Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله
  5 نکته جالب بازاریابی اس ام اسی برای کیک پزها
  بازاریابی اس ام اسی افزون بر اینکه از نظر استفاده بسیار راحت و از لحاظ نرخ باز شدن پیام های ارسالی و افزایش خرید از سوی دریافت کنندگان بسیار موثر است در این موقع از سال هم که در بخش خدمات غذایی سفارش ها فراوان بوده و سر مدیران رستوران و شیرنی پزها و کارکنان بسیار شلوغ و زمانشان محدودتر از آنست که جلوی کامپیوتر نشسته و به ایمیل هایشان جواب بدهند، واقعا ابزار مفیدی است.
  هنگامه خدابنده
  1396/09/28

  4205 نفر

  حال که داریم به انتهای سال میلادی نزدیک می شویم همه توجهات به سال جدید معطوف شده است و بسیاری از کیک پزهای مستقل کوچک (و نه خیلی کوچک) انگلستان شلوغ ترین اوقات خود را می گذرانند. مردم انگلستان به علاقه شان به شیرینی جات معروفند و هنگام کریسمس در میان سایر تفریحات، یکی از چیزهایی که مردم خیلی بدان علاقمندند شب نشینی و خوردن شیرینی جات و کیک است. با توجه به اینکه اکنون در مهمترین زمان سال به سر می بریم، بسیاری از رستوران ها، باشگاه های شبانه و سایر محیط هایی که جشن کریسمس در آن برگزار می شود بدنبال آنند تا به جای اینکه  خود اقدام به پخت و پز کنند خرید آماده انجام بدهند. با در نظر داشتن آنکه دسرها از اجزای اصلی گردهم آیی افراد به هنگام کریسمس می باشند، بسیار مهم است که دسر مناسبی برای ارائه به افراد در اختیار داشته باشید و به همین خاطر است که تعداد بسیار زیادی از مکان ها بدنبال خرید شیرینی و کیک مورد نظرشان از کیک پزهای مستقل هستند.

  بنابراین کیک پزها به چه ترتیبی می توانند در ایام کریسمس از بازایابی اس ام اسی به نفع خودشان استفاده کنند؟ در ادامه 5 نکته را که از طرف تیم متخصصان ما ارائه شده عرضه می کنیم.

  نکات بازاریابی اس ام اسی برای کیک پزها

   

  1. منوی شما از چه آیتم هایی تشکیل شده است؟

  بسته به بزرگی یا کوچکی عملیات کیک پزی که اداره می کنید، ممکن است تنها در زمینه چند محصول "متمایز" کلیدی مهارت داشته باشیدیا طیف بسیار گسترده تری از محصولات را به بازار عرضه کنید. گذشته از اینکه طیف بیزنس شما چقدر بزرگ باشد، بازاریابی اس ام اسی روشی عالی برای به اشتراک گذاری اطلاعات و آپدیت ها در مورد محصولات قابل عرضه است.

  البته منظور این نیست که یک فهرست طولانی از آیتم ها را از طریق اس ام اس ارسال کنید، کافی است لینک مربوط به مشاهده آنلاین فهرست محصولاتتان را بفرستید. برای هدایت مشتریان به فهرست بندی اصلی محصولات فصلی می توانید لینک خلاصه شده ای را برایشان پیامک کنید یا انکه صفحه ای از آپدیت های ویژه را در نظر بگیرید که افراد با نگاه کردن به آنها متوجهشان شوند. به منظور ارتقای فروش، حتما از لحاظ کردن تمام اطلاعات قیمت مرتبط به همراه دکمه های برای عبارات و جملات ترغیب کننده مشتریان به در پیش گرفتن اقدام عملی اطمینان حاصل کنید، به عنوان مثال ، جمله ای مثل"همین الان خرید کنید" تا به این ترتیب فرایند سفارش دهی به راحت ترین صورت خود روی بدهد.

   

  2. سفارشات نهایی

  با توجه به اینکه سر فعالان بخش شیرینی و غذا در کریسمس بسیار شلوغ است، غالب اوقات صف های طولانی از سوی مشتریان برای دریافت محصولات اساسی وجود داشته و آشپزخانه ها نهایت تلاش خود را می کنند تا سفارش ها را در ضرب الاجل خود تحویل بدهند. بازاریابی اس ام اسی تاکنون آسانترین راه برای مطلع سازی مشتریان از تاریخ و زمان تحویل سفارش کریسمسشان بوده است. به این منظور می توان پیام متنی ساده ای را به این ترتیب تهیه کرد:

  "فروشگاه کیک پزی کلیر علاقمند است تا به مشتریان خود اعلام دارد که ضرب الاجل تحویل سفارش های ما 6 دسامبر می باشد. لطفا سفارش های خود را پیشاپیش ثبت کنید تا از تحویل به موقعشان اطمینان حاصل شود".

