسند مشتریان

  پیامک واقعاً یک روش ساده و قابل دسترس برای ارتباط با یکدیگر می باشد و با توجه به برخورداری از نرخ 98 درصدی خوانده شدن، یک سر و گردن بالاتر از روش های ارتباطی دیگر قرار دارد. اکثر مردم هر روز پیامک ارسال و دریافت می کنند، بنابراین ما می دانیم که مشتریان این سرویس را دوست داشته و نحوه استفاده از آن را می دانند.

      دوستار محیط زیست

  یک پیامک در مقایسه با ایمیل، نامه و ملاقات های چهره به چهره کم ترین تاثیر را در انتشار کربن دارد. در واقع این سرویس یک روش ارتباطی بدون انتشار کربن است، در نتیجه اگر به دنبال روش هایی برای سبزتر کردن کسب و کار خود هستید، بازاریابی پیامکی یک قدم بزرگ در یک مسیر درست محسوب می شود.

      مستقیم بودن

  اکثر ما بدون همراه داشتن دستگاه موبایل خود خانه را ترک نمی کنیم، در واقع احتمالاً گوشی شما همیشه دم دست شماست. در کنار ملاقات چهره به چهره یا تماس با هر مشتری، من نمی توانم به روش مستقیم دیگری غیر از پیامک برای ارتباط با مشتری اشاره کنم، زیرا پیامک مستقیماً در زمان مورد نظر ما به فرد مورد نظر ما تحویل داده می شود.

      ساده بودن

  همانطور که ما به زندگی پرمشغله خود ادامه می‌دهیم برخی اوقات احساس می‌شود که اطلاعات بیش از اندازه‌ای را دریافت می‌کنیم. ایمیل‌ها خوانده نمی‌شود، تبلیغات نادیده گرفته می‌شود و آگهی‌های کاغذی دور انداخته می‌شود. پیامک مختصر و ساده است و پیام ما را به سرعت و بدون هرگونه وقت تلف کردن انتقال می‌دهد.

      قابل ردگیری بودن

  اکثر ارائه دهندگان سرویس پیام کوتاه قابلیت گزارش تحویل موفقیت آمیز پیام را به فرستندگان ارائه می کنند. اگر شما به دنبال پیگیری هوشمندانه تری هستید بازیگران اصلی بازاریابی پیامکی نه فقط شما را از زمان ارسال موفقیت آمیز پیام های شما مطلع می کنند بلکه همچنین جزئیاتی درباره این که چه کسی، چه چیزی و چه وقت بر روی لینک های پیام شما کلیک کرده فرآهم می کند و شما را از میزان موفقیت کمپین های خود مطمئن می کند.

      ایجاد مشتریان بالقوه

  نصب کلید واژه ها بر روی یک کد کوتاه پیامک کار ساده ای است و می تواند هر چیزی از نام برند شما گرفته تا یک کلمه فراموش نشدنی را شامل شود. شما می توانید این کلید واژه را بر روی سایت، رسانه های چاپی یا در مغازه خود تبلیغ کنید، این کار مشتریان را قادر می سازد تا در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند. برای مثال، برای دریافت اخبار هیجان انگیز و پیشنهادهای ویژه به شماره 82228 پیامک ارسال کنید!

  این کار نه تنها تماس های ارتباطی جدید زیادی برای شما ایجاد می کند، بلکه همچنین با کمترین زحمت و به سرعت برای شما مشتری بالقوه ایجاد می کند.

      شخصی بودن

  اکثر مردم هر روز شاهد تعداد زیادی از هرزنامه ها و ایمیل های بی فایده در ایمیل ها و صندوق های پستی خود هستند. در سرویس پیام کوتاه مشتریان فقط از شرکت هایی که می خواهند با آنها تعامل داشته باشند پیامک دریافت می کنند، بنابراین شما می دانید که پیام خود را به فرد مناسب ارسال می کنید، بدون این که این پیامک ها حذف شوند و یا نادیده گرفته شوند. اگر شما می خواهید تا احساس ویژه بودن در مشتریان ایجاد کنید فقط باید پیام ها را برای آنها اختصاصی کنید و زمان خود و آنها را تلف نکنید.

      مقرون به صرفه بودن

  کمپین پیامکی نه تنها برای افراد با بودجه های مختلف مقرون به صرفه است، بلکه شما نیز شاهد بازگشت سرمایه خود از طریق بازاریابی پیامکی خواهید بود. با وجود هزینه کمی برای هر پیامک، شما می توانید واقعاً بدون هزینه خیلی زیاد کمپین های خود را راه اندازی کنید.

  اگر شما امسال افزایش فروش و بهبود ارتباط با مشتریان را در لیست خواسته های خود قرار داده اید، اما دارای بودجه و زمان زیادی نمی باشید، پیامک یک ابزار بازاریابی کوچک اما قدرتمند است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

   

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها