راهنمای پنل پیامکی پیمانکاران پوشش سقف

آرش علیمحمدی 1397/04/11 2990

چهار راهنمای بازاریابی با سامانه پیامکی برای پیمانکاران پوشش سقف در ادامه ذکر خواهد شد

چهار راهنمای بازاریابی پیامکی برای پیمانکاران پوشش سقف

بازاریابی با پنل اس ام اس برای پیمانکاران پوشش سقف
افزایش اخیر در تعداد سازه های مسکونی جدید همراه شده است با افزایش در سازه های جدید و نیز ساختمانهای تجاری و نوسازی ساختمانها که منجر شده است سالم و مطمئن را برای صنعت سقف و دیگر صنایع بوجود اورد. این رشد در سال 2016هفت درصد گزارش شده است.درآمد کلی در منطقه 5 بیلیون پوند بوده است.گرچه اخیرا این بخش شاهد کاهش رشد بوده است.

عمدتا بنابر نامطمئنی بوجود امده از خروج بریتانیا از اتحاد اروپا و تاثیر گسترده آن بر صنعت ساخت و ساز گسترده تر ، تمامی شواهد نشان از چشم اندازی سالم و مطمئن از این صنعت در طول پنج تا ده سال اینده دارند.با وجود چنین رقابت بالا و تنگاتنگی جهت و جستجوی راه های تاثیر گذار و راهکارهایی با هزینه پایین به منظور بازاریابی ضروری است که بازارایابی پیامکی برای این منظور یک راهکار ایده آل است.

پس چگونگی اینکه سازنده های سقف می توانند از روش پیامکی به بهترین شکل ممکن بهره ببرند را در اینجا در چهار مورد توصیه می کنیم.

 

1_بازاریابی پیامکی برای برآورد قیمت

برخی از شرکت های سقف سازی تمام قیمت گذاری ها و برآوردها را بر اساس یک بازرسی فیزیکی آماده می کنند.درحالیکه دیگر شرکت ها از یک حسابگر در وبسایت خود استفاده میکنند که مشتریان میتوانند برای ایجاد یک براورد براساس مشخصاتی که خودشان وارد میکنند ، استفاده کنند.البته برخی از مشتریان ترجیح میدهند از روش قدیمی ،تلفنی یا سایر گزینه ها استفاده کنند.صرف نظر از چگونگی تقاضای قیمت، بازاریابی پیامکی یک راه عالی برای ارایه یک کپی از اطلاعات کلیدی مشتری به یک طرق بسیار کارآمد خواهد بود.حالا که قیمت گذاری پیامک براورد معین شده است یک پیامک با جزییات و دوره اعتبار ارسال کنید. یک مثال پیامکی ممکن است مانند زیر باشد :

آقای ریچارد عزیز ، ارزیابی شما برای یک سقف جدید بر اساس اطلاعات وارد شده در سایت 3500 پوند است.این قیمت گذاری تا تاریخ 21/6/2018 اعتبار دارد.برای ادامه سفارش خود یا هرگونه اطلاعات بیشتر با ما ماس بگیرید.از طرق شماره تلفن                   


قبل از استفاده از بازاریابی پیامکی اطمینان حاصل کنید که از موافقت نامه صریح مشتریان مطابق با الزامات مطلع شده اید.


2_کمپین بازاریابی چند کانالی


اگر شما در حال برنامه ریزی در یک مقیاس وسیع هستید کمپین بازاریابی چند رسانه ای برای شرکت شما ، بعنوان مثال استفاده از تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ها و بیلبورد ها و سپس تنظیم یک کلید واژه پیامکی/ ترکیب یک کد کوتاه .

یک راه عالی برای افزایش اتصالات و تغییرات بوسیله یک پیشنهاد یک راه بسیار ساده جهت پاسخ گویی به ضمانت (سفارش) به مشتریان است.

به عنوان مثال : یک تبلیغ تلویزیونی ممکن است منجر به یک پیگیری شود مانند :جهت تهیه یک براورد برای پوشش سقف جدید شما امروز ، همین حالا ، کلمه       را به 87007 پیامک کنید و یکی از متخصصان ما بصورت مستقیم با شما در ارتباط خواهد بود.این استراتژی برای تمامی کانالها شامل : چاپ دیجیتالی و رسانه خبری بصورت برابر عمل میکند.

 

3_پیامک برای قرار ملاقات/ بروزرسانی های پروژه


اگر یک بازرسی فیزیکی جهت آماده سازی و فراهم کردن قیمت گذاری برای یک مشتری مورد نیاز باشد ، پس اطمینان حاصل کنید که جهت ارسال یک اس ام اس تایید برای روز و تاریخ ملاقات از پیش تعیین شده از بازاریابی پیامکی استفاده کنید ، حتی اگر با استفاده از وسایل دیگری چون تلفن یا ایمیل آن را تایید کرده اید.پیامک بسیار در دسترس است چرا که اغلب تمام اوقات تلفن همراه مشتریان در دسترس شان است و صندوق پیامک های دریافتی آنها به نظر ، کمتر درهم ریخته است.این پروسه را برای آنها جهت ارجاع به اطلاعات در صورتی که نیاز به بررسی دوباره داشته باشند آسان می کند.یک مثال در زیر آورده شده است :

آقای ریچارد عزیز ، آقای اندی از قسمت پوشش سقف در تمامی ساعات شبانه روز هفته ، شما را در بیست و سوم ماه می ،روز چهارشنبه ساعت 10 صبح به منظور بازدید و اندازه گیری ملک شما برای تعویض پوشش سقف ملاقات خواهد کرد.

آیا نیاز به تغییر روز و زمان ملاقات دارید؟ در هر زمان با شماره 08001237464 تماس بگیرید.


استفاده از یک قرارداد نام گذاری شده مانند مثال فوق ، یک استراتژی ساده می باشد که به شما کمک می کند تا ارتباطات پیامکی خود را به یکی از متخصصین شرکت منتقل کنید.

همین که شما با قیمت و تاریخ از پیش تعیین شده موافقت کردید اطمینان حاصل کنید که یک پیامک بروز رسانی به مشتریان خود ارسال کنید تا آنها از زمان دقیق شروع کار مطلع شوند همرا با یک تاریخ اتمام کار تخمینی اگر مرتبط است.طبق مثال زیر :

آقای ریچارد عزیز تیم پوشش سقف 24 ساعته در نظر دارد تا کار تعویض سقف شما را در تاریخ چهارم ژوین روز دوشنبه ساعت 10 صبح شروع کند. بنابر تخمین ما ، این کار تا تکمیل نهایی 5 روز بطول می انجامد. سوالی دارید؟ با شماره 08001237464 تماس بگیرید.


جهت افزایش مقیاس پوشش سقف شما میتوانید که یک پیامک دیگر پس از اتمام کار ارسال کنید که شامل جزییات دقیق تماس در صورت وجود هرگونه  سوال و یا نگرانی باشد.


4_بازاریابی پیامکی برای قیمت گذاری ها و پیشنهادات


مانند بسیاری از صنایع در بخش ساخت و ساز و ساختمان وسیع پیمانکاران پروژه سقف بسیار بر روی شهرت خود جهت ایمن سازی تجارت های جدید تکیه می کنند که موجب بوجود آمدن بازخورد های تشویق آمیز و تسهیل آن برای مشتریان جهت انتقال تجارب مثبت خود برای پیشی گرفتتن از رقبا حیاتی است.


بازاریابی پیامکی راه ایده آلی برای پیش بردن این امر میباشد و قصد کسب درجات بسیار بالای مشارکت در کسب و کار بنابر سهولت و راحتی آن دارد.یکی از محبوب ترین روش ها ، فراهم کردن یک بازدید مبتنی بر پیامک است که در آن مشتری به شرکت در یک بازدید کوتاه که در آن از مشتریان درخواست می شود تا جنبه های متنوع خدمات در یک مقیاس عددی را ارزیابی کنند دعوت به عمل می آید. به عنوان مثال : در مقیاس از 1 تا 10، که 10 بالاترین است ، میزان رضایت خود را نسبت به کارکنان ما که کار پوشش سقف را به اتمام رسانده اند اعلام کنید. یا در همان مقیاس مشابه تا چه حد از میزان دقت کارکنان ما در صدمه نرساندن به ملک خود در هنگام انجام کار رضایت داشته اید؟

یک سوال که میتواند به راحتی از آن چشم پوشی شود اما ممکن است بسیار ارزشمند باشد به شرح زیر است :

در مقیاس 1 تا 10 تا چه میزان احتمال دارد که شما شرکت ما را به یک دوست پیشنهاد کنید؟

پاسخ های مثبت به این سوال نشان می دهند که به صورت کلی ، شرکت ما در حد انتظارات مشتری بوده است.اگرچه در صورتی که هرگونه پاسخ با مضمون رضایت پایین تر از حد نصاب توسط تیم خدمات مشتریان جهت پی بردن به هرگونه مساله یا نگرانی مهم که پس از آن می تواند به سرعت اصلاح گردد ، پیگیری میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از پنل پیامکی نیازپرداز و تنظیم حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات، با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما با شماره 41238-021 تماس حاصل فرمایید.