Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  با استفاده از پنل پیامکی چگونه محصولات خود را به صورت انبوه بفروشید!

  با توجه به نرخ 98 درصدی خوانده شدن پیام های اس ام اسی، سرویس پیام کوتاه ابزاری مفید برای تیم فروش است تا از طریق آن بتوانند به طور فوری و بدون ایجاد مزاحمت به مشتریان بالقوه دسترسی داشته باشند. ما در این مطلب چند راهکار مختلف برای بهینه سازی فرآیند فروش ارائه می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1403/03/16

  4074 نفر

  در یک محیط رقابتی فروش استراتژی جدیدی که می تواند بلافاصله به مشتریان در هر مکانی دست یابد سرویس اس ام اس است. امروزه همه به گوشی های همراهشان چسبیده اند.

  افزایش فروش محصولات با اس ام اس انبوه

  در واقع، 91 درصد از بزرگسالان همیشه گوشی های خود را به همراه دارند. به همین دلیل است که اس ام اس یک ابزار ارتباطی مناسب برای مشاغل است تا فرآیند فروش خود را بهبود بخشند، دستیابی به مشتریان بالقوه را افزایش دهند و در نهایت فروش های بیشتری را انجام دهند، با توجه به این که پیش بینی می شود میزان مشارکت پیامکی افراد بعد از دریافت پیام کوتاه 40 درصد بالاتر باشد.

  اگر قصد دارید برای تیم فروش خود یک ابزار موثرتر برای دستیابی به مشتریان بالقوه و افزایش فروش فرآهم کنید، ما در ادامه چند راهکار ارائه می کنیم که می توانید از طریق اس ام اس برای بهینه سازی فرآیند فروش استفاده کنید.

  تبلیغ کلید واژه های موبایل برای به حداکثر رساندن ایجاد مشتریان بالقوه

  مشتریان امروز بسیار مشغول گشت و گذار در فروشگاه های محلی هستند و اغلب به خرید محصولات آشنا یا خرید آنلاین می پردازند. به همین دلیل است که تیم های فروش به پیام های متنی به عنوان یک راه جذاب برای به اشتراک گذاشتن محصولات خود با مشتریان و شکستن موانع خرید روی آورده اند. کسب و کارها با ارسال کلمات کلیدی موبایلی به همراه کوپن های جذاب در رسانه های اجتماعی یا وب سایت شرکت می توانند از تبلیغات پر هزینه چاپی جلوگیری کنند در حالی که میزان اشتراک ها را نیز افزایش دهند.

  علاوه بر این، شما با فرآهم کردن امکان مشاهده آسان پیام های خود از طریق دستگاه تلفن همراه برای مشتریان با کمترین ایجاد مزاحمت برای آنها میانگین لغو اشتراک مشتریان از کمپین های پیامکی را به حدود 5 درصد کاهش می دهید. شما قادر خواهید بود بدون هیچ زحمتی اطلاعاتی از قبیل نام، مکان، یا علایق مشتریان مورد نظرتان را جمع آوری کنید تا بتوانید محتوایی را که برای آنها ارسال می کنید را شخصی سازی کرده و لغو اشتراک بسیار کمتری را شاهد باشید.

  دستیابی 100 درصدی به مشتریان بالقوه از طریق کانال فراگیر ارتباطی

  پیامک به طور کلی دارای نرخ خوانده شدن 98 درصدی است، به طوری که 90 درصد از پیام ها در سه دقیقه اول خوانده می شوند. با یک نرم افزار پیام رسانی پیشرفته تلفن همراه مانند Trumpia، شما می توانید از طریق کانال های مختلف از جمله فیس بوک، توییتر، رسانه صوتی، اس ام اس (SMS)، MMS و ایمیل با مشتریان ارتباط برقرار کنید تا مطمئن شوید که هر مشتری تقریباً به صورت فوری پیام شما را مشاهده می کند. این در نهایت منجر به افزایش قابل توجهی در میزان مشارکت مشتریان شما خواهد شد.

  بهینه سازی روند فروش از طریق ارسال پیام های خودکار

  قرار دادن طولانی مدت مشتریان احتمالی در فرآیند فروش می تواند شانس مشارکت آنها را کاهش دهد. برای بهینه سازی فرآیند فروش شما بهتر است پیام های متنی اتوماتیک را اجرا کنید تا به طور موثر مشتریان را در فرآیند فروش هدایت کنید. نرم افزار پیام متنی از طریق جمع آوری شماره تماس و ارسال یادآوری کننده های مهم برای مشتریان، به شما کمک می کند تا آنها را به مشارکت تشویق کنید، بدون در نظر گرفتن اینکه آنها در چه مرحله ای از فرآیند فروش قرار دارند.

  به عنوان مثال، اگر یک مشتری احتمالی برای اولین بار به کمپین پیامکی شما ملحق شود، سیستم اس ام اس به صورت خودکار یک پیام خوش آمدگویی به همراه گام بعدی را برای او ارسال خواهد کرد تا او را در فرآیند فروش هدایت و راهنمایی کند.

  فروش بیشتر از طریق به اشتراک گذاری پیشنهادات اس ام اسی هدفمند

  هدف اصلی هر تیم فروش انجام فروش بیشتر است، و ارسال پیام کوتاه ابزار فروش نهایی برای جلب نظر مشتریان برای انجام خرید را فراهم می کند. از طریق پیام های بازاریابی متنی اغوا کننده، مشتریان می توانند پیشنهادات زمانداری را دریافت کنند که آنها را به اقدام تشویق میکند. با استفاده از نرم افزار پیام رسان متنی، شما همچنین قادر خواهید بود قالب های کوپن را در مشاغل طراحی و به اشتراک گذاری کنید تا همیشه همه تبلیغات را ویژه نگه دارید.

  75 درصد از مشتریان پیشنهادات ارسال شده از طریق پیامک را می پسندند، اما شما می توانید از طریق داده هایی که از آنها جمع آوری کرده اید میزان خرید را افزایش دهید تا برای هر یک از مشتریان خود پیشنهادات موبایلی اختصاصی ایجاد کنید. فیلترهای هوشمند شما را قادر می سازند تا پیشنهادات خاصی را با گروه های خاصی از افراد بر اساس معیارهایی مانند موقعیت، سن، یا جنسیت به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، اگر پیشنهاد ویژه ای در زمینه لباس های زنانه داشته باشید، سیستم این پیشنهاد را فقط با مخاطبان مونث شما به اشتراک می گذارد.

  ایجاد پایگاه مشتریان وفادار از طریق پاداش های وفاداری موبایلی

  مشتریان تکراری مهمترین دارایی هر تیم فروش محسوب می شوند و باید به طور مناسب با آنها رفتار شود. مشتریان جدید خود را ثبت نام کنید و با ایجاد یک برنامه وفاداری موبایلی از مشتریانی که دوباره به سمت شما بازگشته اند تشکر کنید، این کار مشتریان را قادر می سازد تا از طریق پیام های متنی سریع پیشنهادات دوره ای و هدیه ها را دریافت کنند. و به دلیل این که آنها می توانند هدیه های دیجیتالی خود را همه جا با خود ببرند، ثابت شده است که این کوپن های موبایلی 10 برابر بیشتر از کوپن های چاپی مورد استفاده قرار می گیرند، در نتیجه منجر به افزایش فروش می شوند.

  مکالمات متنی دو طرفه برای پشتیبانی فروش بهینه

  به طور سنتی، شخصی ترین ارتباطی که تیم فروش باید ارائه دهد از طریق خط تلفن پشتیبانی فروش می باشد. اما مدت زمان انتظار طولانی، گزینه های گیج کننده فهرست و تماس های انتقال یافته، این مکالمات را برای تیم های فروش و مشتریان بسیار ناخوشایند ساخته است. اما مشتریان به مکالمات متنی دو طرفه دیدگاه مثبت دارند و 64 درصد از آنها ارتباط با پیام کوتاه را به تماس های صوتی ترجیح می دهند.

  این ارتباط متنی چه یک پیام ساده تبریک روز تولد باشد و چه جزئیات محصول را برای مشتری توضیح بدهد، یک رسانه کامل برای تبادل پیام های معنادار و مهم ایجاد می کند. ارتباط متنی دو طرفه به سادگی مشتریان را به خرید تشویق می کند به طوری که مانع از انتظار کشیدن مشتریان شده و اجازه می دهد تا آنها در زمان دلخواه خود به آن پاسخ دهند.

  مشتریان سامانه پیامکی نیازپرداز که فروش خود را از طریق اس ام اس افزایش دادند

  شرکت جین وست که با استفاده از یک سامانه پیام رسانی متنی برای فروشگاه آنلاین خود توانست یک موقعیت رقابتی برای خود بدست بیاورد. آنها فقط با قرار دادن کلمات کلیدی موبایلی در وب سایت شرکت و رسانه های اجتماعی از طریق سیستم پیام کوتاه نیازپرداز، توانستند ترافیک بازدید را به سطح فروش جمعه سیاه خود برسانند و از طریق ارسال پیام های تبلیغاتی منطقه ای مشتری بالقوه جمع آوری کنند.

  شرکت بانی مد نیز که همکار شرکت جین وست می باشد، نیز ارسال پیامک های بازاریابی و مدیریت آنها را نیز براساس خدمات پیامکی نیازپرداز انجام می دهد.

  شرکت رایانمهر نیز در این زمینه خدمات گسترده ای را از پنل پیامکی نیازپرداز دریافت می کند و روزانه ارتباطات پیامکی خود با مشتریان را ازطریق پنل پیامکی نیازپرداز به سرانجام می رساند.

  با پیاده سازی یک نرم افزار پیام رسان متنی برای تیم فروش خود میزان جذب مشتریان را افزایش دهید و فروش خود را به حداکثر برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان کاربرد اس ام اس برای تیم فروش خود، با ما تماس بگیرید. برای تماس می توانید با شماره 41238-021 با ما در ارتباط باشید.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها