مزایای فوق العاده استفاده از پیام کوتاه در مدارس

محسن زارع 1396/04/02 1184

پیامک سمی برای وجود معلمین نیست، این امکان والدین و معلمین و دانش آموزان را از مسائل مهمی که باید آگاه باشند؛ باخبر می کند.

سیستم پیامک که به هیچ تلاشی هم نیاز ندارد می تواند حمایت وسیعی را برای شما به ارمغان بیاورد. 

   مزیت سیستم پیامک در فرصت­های افزایش درآمد: این به هرکسی امکان می­دهد که با توجه به برنامه زمانی پیامکی شما از اخرین رویدادها با خبر شوید.
    این سیستم هیچ وقت دوباره موجب رنجش والدین دانش آموز نمی­شود: این به والدین زمان بسته شدن مدارش و همچنین خبرهای خاص را تنها با یک کلیک اطلاع می­دهد.

  • این سیستم موجب سهولت در برگزاری جلسه اولیا-مربیان می شود: این سیستم به آسانی و با کدهای کوتاه و واژگان کلیدی در مورد جلسات به همه اطلاع می­دهد.
  • آیا میخواهید بدین وسیله با والدین و معلمان ارتباط برقرار کنید بدون اینکه دانش آموزان بفهمند؟ آیا میخواهید به دانش آوزان تاریخ­های مهم را اطلاع دهید؟
  • ویژگی گروه­یابی سیستم ما میتواند به هرکسی که شما تعیین کنید پیام بفرستد و هر گروه را به آسانی و به طور کارآمد هدفگذاری کند.


مسئولین بخش آموزشی درباره استفاده از این سیستم می گویند:

" از زمانی که ما از سامانه پیامکی استفاده کرده این توانستیم رویدادها را به اطلاع افراد برسانیم.

ما این سیستم را بسیاری مفید می دانیم . استفاده از این سیستم خیلی راحت است و هر سوالی که درباره تنظیم  و استفاده از این سیستم را داشته ایم متخصصان با دانش این سیستم به ما پاسخ داده اند.

 

 

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1