بازاریابی اس ام اسی و پیامک متنی

مقالات 1395/10/01 1209

متن های هدفمند و سفارشی شده را به افراد حاضر در لیست تماس خودتان بفرستید

 

 

بازاریابی اس ام اسی و پیام متنی

فالوآپ های اتوماتیک با پیام های اس ام اسی

ارسال اس ام اس اتوماتیک را به جریان کار اتوماسیون خود اضافه کنید تا فالوآپ ها را به افرادی که در لیست تماس خود هستند ارسال کنید یا  به عوامل فروش خبر دهید و غیره. جدول زمانی دقیق تحویل را تعریف کنید تا پیام های خودتان را در بهترین روز و زمان  ممکن بفرستید.

 

 

 

 

 

 

 

به کاربران خود امکان دهید تا از طریق اس ام اس آبونمان شوندبازاریابی اس ام اسی و پیام متنی

 شماره تلفن خودتان را پروموت کنید و به کاربران اجازه بدهید تا از طریق اس ام اس، آبونمان کمپین های مختلف شما شوند. به این ترتیب که صرفا به شماره تلفن خاصی پیامی را فرستاده و پیام متنی را در جواب دریافت می کنند که آدرس ایمیل آنها را از ایشان سوال می کند. وقتی فرد به پیام متنی پاسخ می دهد،  نامش در فهرست دریافت کننده ها ثبت می گردد. برای این کار می توانید از پنل اس ام اس نیازپرداز استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

بازاریابی اس ام اسی و پیام متنی

شماره تلفن ها را مدیریت و جمع آوری کنید

لیست تماس خودتان را با شماره های تلفن شان مرتب کنید و یا شماره های تلفن را درآورده و به صورت دستی تماس های موجودتان را مدیریت کنید. فرم های مختلف را درست کرده و در وب سایت و اپلیکیشن های خودتان ادغام کنید تا برای استفاده در کمپین های مختلف، از افراد شماره تلفنشان را بگیرید.

 

 

 

بازاریابی اس ام اسی و پیام متنی

تحویل مطمئن و به صرفه

هزینه ارسال اس ام اس هم به صرفه است و هم پرداختش راحت می باشد. برای طرح های کسب و کار کوچک تعداد 25 اس ام اس مجانی و برای طرح های بنگاه های اقتصادی ماهیانه 1000 عدد اس ام اس رایگان موجود است. در صورتی که نیاز به تعداد بالاتر اس ام اس بود باید به صورت عمده خریداری شود. ارسال اس ام اس برای کشورهای ایالات متحده/ کانادا، بریتانیا، اسپانیا، اتریش،آلمان و مکزیک امکان پذیر است.

 

 

 

 

بازاریابی اس ام اسی و پیام متنی

 

 

 

خروج از لیست اتوماتیک و مدیریت خروج از لیست دریافت اس ام اس

در صورتی که فردی تمایل به دریافت اس ام اس نداشته باشد می تواند به سادگی با ارسال پیامی حاوی کلمه “STOP” و یا “UNSUBSCRIBE”  در هر زمان به صورت اتوماتیک نام خود را از فهرست دریافت پیام های آینده خارج کند.