  5 نکته جالب بازاریابی اس ام اسی برای کیک پزها

  از جمله مزیت های استفاده از بازاریابی اس ام اسی آنست که پیام های متنی بنا به ماهیت خود حس فوریت داشتن را القا می کنند و مشتریان به احتمال زیاد به محض دریافت آنها را می خوانند. مطمئنا اصلا دوست ندارید که فلان مشتری پیش شما بیاید و ادعا کند که هیچ ایمیلی از جانب فروشگاه بدستش نرسیده است! به این منظور می توانید چند یادآوری برایش بفرستید. بنابراین خوب است متنی که بالا ذکر شد را به این ترتیب تغییر بدهید:

  "دو هفته تا ثبت سفارش خود نزد فروشگاه کیک پزی کلیر زمان دارید! حتما از تخفیف های ماه دسامبر ما استفاده کنید".

   

  3. تخفیف های بزرگ و سفارش های ویژه

  درصورتی که برای مکان های عمومی بزرگ، رستوران های زنجیره ای کوچک و همانند این ها به تهیه سفارش می پردازید پس لابد تخفیف های بزرگ و سفارشات ویژه به مشتریان خود ارائه می دهید. هیچگاه مسولیت آغاز مکالمه بینابین را به دوش مشتری نیاندازید- زیرا به این ترتیب مشتری ترغیب می شود که سراغ رقیب شما برود.

  به جایش میتوانید از بازاریابی اس ام اسی به عنوان اسلحه مخفی خود بهره گیری کرده و اطمینان حاصل کنید که مشتریانتان در اولین فرصت دقیقا قیمت محصولات موجود را بدانند. در صورتی که فهرست قیمت ارائه شده توسط شما را چک نکرده اند خوب است لینکی را برایشان بفرستید. در صورتی که در وب سایت خودتان بخشی برای عمده فروشی یا خرید عمده دارید می توانید از پیام اس ام اسی برای ارسال این موارد به صورت درجا نیز بهره بگیرید. البته اگر چنین صفحه ای را در وب سایت خود ندارید خوب است یکی ایجاد کنید تا از کمپین بازاریابی تان پشتیبانی صورت بگیرد، زیرا خریداران عمده دوست دارند با آنها سوای خریداران اقلام جزئی رفتار شود.

  در نتیجه، تصویر موفق تری را از خودتان ساخته و نشان می دهید که در خصوص تامین سفارشات به مقدار لازم توانا هستید.

   

  4. بازاریابی اس ام اسی به هدف ارائه پیشنهادات و توصیه

  در زمینه ارسال سفارش نهایی، می توانید ابتکار به خرج داده و کارهایی فراتر از گذاشتن کیک در سینی و ارسالش به مشتری را انجام دهید. رستوران ها و سایر مراکز ارائه سرویس های خوراکی به مشتریان دائما دنبال روش هایی برای اضافه سازی جاذبه بیشتر به دسرهایشان هستند تا مشتریان را اسیر خود کرده و بتوانند به تقاضای مشتریان که روز به روز فزونی می گیرد پاسخ بدهند.

  چرا از بازاریابی اس ام اسی برای ارسال اطلاعات ارزشمندی همانند پیشنهادات در خصوص سرو کیک برای مشتریان اصلی، ایده هایی در خصوص ارائه، محصولات تکمیلی و افزون بر این ها استفاده نکنید؟به این ترتیب، روابط خود را با مشتریانتان غنی تر کرده و در نتیجه احتمال دارد مشتری شما را به عنوان تامین کننده دائمی خود انتخاب کند. اگر این مرحله را به خوبی انچام بدهید، قادر خواهید بود نسبت به بیش فروشی و فروش متقاطع نیز اقدام کرده و سود خود را افزایش بدهید.

   

  5. چه کمکی از دست ما ساخته است؟

  هر کسی که تا بحال در بخش کترینگ آنهم در زمان کریسمس کار کرده باشد می داند که این زمان از سال تا چه اندازه پر استرس و مشکل است- البته آنهایی که چنین تجربه ای را نداشته اند نیز نیاز نیست نگران باشند چون به راحتی می توانند تصور کنند ماجرا از چه قرار است! با در نظر گرفتن این موضوع، چه خوب است که درصدد کمک کردن به مشتریانتان برآمده و به آنان اطلاع بدهید که برای پاسخ دادن به سوالاتشان چه کوچک یا بزرگ در دسترس قرار دارید. می توانید پیام کوتاهی به این مضمون را ارسال کنید:

  "آیا در انتخاب کیک کریسمس خود کمک لازم دارید؟ خوشحال می شویم که در این خصوص با شما صحبت کنیم!" یا :

  آیا نمی دانید چه تعداد کیک سفارش بدهید؟همین الان با تیم ما در فروشگاه کیک کلر تماس بگیرید تا محاسبات لازم را برایتان انجام بدهیم".

  همین حرکت کوچک در زمینه فروش به شما کمک خواهد کرد، زیرا احتمال اینکه مشتری ای بعد از مشورت گیری از شما بدل به مشتری دائمتان شود بالاست.

  فراهم سازی نیازهای مشتریان قبل از اینکه آنان به سوی شما آمده و تقاضا کنند روشی است که وجهه شما را به عنوان شرکتی که کارش صرفا عرضه محصولات خوب نیست بلکه در زمینه کاری اش تخصص دارد و خدمات مشتری استثنایی ارائه می دهد ارتقا خواهد داد، این ها همه مواردی هستند که جزو خصوصیات اساسی یک تامین کننده قابل اعتماد به شمار می روند.

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها