7 نمونه کاربردی پنل پیامکی

مصطفی لطیفی پور 1397/04/07 6336

7 مثال در مورد کاربرد پنل پیامکی و استفاده ی برند های بزرگ از پنل پیامکی برای دست یابی به موفقیت و ارائه خدمات بهتر

7 مثال مهم از استفاده از پنل های پیامکی :

هنگامی که در تلاش برای جلب توجه جامعه هدف تان هستید ، استفاده از پنل پیامکی یا تبلیغات از طریق موبایل راه حل هوشمندانه ای به نظر می رسد. با این وجود موثر ترین کمپین های تبلیغاتی پیشرفت های چشمگیری داشته اند که نتایج کار آن ها می تواند راهنمای شما باشد. علاوه بر آن ، تبلیغات از طریق موبایل شما را با روش های متنوعی از تاکتیک ها و خلافیت ها در امر بازاریابی آشنا می کند ؛ از پیشنهادات مختلف و تخفیف های فصلی گرفته تا تشویق مشتریان به خرید و بهره مندی از اشانتیون های مختلف. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ به هفت مثال به یاد ماندنی از استفاده از پنل های پیامکی نگاهی بیاندازید تا برای شروع کمپین تبلیغاتی خودتان انگیزه بگیرید.

مثال شماره ی اول از کاربرد پنل های پیامکی :

با کمپین پیامکی رستوران بزرگ مک دونالد شروع می کنیم. کمپین تبلیغاتی آنها بار ها و بارها موفقیت را تجربه کرد و آن ها کماکان مشتاق به خرید سامانه پیامکی و استفاده از آن بودند و هستند. یکی از این کمپین های پیامکی به نام "کریسمس مبارک " در یک شعبه ی ایتالیایی مک دونالد برگزار شد. این رخداد به مشتریان اجازه می داد که در هنگام سرو غذا در رستوران در قرعه کشی ویژه ای شرکت کرده و در همان لحظه شاید برنده شوند. تمامی کد های چاپ شده روی فنجان ها یک جایزه را مشخص می کردند. از یک وعده غذای رایگان گرفته تا کارت های جایزه . در مدت 5 هفته بیش از 1.5 میلیون نفر در این رخداد شرکت کردند.

مثال دوم از کاربرد پنل های پیامکی :

یک برند رستوران که در شهر ممفیس ایالت تنسی به تازگی راه اندازی شده بود ، از پیامک برای اطلاع رسانی برنامه های جدید خود استفاده می کرد. این اتفاق در سال 2011 رخ داد و این رستوران تا همین امروز از پنل پیامکی استفاده می کند. آنها بر این باورند که پنل پیامکی عامل موفقیت رستوران آن ها و حتی تاسیس شعبه دوم در شهر جکسون نیز می باشد. در ابتدا زمانی که رستوران شروع به استفاده از پتل پیامکی کرد ، آن ها یک وعده غذای اصلی را در دومین شب افتتاحیه به هرکسی که به سامانه پیامکی آنها پاسخ می داد اهدا می کردند. رستوران دارای ظرفیت 250 نفر بود و افرادی حتی تا 2 ساعت به انتظار خالی شدن یک صندلی منتظر ماندند.

مثال شماره ی 3 از کاربرد پنل های پیامکی :

کازینو و کافه ی Planet Hollywood در شهر لاس وگاس ایالت نوادا یک مثال دیگر از موفقیت پنل های پیامکی است. این هتل دارای بیش از 2500 سوئیت ، 170 مغازه ، رستوران ها و بخش بازی ها و غیره است. سازمان Planet Hollywood در طول کمپین پیامکی خود برای کسانی که به اس ام اس پنل آنها پاسخ دهد و جزء برترین بازیکن های کلاب بوده باشد ، جوایزی را اهدا می کرد. جوایز متنوع بود و شامل حتی ده لار و غیره نیز بود. کمپین تبلیغاتی آن ها تعداد اعضای کلاب را 13 درصد بیشتر کرد و باعث موفقیتی 70 درصدی شد.

مثال شماره ی 4 از کاربرد پنل های پیامکی :

شرکت مبلمان Ashley به کسانی که به پنل پیامکی آنها پاسخ می داد یک پیشنهاد فروش مخفی اهدا می کرد و این پیشنهاد فقط برای کسانی بود که در لیست پنل پیامکی بودند. این رخداد برای صنایع مبلمان Ashley بیش از 30 هزار دلار سود آوری کرد در حالی که حدود 60 درصد این فروش از پنل پیامکی ناشی می شد.

مثال شماره ی 5 از کاربرد پنل های پیامکی :

غذای رایگان یک راه عالی برای جلب توجه مردم است. همانطور که در مثال پیشین ذکر شد ، دادن غذای رایگان می تواند نتایج مطلوبی را برای رستوران شما به ارمغان آورد. رستوران های کوچک و بزرگ می توانند با استفاده از پنل پیامکی به سود آوری برسند. برای مخاطبان فعال ، از پیشنهادات رایگان و مخصوص استفاده کنید. خواه کوپنی برای یک دسر رایگان یا یک وعده غذای اصلی رایگان ، این پیشنهادات تجارت شما را ارزشمند کرده و مخاطب ها جذب تجارت شما می شوند.

مثال شماره ی 6  از کاربرد پنل های پیامکی :

رستوران Kraft برای نوعی قهوه فوری که تولید خودشان بود از یک سیستم پیامکی و تخفیف استفاده کردند. کمپین پیامکی آن ها به مشتریانی که شماره ی موبایل خود را ثبت سیستم می کردند یک قهوه ی رایگان می داد. نتیجه ی این تبلیغات موثر ، بیش از 400 هزار قهوه ی رایگان برای مشتریان و حدود 80 هزار نفر مخاطب فعال شد.

مثال شماره ی 7 از کاربرد پنل های پیامکی :

همبرگر فروشی Nick یک شعبه از رستوران زنجیره ای Dakota در جنوب است که به صورت محلی اداره می شود. این شخص که Nick نام دارد از پنل پیامکی استفاده می کند و به گفته ی او میزان افزایش فروش وعده ی شام به دلیل همین تبلیغات پیامکی است. بعضی از پیشنهاداتی که نیک برای تبلیغات پیامکی به مشترکین ارسال می کند شامل یک بستنی قیفی رایگان ، "یک همبرگر بخر و دوتا ببر" و بسیاری دیگر است .

همانطوری که میبینید پنل پیامکی واقعا کارساز است! برند های معروفی مانند همان هایی که در بالا ذکر شد از پنل پیامکی استفاده می کنند کما اینکه شرکت های کوچک نیز از این روش تبلیغاتی بی بهره نیستند. آنها از تبلیغات از طریق موبایل استفاده می کنند چرا که واقعا به طور عملی کارساز است! و این ها تنها بخشی از چندین شرکت معروفی است که از پنل پیامکی استفاده می کنند. شرکت هایی مانند Jack in the box, Office max, Macy’s, JC Penney, TDGI Friday’s, Guess, Shoney’s, Office Depot Electronic Express, taco Bell, Vans, K-Mart, Arby’s  تنها بخشی از برند های معروفی هستند که از پنل پیامکی سود آوری می کنند. اجازه دهید این مثال ها از پنل پیامکی موتور محرک شما برای ساخت پنل موفق تبلیغاتی شما باشد تا قله های رفیع موفقیت برسید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید !