Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  5 شایعه ایی که در مورد پنل پیامکی رایج است!

  بررسی بعضی شایعات در مورد ارسال پیام انبوه و بررسی واقعیت آن
  مصطفی لطیفی پور
  1403/03/05

  6789 نفر

  5 شایعه در مورد پنل پیامکی

  بررسی بعضی شایعات در مورد ارسال پیام انبوه و بررسی واقعیت آن

  در این پنل پیامکی، ما با بیش از 40000 سازمان همکاری داشته ایم و با استفاده از پنل پیامکی به آنها کمک کرده ایم به مخاطبان جدید دست پیدا کرده و مشتری های قدیمی خود را دوباره مشتاق به استفاده از خدمات کنند. با وجود این که پنل پیامکی نسبت به سایر روش های دیگر، یک تبلیغات گسترده و در دسترس مهیا می کند اما شایعاتی هر چند کوچک وجود دارد که مانع از تمایل بعضی از بازاریاب ها به استفاده از پیام کوتاه می شود. در ادامه ما به بررسی 5 مورد اصلی از این شایعات و افسانه ها می پردازیم.

  شایعه ی شماره ی 1: بازاریابی پیامکی یعنی اسپم!

  پیامک نه فقط یک شکل دیگر از تبلیغات موبایلی است بلکه یکی از موثرترین راه ها برای رساندن پیغام شرکت شما به گوش مخاطبان است. بر خلاف سایر روش های قدیمی تبلیغات ، پنل پیامکی بر پایه ی اجازه ی کاربر است ( یعنی مشتری های شما با دریافت پیام از جانب شما موافقت کرده اند) که به این معنی است که ارتباط شما مورد رضایت مشتری است و پیام شما به سرعت خوانده می شود. در حقیقت ، بازاریابی پیامکی ارتباطی 6 تا 8 برابر قوی تر از ایمیل بین شما و مشتری ایجاد می کند. محققان همچنین دریافته اند که پیامک ها در 98% مواقع خوانده می شوند و در 45 % مواقع پاسخ داده می شوند.

  پیامک های اسپم یا ناخواسته ، معمولا نامربوط یا بسیار غیر عادی و گاهی به طرز عجیبی دوستانه بوده که پیشنهاداتی را مطرح می کند که به آن نیاز یا تمایل ندارید. این چنین پیام ها غیر قانونی بوده و از سوی پنل ارسال نشده اند.

  واقعیت :تفاوت اصلی بین پیامک و اسپم

  بر طبق قانون TCPA یا اقدامات قانونی محافظتی مشترکان تلفن همراه ، سازمان ها از ارسال پیامک های ناخواسته به افراد منع شده اند. برای مثال ارسال پیامک به افرادی که در هنگام ثبت نام عضویت کلیسای شما ، شماره خود را نوشته اند یا افرادی که در هنگام خرید آنلاین پیتزا شماره ی خود را وارد کرده اند ، شامل این قانون می شود. تا زمانی که آنها اجازه ی قطعی خود را مبنی بر دریافت پیام به شما اعلام نکنند، ارسال پیام از جانب شما به منزله ی قانون شکنی است به مانند افرادی که پیام هایی نظیر " شما برنده ی قرعه کشی یک دستگاه خودرو شده اید " !

  این بدان معنی است که رضایت مشتری ( درک و پیروی از قرارداد TCPA ) مهم ترین عامل برای موفقیت شما در بازاریابی پیامکی تان است. پنل پیامکی ما قادر به دریافت رضایت مشتری از طریق پیامک یا وبسایت می باشد. با این پنل پیامکی ، این اطمینان را خواهید داشت که پیام های ارسالی شما قطعا با اجازه ی خود کاربر بوده است.

  شایعه ی شماره ی 2: پنل پیامکی معادل تبلیغات های داخل برنامه ای است.

  با وجود اینکه پیامک در میان صنعت تبلیغات به مانند یک برگ برنده است ، اما هنوز برخی آن را به عنوان تبلیغ های رایج موبایل می بینند. بر اساس تحقیقات اخیر ، اکثر مشتری ها از دیدن تبلیغ های دیجیتالی ( منظور تبلیغ های اینترنتی و داخل برنامه ای موبایل است ) به خصوص روی گوشی هایشان ناراضی هستند. حدود 70 درصد از مشتری ها ، این تبلیغ های دیجیتالی و بنر ها را مزاحم ، بی هدف و مخل آسایش می دانند.

  شرکت هایی با بودجه های محدود تر، مانند کلیسا ها، مدارس و رستوران ها به دلیل شهرت بازاریابی پیامکی به یک شیوه ی آزمون و خطا با ریسک بالا ، نسبت به اقدام مردد هستند..

  شاید به همین دلیل است که حدود 61 درصد صاحبان تجارت تا به حال پنل پیامکی را امتحان نکرده اند.

  بر اساس تحقیقات انجام شده ، این کار اشتباهی فاحش است. بیش از 88 درصد مشترکان تلفن همراه هوشمند دارند که بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن اندازه بیزینس شما ، شما می توانید به یک گروه زیادی از مشترکان در طول روز از طریق دستگاهی که همیشه همراه آن هاست دسترسی داشته باشید.

  واقعیت :چرا مشتریان به بازاریابی پیامکی تمایل دارند؟

  بر اساس یک گزارش تازه منتشر شده ، تنها کمتر از 11 درصد مشتری ها اذعان کرده اند که روی تبلیغ های دیجیتالی تلفن همراه به طور منظم کلیک می کنند. مطالعات دیگری نشان می دهد که تنها 35 درصد از کاربرانی که یک تبلیغ دیجیتالی را می بینند بعدا آن را به خاطر خواهند آورد. این بدان معنی نیست که تبلیغ های رایج در تلفن همراه ریسک بزرگی است بلکه تنها به این معنی است که هنگامی که در هنگام انتخاب یک روش تبلیغ از طریق تلفن همراه ، پنل پیامکی بازده بیشتری دارد و نرخ بازگشت سرمایه ی تبلیغاتی بالاتری را به ارمغان می آورد.

  با کمک بازاریابی پیامکی ، مشتری های شما موافقت خود را با دریافت پیام از جانب شما اعلام کرده اند زیرا باور دارند که در ارتباط بودن با تجارت شما برای آنها ارزش دارد ( مانند دسترسی به اطلاعات مفید یا یک پیشنهاد خوب )

  اگر هدف اولیه ی شما ایجاد یک انگیزه قوی در مشتریان است ، ارتباط با آنها از طریق پیامک یک بازی برد-برد است. شما فقط باید با عمل کردن به وعده های خود و پیشنهادات مناسب ، ارتباطی موثر با مشتری ها بسازید. و اما خبر خوب آنکه خیل عظیمی از مشتریانی که مشترک پیامکی شما هستند ، در حقیقت مشتریانی ثابت برای تجارت شما خواهند بود. در اثبات این ادعا همین بس که تنها 5 درصد از مشترکین از این سرویس انصراف می دهند. ما به شما کمک خواهیم کرد که با این اطلاعات ، تجارتتان را گسترده تر کنید.

  شایعه ی شماره ی 3: پنل پیامکی یک ارتباط یک طرفه است

  اگر تا بحال از طریق پنل پیامکی ، پیامی را دریافت کرده باشید متوجه شده اید که امکان ارسال پاسخ به بعضی از این سیستم ها وجود ندارد. اگر شما صاحب یک رستوران کوچک باشید و اطلاعات غذایی که به تازگی در منو وارد کرده اید را به مشتریان خود ارسال کنید ، آنها ممکن است از شما سوالاتی در باره ی نحوه ی رزرو کردن ، ظروف و قیمت و یا میزان تطابق با سلامت کودکانشان را بپرسند.  اختلالی که آنها در هنگام ارسال پیامک به پنل شما تجربه می کنند ، ممکن است به قیمت از دست دادن مشتری های تان تمام شود .

  عدم توانایی به ارتباط دو طرفه با مشتری هایتان عملا از دست دادن موقعیت ایجاد انگیزه در آنها برای اقدام های بعدی مانند خرید است. بر اساس تحقیقات اخیر ، پیام های کوتاه ، تاثیر گذار و مرتبط با علایق مشتری در خاطر آنها می ماند .

  بازاریابی پیامکی به سازمان شما امکان ساخت پیام هایی شخصی و متقاعد کننده را می دهد که مخاطبان تان ترغیب به پاسخگویی فوری به تبلیغ شما می شوند. خدمات ارتباط دو طرفه ی ما شمارا قادر به دریافت و بایگانی پیام های دریافتی در یک صندوق ورودی کرده و میتوانید به پیام ها پاسخ بدهید. سرویس ما از معدود پنل هایی است که این امکان را به شما می دهد.

   واقعیت : پیام ها می توانند به صورت مکالمه و چت باشند

  بعضی بازاریابان بر این باورند که هیچ راهی برای ارتباط دو طرفه از طریق پنل های پیامکی بین صاحبان تجارت و مشتری ها وجود ندارد .در  بعضی موارد ، حق با آنهاست اما با استفاده از پنل پیامکی ما ؛ مشتری ها مستقیما می توانند با شما از طریق پیامک ارتباط داشته باشند.

  این بدان معنی است که شما فرصت های بیشتری برای گسترش تبلیغات تجارتتان دارید و با جامعه هدف خود ارتباط خوبی داشته و بازخورد مطلوب را از آن ها دریافت می کنید. پیشنهاداتی که از طریق پیامک ارسال می شوند تا چه اندازه موثر واقع خواهند شد؟ تحقیقات نشان می دهد که کوپن هایی ( برگه های تخفیف خرید ) که از طریق موبایل خریداری می شود ، ده برابر بیشتر از کوپن های چاپ شده یا آنلاین است. اگر دانشگاه شما در حال برگزاری یک سری کلاس است ، برای مثال شما میتوانید با استفاده از پنل پیامکی سریعا برای حضور در کلاس رزرو انجام دهید.

  بررسی بعضی شایعات در مورد ارسال پیام انبوه و بررسی واقعیت آن

  شایعه ی شماره 4: پنل پیامکی فقط پیام متنی است.

  اگر شما با شبکه های اجتماعی آشنا باشید ، درخواهید یافت که در اکثر موارد پست هایی که به همراه عکس ارسال می شوند، بیشترین میزان لایک و کامنت و به اشتراک گذاری را  در تمامی گروه های سنی به دست خواهند آورد. برای برخی بازاریابان ، پنل پیامکی تنها یک ابزار متنی است که برای ارسال پیام های متنی کوتاه طراحی شده و از وجود عکس بی بهره است. علیرغم میزان بازخورد بالای پنل پیامکی ، بعضی سازمان ها مانند رستوران ها به تکنولوژی نیازمند هستند که بتوانند برای بعضی پیشنهادات و قرار ها ، عکسی را نیز برای مشتری ارسال کنند. پیشنهاد ما به شما گنجاندن پیام کوتاه در استراتژی های بازاریابی تان است ( مانند شبکه های مجازی ، ایمیل و غیره )

  واقعیت : پنل پیامکی در حقیقت یک سامانه مولتی مدیا (چند رسانه ای ) نیز هست

  بازاریابی پیامکی تنها ارسال پیام های متنی نیست ، بلکه می تواند به همراه یک عکس ، لینک یک ویدئو یا یک فایل صوتی باشد. پیام های چند رسانه ای (MMS) به بازاریابان امکان استفاده از محتوای تصویری برای ترغیب مخاطبان و ترویج محتوای منحصر به فرد را می دهد. یک تئاتر ممکن است یک پیام تبلیغاتی راجع به فیلم روی پرده را به مخاطبان ارسال کند و به آنها امکان کلیک روی لینکی را بدهد که مخاطب را به وبسایت هدایت کرده و پس از مشاهده ی پیش نمایش فیلم ، به صورت آنلاین بلیط فیلم را خریداری کند. یک پیتزا فروشی با ارسال یک پیام متنی به همراه یک عکس از پیشنهاد ویژه ی روز مخاطبان را ترغیب به سفارش از طریق لینک ارسالی کند.

  شایعه شماره 5: پنل پیامکی انبوه تنها برای شرکت های بین المللی با بودجه های هنگفت است !

  ما در این پنل پیامکی ، علاوه بر همکاری با برخی شرکت های بزرگ ، به یاری بسیاری از سازمان هایی با اهداف و بودجه متفاوت شتافته ایم و به کمک پنل پیامکی ، سعی در گسترش تجارت آن ها داشته ایم. اگر سازمان شما به نسبت کوچک است ، احتمالا بخشی به نام بازاریابی و تبلیغات و یا فردی با این تخصص وجود ندارد که البته نگرانی وجود ندارد. ما به شما کمک خواهیم کرد و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

  بررسی بعضی شایعات در مورد ارسال پیام انبوه و بررسی واقعیت آن

  واقعیت : یک پنل خوب حتی در تجارت های کوچک نیز کارساز است.

  مشتری های ما باز خورد های بسیاری را نسبت به محصولات به ما منتقل می کنند و البته همواره نیاز جدید آن ها را در پیشنهاداتمان می گنجانیم . خرده فروشان از پنل ما برای ارتباط با مشتری های ثابت شان و ارسال پیشنهادات ویژه استفاده کرده و با تخفیف های متنوع حتی مشتری های جدید نیز پیدا می کنند.

  کلیساها و وزاتخانه ها از پنل پیامکی برای اعلام کردن رویداد های ویژه ، اطلاع آخرین اخبار به حاضران در مراسم های کلیسا و فایل های صوتی قابل دانلود ( مانند خطابه ها و موسیقی ) استفاده می کنند. مدارس نیز از مزایای پنل پیامکی در راستای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه ها بهره می برند. فارغ از اندازه ی سازمان شما ، با استفاده از پنل پیامکی می توانید به قله های موفقیت دست پیدا کنید.

  نظرات شما!

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها