Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  5 دلیل برای جایگزینی کوپن های موبایلی با کوپن های سنتی

  با پیشرفت فناوری های گوناگون در دوره کنونی دیگر روش های سنتی بدست فراموشی سپرده می شوند و مردم این دوره گرایش دارند تا کارهای خود را از طرق فناوری های جدید انجام دهند. کوپن های موبایلی نیز یکی از این روش های جدید است که می تواند جایگزین کوپن های سنتی شود. در این مطلب ما به مزایای کوپن های موبایلی می پردازیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/04/13

  4235 نفر

  برش کوپن های تخفیف در دوران کنونی هنوز هم انجام می شود، اما به نظر می رسد حذف شدن آن به گذشت زمان بستگی دارد. مردم روز به روز کارهای بیشتری را از طریق گوشی های موبایل و تبلت کامپیوترهای خود انجام می دهند و طبیعتاً بازار پیام کوتاه نیز به طبع آن در حال رشد است.

  اثبات شده کوپن هایی که از طریق سرویس چند رسانه ای (MMS) و سرویس پیام کوتاه (SMS ) ارسال می شوند کاربردی تر و موثرتر هستند، وقتی همراه با کوپن های کاغذی سنتی استفاده می شوند. کوپن های موبایل تمام کاربردهای کوپن های کاغذی را دارند. در ادامه به چند دلیل اشاره می کنیم که چرا سرمایه گذاری در یک کمپین کوپن موبایل یک تصمیم شغلی عاقلانه محسوب می شود.

      به برش کوپن و همیشه به همراه داشتن آن نیاز نیست

  برش کوپن به صرف زمان و تلاش نیاز دارد و همراه داشتن همیشگی یک دسته کوپن کاغذی در کیف یا جیب چندان مطلوب نیست. کوپن های پیامکی مشتریان را قادر می سازند تا تمام کوپن های تخفیف با ارزش خود را در یک جای راحت و بی دردسر نگهداری کنند و در مواقع نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

      بازاریابی پیامکی برای جنسیت مذکر مناسب تر است

  واقعیت داشته باشد یا خیر، برش کوپن محبوبیت خاصی در بین مردم دارد. این کار بیشتر توسط زنان خانه دار و زنان مسن انجام می شود. پژوهش های بازاری نشان داده است که کوپن های موبایل بیشتر توسط مشتریان مذکر استفاده می شود.

  اگر کسب و کار شما اکثراً با مشتریان مذکر ارتباط دارد (برای مثال: بارهای ورزشی، مکان های ورزشی مخصوص مردان، رستوران های خاص و رویدادهای موسیقی)، در نتیجه، سرویس های MMS و SMS می توانند روش مناسبی برای پیشرفت شغل شما باشند.

      کوپن های موبایل برای نسل جوان تر ساخته شده اند

  بازاریابی پیامکی یک روش پرشور و طراوت برای دستیابی به مشتریان جوان تر فرآهم می کند. اکثر مشتریان زیر 30 سال تجربه چندانی در استفاده از کوپن های کاغذی ندارند. آنها همچنین نسبت به همتایان خود آگاهی و تمایل بیشتری به استفاده از تکنولوژی های نوین دارند. کوپن های موبایل به مشاغل اجازه می دهد تا این مشتریان را به سمت خود جذب کنند.

      تحویل کوپن های دیجیتال آسان تر است

  کوپن های کاغذی یا از طریق ایمیل یا به صورت دستی به مشتریان تحویل می شوند. هر دو روش به هزینه های سرشکن شده بالاتری نیاز دارند و در مقایسه با کوپن های پیامکی در دستیابی به مشتریان تاثیر کمتری دارند. دستیابی به مشتریان از طریق پیام کوتاه کم هزینه تر و موثرتر از روش های دیگر است. یک پیامک گروهی می تواند به هزاران مشتری بالقوه تحویل داده شود، در صورتی که این کار از طریق روش بازاریابی با کوپن های کاغذی چندین روز طول می کشد. پژوهش ها نشان می دهد که مشتریان 98 درصد از پیامک ها را می خوانند، بنابراین چه چیزی بهتر از این روش می تواند برای معرفی کسب و کار شما وجود داشته باشد.

      تجزیه و تحلیل آن بهتر است

  پیگیری و تحلیل میزان استفاده از کوپن های موبایل بسیار ساده تر از کوپن های کاغذی است. امروزه، بسیاری از پلتفرم های بازاریابی پیامکی تحلیل های داخلی ارائه می کنند، به طوری که به مشاغل اجازه دسترسی به آمار فوری درباره درخواست یا استرداد، موقعیت و تاریخ و زمان کوپن ها را فرآهم می کنند.

  تحلیل‌ها شما را از میزان دقیق موثر بودن کمپین کوپن شما آگاه می‌کنند، بنابراین شما می‌توانید استراتژی خود را فوراً تغییر دهید یا اصلاح کنید. بهترین مزیت آن چیست؟ کمپین‌های بازاریابی موبایلی با پیشرفته‌تر شدن تحلیل‌ها تاثیرگذارتر خواهند شد.

  بازاریابی پیامکی و چند رسانه ای در سال های آینده همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد. خوشبختانه اکنون به لطف پنل پیامکی، دستیابی به مشتریان از طریق کوپن های موبایلی برای شما و کسب و کار شما کار ساده، موثر و کم هزینه ای است، ما سامانه پیامکی نیازپرداز را به شما توصیه می کنیم. این سامانه شما را قادر می کند تا از تمام امکانات ارسال های پیامکی برای بازاریابی پیامکی خود استفاده کنید.

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها