Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  چگونه می توان از اس ام اس یاداوری بهره برد؟

  با استفاده از اس ام اس، به آسانی می توان پیامک یادآوری برای قرارهای قبلی پیش رو یا زمان بندی آنها به مشترکین ارسال کرد.
  محمدحسین فوقانی
  1403/03/16

  4125 نفر

  دکتر آراد به همراه دندانپزشکان و دستیاران آنها یک کلینیک دندانپزشکی  را اداره می کند. هر روز کلینیک تقریباً 10 تا 20 بیمار را پذیرش می کند، اما این رقم در هفته می تواند به 40 تا 50 بیمار افزایش پیدا کند. یکی از چالش هایی که کلینیک دکترآراد با آن روبرو است بیمارانی هستند که قرار قبلی خود را فراموش می کنند، مخصوصاً در آخر هفته ها. معمولاً این زمانی رخ می دهد که بیمار یک قرار ویزیت دندانپزشکی همیشگی را چند هفته قبل از قرار قبلی برنامه ریزی می کند.

  قرار های قبلی از دست رفته برای کلینیک دکتر آراد هزینه بَر هستند. بابت فراموش کردن بیماران پول از دست می دهد تا بتواند قرار جدیدی تعیین کند. پر کردن قرار قبلی از دست رفته نیز کاری دشوار است، چرا که قرار های قبلی دندانپزشکی معمولاً توسط بیماران یک روز قبل از آمدنشان تعیین می شود.

  این چالش تجاری یکی از چندین چالشی است که خدمات پیام رسانی آنلاین از طریق یادآوری های قرار قبلی از طریق پیامک به حل آن کمک می کند. با استفاده از پنل اس ام اس، به آسانی می توان پیامک یادآوری برای قرارهای قبلی پیش رو یا زمان بندی آنها به مشترکین ارسال کرد.

  در ذیل راه های تجاری معرفی می شوند که می توانند با استفاده از پیامک به مشتریان خود درباره قرارهای قبلی خود یادآوری به صورت پیامک ارسال کنند:

  1. ارسال یادآوری های قرار قبلی

  پیام متنی 160 کاراکتری شامل روز و ساعت قرار قبلی بعلاوه دلیل ملاقات کافی است. شما هم چنین می توانید اطلاعات محل قرار را هم شامل این روند کنید. یک یادآوری متنی می تواند اینگونه نوشته شود: " سلام خانم رضایی. مفتخریم تا قرار قبلی داندانپزشکی شما در ساعت 10 بعدازظهر فردا در کلینیک دکتر آراد را یادآوری کنیم، منتظرتان هستیم!"

  2. زمان مناسب برای ارسال را انتخاب کنید

  وقتی که یادآوری قرار قبلی ارسال می شود، نکته ی مهم برای اثرگذاری آن زمان ارسال آن است. اگر چند روز قبل از روز قرار قبلی ارسال کنید، دریافت کننده یحتمل باز هم وقت قرار قبلی را فراموش خواهد کرد. اگر دقیقه پایانی ارسال کنید، شاید از قبل برنامه ریزی کرده باشند و اگر نظر به لغو یا به تعویق انداختن داشته باشند، پس شما زمان مناسب برای پُر کردن جای خالی آنرا پیدا نخواهید کرد.

  زمان مناسب بستگی به شغل و نوع خدمتی است که شما ارائه می دهید، اما بهترین راه اینست که یادآوری ها را حداقل یک روز قبل از قرار قبلی ارسال کنید.

  3. خدمت ارسال پیامک را شخصی نگه دارید

  شما می توانید از مشتریان خود سؤال کنید که آیا می خواهند از سمت شما یادآوری های قرار قبلی را دریافت کنند یا خیر. اگر آنها برای این سرویس درخواست داده اند، همچنین می توانید درباره ی زمان دریافت پیامک هم سؤال کنید. این کار شبیه اینست که زنگ هشدار را برای آنها به صدا دربیاورید.

  4. تنظیم مجدد برنامه با آسایش خاطر

  وقتی که شما به آنها یادآوری متنی ارسال می کنید، هم چنین می توانید از مشتری سؤال کنید که آیا مایل به تأئید یا تغییر زمان قرار قبلی هست یا خیر. از آنها بخواهید تا با ارسال "بله" به پیام متنی شما پاسخ دهند. اگر مشتری خواستار تغییر زمان وقت قبلی بود، می توانند با ارسال " زمان بندی مجدد"  و سپس ارسال زمان و ساعت مورد نظر به شما پاسخ دهند. راه دیگری هم وجود دارد، شما هم چنین می توانید لینک وبسایتی را در پیام متنی خود وارد کنید که از این طریق آنها می توانند زمان های خالی را مشاهده کرده و به صورت آنلاین قرار قبلی خود را تعیین کنند.

   

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها