Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  5 دلیل زیان مالی در بازاریابی پیامکی

  اگرچه سرویس پیام کوتاه مزیت های بی شماری برای کسب و کارها دارد اما در صورت رعایت نکردن اصول و قواعد آن می تواند باعث زیان مالی شده و به شهرت و محبوبیت یک برند آسیب بزند. ما در این مطلب به چند مورد از این اشتباهات اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1396/02/24

  4047 نفر

  سرویس بازاریابی پیامکی می تواند برای شرکت ها درآمد زیادی ایجاد کند. این سرویس ارزان، ساده و موثر است. با این وجود، برخی مواقع شرکت ها ممکن است از یک کمپین پیامکی دچار زیان شوند. این اتفاق وقتی روی می دهد که آنها دچار اشتباهاتی می شوند که غیر قابل بخشش است. در این مطلب ما تصمیم داریم تا رایج ترین اشتباهات در این زمینه را بررسی کنیم.

  انتخاب زمان اشتباه

  شما باید به خاطر داشته باشید که مصرف کنندگان شما کیف پول نیستند، بلکه آنها انسان هایی هستند که به خواب، کار و سرگرمی نیاز دارند. ارسال پیامک در زمان های دلخواه برای شما اما نامناسب برای آنها اشتباه بزرگی محسوب می شود. قبل از آغاز یک کمپین پیامکی شما باید زمان های ارسال پیامک بهینه و مناسب را بر اساس موقعیت زمانی مشتریان، ساعت های روز و محصولات خود انتخاب کنید.

  آزار دهنده بودن

  اگر شما فکر می کنید که با ارسال بیشتر پیام به مخاطب خود نتیجه بهتری کسب می کنید، پس باید بگوییم در اشتباه هستید. البته، مخاطبان شما نیز باید بدانند که شما آنها را فراموش نکرده اید. اما این وفاداری را فقط یک بار در هفته یا مواقعی که پیشنهادات خاصی دارید به آنها اثبات کنید. شما نباید به یک فرستنده هرزنامه (اسپم) تبدیل شوید.

  ارسال پیشنهادات بی نتیجه و بیهوده

  شما چه بخواهید یک اسپمر باشید و چه نخواهید باید در مورد پیشنهادات خود دقت داشته باشید.

  برای مثال شما نباید چنین پیامی را برای آنها ارسال کنید: " سال هاست که شما را ملاقات نکرده ایم، به دیدن ما بیایید"

  پیام ها باید جذاب باشند و نظر آنها را جلب کنند. یک فروشنده موبایل اگر در جلب نظر مشتریان موفق نباشد فرصت های شغلی بالقوه را از دست می دهد و در نهایت به برند خود آسیب می زند.

  عدم ارائه سازوکار انصراف و خروج

  این موضوع را فراموش نکنید که همه ما ممکن است نظرمان عوض شود. اگر به مصرف کنندگان روش انصراف از کمپین ارائه نشود آنها وارد نخواهند شد. این یک اصل بسیار ساده است. علاوه بر این، در تمام کشورها فروشندگان موبایل به طور قانونی ملزم هستند تا نحوه خروج و انصراف از کمپین پیامکی را به مخاطبان خود اطلاع رسانی کنند. عدم انجام این کار باعث نقض قوانین جاری شده و می تواند به اقدام قانونی منجر شود.

  اهمیت ندادن به تجزیه و تحلیل ها

  اولین کمپین شما موفق بوده است و اکنون شما تصور می کنید که یک استاد بازاریابی پیامکی هستید. اما این درست نیست. شما بدون تجزیه و تحلیل دقیق نمی توانید از میزان قطعی موفقیت کمپین خود آگاه شوید. شما باید به محض پایان کمپین خود تحلیل و ارزیابی آن را شروع کنید و بدین طریق قادر خواهید بود دقیق ترین نتایج را بدست آورید. بنابراین برای به حداکثر رساندن نتایج شما باید تا وقتی که فرصت فرآهم است از آن بهترین استفاده را ببرید.

  این اشتباهات را به خاطر بسپارید و در هر مرحله از کمپین پیامکی خود به آنها توجه داشته باشید. اگر عملکرد درستی داشته باشید بازاریابی پیامکی می تواند برای شما محبوبیت و درآمد ثابت ایجاد کند.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها