Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم؟

  برای ایجاد رابطه مناسب و ایجاد وفاداری در مخاطبان و مشتریان بهتر است محتوای پیام شما کوتاه و دقیق باشد و زمان ارسال آن نیز به درستی انتخاب شود تا تاثیر گذاری بیشتری را بر روی مخاطبان و مشتریان احتمالی آینده داشته باشد. در این مطلب ما به چند نکته در این زمینه اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1403/03/21

  3865 نفر

  محتوای کوتاه، دقیق و با ارزش می خواهید؟ می خواهید به مخاطبان خود ارزش قائل شوید؟ تمایل دارید تا محتوای خود را شخصی سازی کنید؟ و آیا هنوز کمپین پیامکی شما سودمند نیست؟ دلیل آن می تواند این باشد که زمان کمپین به صورت نادرست تخمین زده شده است. ما در این مطلب شما را در انتخاب مناسب ترین روز و ساعت و تناوب کمپین محتوا راهنمایی می کنیم.

  بهترین روز و ساعت برای ارسال اس ام اس

  فقط آن را تست کنید!

  شما اغلب از خود می پرسید که بهترین روز و ساعت برای ارسال اس ام اس چیست. جواب ما این است که: بستگی دارد. هیچ روش کاملی وجود ندارد که بتوان این کار را با تاثیرگذاری 100 درصدی انجام داد. با این وجود، ما هنوز هم قادر هستیم تا از طریق انجام تست های مقایسه ای ساده و مفید رفتار مشتریان خود را پیش بینی کنیم. این روش از طریق ارسال پیام های مشابه در قالب یک نمونه پژوهشی در زمان های مختلف است، یعنی هنگام صبح و بعد از ظهر. این تست نمونه ما را قادر خواهد کرد تا بررسی کنیم کدام ساعت از روز تاثیرگذارتر است. نتیجه آن می تواند منبع اطلاعاتی ما برای تصمیم گیری های ما در طول طراحی کمپین محتوا در آینده باشد. لطفاً به خاطر داشته باشید که هر گروه از دریافت کنندگان نیازها و سبک زندگی متفاوتی دارند.

  آنقدر صبر نکنید تا دیر شود!

  برای شروع طراحی و برنامه ریزی کمپین محتوای خود بهتر است تا از تقویم استفاده کنید و بررسی کنید که در طول سال چه تعطیلات و روزهای خاصی وجود دارد. مهم تر از همه این است که کمپین محتوا را از قبل طراحی کنید تا زمان کافی برای سازماندهی تمام فعالیت ها را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، یک کمپین موثر به یک صفحه اینترنتی متصل به لینک، تبلیغات و کد تخفیف نیاز دارد. تمام این موارد به زمان، تلاش و کار زیادی نیاز دارند. برای مثال اگر شما می خواهید برای حراج جمعه سیاه یا روز جهانی کودک کاملاً آماده باشید، بهتر است 1/5 تا 2 ماه زودتر شروع به برنامه ریزی و طراحی کمپین خود کنید. همین اصل برای فرآیند ارسال پیام های نهایی به مخاطبان نیز صدق می کند. برای کسب نتایج مورد نظر در روز مورد نظر باید پیام ها چند روز زودتر از آن زمان به مخاطبان ارسال شوند. محتوای پیام باید دقیقاً مدت زمان فروش ویژه و مکان انجام این فروش را نیز به طور واضح در پیام مشخص کند.

   

  حتما بخوانید : انتخاب بهترین سامانه پیامکی

   

  تولدت مبارک!

  اگر شما می خواهید با مخاطبان خود رابطه ایجاد کنید و در آنها وفاداری ایجاد کنید می توانید تبریک های تولد را برای آنها ارسال کنید. شما فقط باید تاریخ تولد آنها را در پایگاه داده های خود داشته باشید و برای مخاطب خود یک پیام محبت آمیز ارسال کرده تا علاقه و توجه خود را به او نشان دهید. این روز ویژه همچنین می تواند یک فرصت عالی برای ارائه یک کد تخفیف یا هدیه کوچک به مخاطب باشد. این کار ممکن است یک حرکت کوچک به نظر برسد اما معنا و ارزش زیادی می تواند داشته باشد.

  چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم

  ببخشید، ساعت چند است؟

  زمان هایی از روز که در آن پیامک ها به مشتریان ارسال می شوند نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. شما می توانید به راحتی تصور کنید که واکنش مخاطب چه خواهد بود اگر قبل از زنگ صبحگاهی گوشی خود پیامی را از شما دریافت کند. قطعاً این یک ایده مناسب نیست! اگر شما به مخاطبان خود احترام می گذارید، که مطمئناً این گونه است، نباید هیچ پیامی را قبل از ساعت 8 صبح و بعد از 8 شب ارسال کنید. البته، همیشه استثناهایی هم وجود دارد، یعنی مثلاً ممکن است محتوای پیام حاوی اطلاعاتی درباره یک رویداد شبانه باشد و یا شما مطمئن باشید که دریافت کننده در این ساعت فعال است و پیام شما موجب ناراحتی او نمی شود.

  هر چقدر کمتر بهتر!

  انتخاب مناسب ترین روز و زمان برای ارسال پیام تنها جنبه مهم در سازماندهی کمپین محتوای شما محسوب نمی شود. این مورد آخرین مورد است ولی بی اهمیت ترین نیست. ما می خواهیم توجه شما را به تناوب ارسال اس ام اس ها جلب کنیم. جدای از ارزش محتوا، اگر شما در یک دوره کوتاه زمانی بیش از اندازه پیام ارسال کنید ممکن است تاثیرات منفی کار خود را مشاهده کنید. بسیار بهتر است تا یک پیام خلاصه و دقیقی را آماده کنید تا به شما کمک کند که به اهداف کمپین خود برسید. در این مورد ما می گوییم که هر چقدر کمتر بهتر.

  چگونه اس ام اس زماندار ارسال کنیم

  خلاصه:

  •     ساده ترین روش برای بررسی زمان بهینه برای ارسال پیام انجام یک تست مقایسه ای در قالب یک نمونه پژوهشی است؛
  •     اولین قدم برای برنامه ریزی کمپین محتوا بررسی تقویم و اطلاع از روزهای تعطیل، رویدادها و روزهای ویژه سال است؛
  •     به خاطر داشته باشید پیام ها را قبل از ساعت 8 صبح و بعد از ساعت 8 شب ارسال نکنید، به جز در موارد ویژه؛
  •     برای تصمیم گیری درباره تناوب ارسال پیام به مشتری از قانون هر چقدر کمتر بهتر پیروی کنید.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها