رشد تجارت با پنل پیامک

مصطفی لطیفی پور 1397/03/06 2859

دلایل تمایل به استفاده از پیامک های انبوه، برای تجارت یا زندگی روزمره

چگونه تجارت خود را با پیامک های انبوه گسترش دهیم

یکی از مزیت های استفاده از سامانه پیامک انبوه، راحتی ارسال پیام ها به گروه بزرگی از افراد در یک لحظه تنها با یک کلیک است.

اگر تا به حال یک پیامک را برای چندین نفر ارسال کرده باشید ،متوجه سختی این امر شده اید. حال تصور کنید ارسال پیامک به بیش از 5000 نفر در یک لحظه چقدر دشوار خواهد بود!

با استفاده از ارسال پیامک انبوه، شما تنها نیاز به تایپ کردن پیام خود و کپی کردن شماره ی دریافت کننده ها را دارید. سپس با کلیک روی دکمه ی ارسال، پیام شما به تمامی دریافت کنندگان تحویل داده می شود.

یکی دیگر از دلایل مهم برای استفاده از پیامک انبوه، اجازه ی دسترسی به جامعه ی هدف به صورت منظم و کاملا شخصی است. اگر شما صاحب تجارتی هستید، ارتباط با مشتریان در تمامی ساعات روز میسر نیست، اما با استفاده از ویژگی های خاص ارسال پیامک انبوه،پیام مورد نظر شما حتی هنگامی که خواب هستید، به آنها تحویل داده می شود.

هزینه ی خرید سامانه ی ارسال اس ام اس انبوه بسیار پایین بوده و احتیاجی به پشتیبانی و خدمات ندارد.اگر  تابحال گذرتان به رادیو یا تلویزیون برای سفارش یک تبلیغ افتاده باشد،متوجه صحبت های من خواهید شد.برای حدود 100 هزار مخاطب تبلیغاتی، تلویزیون یا رادیو هزینه ی هنگفتی را از شما طلب میکند در حالی که هزینه ی ارسال پیامک انبوه به همین تعداد مخاطب،بسیار کمتر است.این بدان معنی است که با استفاده از ارسال انبوه پیامک،علاوه بر پس انداز مبلغ زیادی پول،بازار  هدف خود را نیز به راحتی پوشش خواهید داد.

چگونه تجارت خود را با کمک پیامک های انبوه گسترش دهیم.

به طور خلاصه:

1- پیام کوتاه شخصی است و مستقیما به تلفن همراه مخاطب ارسال می شود. به معنای واقعی کلمه، پیام به مخاطب تحویل داده می شود.

2- مخاطب ها در هر کجا که باشند، پیام کوتاه به دست آنها خواهد رسید.

3- پیام خود را می توانید مستقیما به گروه مخاطب مورد نظر برسانید.

4- امکان ارسال تکی یا گروهی پیامک وجود دارد.

5- اگر گوشی تلفن خاموش و یا در دسترس نباشد نیز پیام به محض در دسترس قرار گرفتن گوشی مخاطب به او تحویل داده می شود. (تا مدت 48 ساعت)

6- پیامک به وسیله ی "اعلان تحویل"(delivery report) به راحتی قابل پیگیری است. شما می توانید ببینید کدام پیامک به کدام شماره ارسال شده است.

7- پیامک ها می توانند طوری تنظیم شوند که در تاریخ و ساعت معینی ارسال شوند.

8- پیامک شامل 160 کاراکتر یا کمتر است. مختصر و مفید!

9- شما از طریق رایانه یا تلفن همراه خود می توانید به صورت انبوه پیامک ارسال کنید.

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1