Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  5 ایده پنل پیامکی برای باغداران و متصدیان زمین ورزشی

  شاید به نظر برسد که زمستان امسال طولانیتر از سالهای گذشته بود اما با فرارسیدن روز ولنتاین باید توجه داشت که چیز زیادی تا از راه رسیدن بهار نمانده است. از این رو متصدیان زمین های ورزشی و باغبان ها به زودی سرکار خود برمی گردند، چرا که با سبز شدن گیاهان و از خواب بیدار شدن آنها وقت آن می رسد که تقویم از قرار های کاری پر شود، چون با فرا رسیدن بهار مالکان خانه هایی که دارای باغ و باغچه هستند نیاز به باغبانی دارند تا اوضاع را روبراه کند. با داشتن چنین کسب و کاری که شما را ملزوم می کند تا جای ثابتی نداشته باشید و همیشه درحال رفت و آمد باشید، استفاده از سرویس های پیامکی یک راه مناسب برای بروز نگهداشتن مشتریان، دسترسی داشتن به آن ها و مدیریت تجارتتان است.
  آرش علیمحمدی
  1403/03/16

  3420 نفر

  استفاده از سرویس های پیامکی یک راه مناسب برای بروز نگهداشتن مشتریان، دسترسی داشتن به آن ها و مدیریت تجارتتان است. در اینجا برای شما مهمترین نکات را فراهم کرده‌ایم.

  ایده های جذاب پنل پیامکی برای باغداران و متصدیان زمین ورزشی

  1- سرویس های پیامکی برای گوشی های موبایل ساخته شده اند!

  مزیت های بیشماری در استفاده از سامانه پیامکی وجود دارد، از جمله به صرفه بودن و راحتی در استفاده را می تواند به عنوان دو مزیت مهم بیان کرد. اما بالاتر از هر دلیلی، یکی از مزیت هایی که جایگاه سرویس های پیامکی را یک سر و گردن بالاتر از دیگر جایگزین ها و رقبای خود قرار می دهد این است که مخصوص گوشی های موبایل ساخته شده است. در دنیایی که بیشتر مردم هر روز زمان بیشتری را صرف گوشی های موبایل خود می کنند و دائم در دستشان قرار دارد، بهترین راه برای پیدا کردن مشتریان جدید و همچنین نگهداشتن ارتباط با مشتریان کنونی است. صرف نظر از رتبه ی بسیار چشمگیر خوانده شدن و پاسخگویی، استفاده از سرویس های پیامکی این قابلیت را به شما می دهد تا به صورت زنده با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، مخصوصا زمانیکه در باغچه ی خود قرار دارند.

  همچنین استفاده از برنامه های پیام رسانی همچون مسنجر و واتس اپ به محبوبیتی فوق العاده دست یافته اند که در میان جوانان این محبوبیت و استفاده بیشتر است، آمار ها نشان داده اند که در کشور انگلستان بیشتر مالکان خانه ها و باغچه ها افراد مسن هستند، پس چه راهی بهتر و منطقی تری از سرویس های پیامکی برای برقراری ارتباط با این طیف از جامعه وجود دارد؟


  2- مشتری های کنونی

  استفاده از سرویس های پیامکی یک راه ایده آل برای دسترسی داشتن به مشتریانی است که پیش از این کاری برای آن ها انجام داده اید تا آن ها را از خدمات و پیشنهادات داغ خود مطلع سازید. ارسال یک اس ام اس ساده می تواند تمام چیزی باشد که شما نیاز دارید تا به کسب و کار خود رونق ببخشید. یک پیام کوتاه ساده می تواند چیزی شبیه به نمونه ی زیر باشد؛

  "چمن های باغچه خیلی بد به نظر میرسند؟ حصارها نیاز به ترمیم و آراسته شدن دارند؟ همین حالا برای بهار پیش رو وقت رزرو کنید تا از خدمات عالی ما برخوردار شوید، همین حالا با شماره ی ****** تماس بگیرید!"

  چنین پیامکی با همین قالب نیز برای جلب مشتریان تازه می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد، البته برای ارسال پیامک به مشتریان کنونی خود یا مشتریان جدید باید اطمینان حاصل کنید که پیام های شما را به انتخاب خود و با رضایت کامل دریافت می کنند، این کار برای آن دسته از کسانی که این سرویس را برایشان راه اندازی نکرده اید می تواند به یک چالش تبدیل شود.

  به منظور برداشتن یک گام به جلوتر، این موضوع را در نظر داشته باشید که به مشتریان این قابلیت را بدهید تا برای پیامک های شما پاسخ ارسال کنند. برای اجرای این کار باید از یک شماره موبایل مجازی استفاده کنید تا مشتریان قادر باشند برای پیامک هایتان پاسخ ارسال کنند، همانطوری که برای دوستان یا خانواده ی خود پیامک میفرستند.


  3- تایید کردن رزروهای انجام شده

  یکی از مناسب ترین راه ها برای جا دادن سرویس های پیامکی در کسب و کارتان این است که از آن برای دریافت تاییدیه رزروهای انجام شده توسط مشتریان استفاده کنید. نه تنها این کار رابطه شما با مشتریان را بهبود می بخشد و شک و شبهه ها را از بین می برد، بلکه این فرصت را به وجود می آورد تا مالکین خانه ها و باغ ها این را متوجه شوند شما به روز و ساعت خاصی نیاز دارید، از این رو خود مشتریان نیز وقت دارند تا آماده سازی های لازم را پیش از رسیدن شما انجام بدهند، برای مثال بیرون بردن سگها یا خالی کردن محوطه ی چمن از هرگونه مبلمان و وسیله ای که در وقت شما نیز صرفه جویی به عمل می آید. یک پیامک تاییدیه برای رزروهای انجام شده می تواند چیزی شبیه به این باشد:

  "این پیام به منظور تایید وقت رزرو شده ی شما با موسسه باغداری و باغبانی گرین فیلد در تاریخ 28 مارس ساعت 8:30 است."

  کمی پیش از فرا رسیدن زمان مقرر نیز می توانید یک یادآور مانند متن زیر ارسال کنید:

  "این پیامک به منظور یادآوری وقت رزرو شده ی شما با موسسه ی گرین فیلد برای روز دوشنبه ساعت 8:30 است. اگر در وقت و برنامه هایتان تغییری به وجود آمده با شماره ی **** تماس بگیرید."

  با استفاده از چنین استراتژی شما قادر خواهید بود تا در زمان مناسب قرار های رزرو شده ای که در آن ها تغییری پیش آمده است را به روز دیگری موکول کرده و زمان خالی شده را به وقت دیگری اختصاص دهید و از این رو زمان هدر رفته را به حداقل رسانده و ضرر های حاصل از لغو قرار ها را کاهش دهید.


  4- ارسال نظرسنجی های با استفاده از سرویس های پیامکی

  مانند بخش های متعدد دیگری، متصدیان زمین ها و باغ ها نیز برای ساختن و رونق دادن به کسب و کار خود نیاز به توصیه ها و نقطه نظر مشتریان خود دارند، و سریع ترین راه ممکن برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع که مشتریان درباره ی خدمات و کار شما خشنود هستند استفاده از نظرسنجی های پیامکی است. در بازاریابی پیامکی، آسان ترین کاری که وجود دارد ارسال نظرسنجی برای مشتریان و دریافت پاسخ های مفید و کاربردی آن ها است. پس از به اتمام رساندن کار، شما می توانید برای مشتری پیامک نظر سنجی را ارسال کرده و از آن ها بخواهید تا شرکت کنند. هنگامیکه موافقت خود را برای شرکت در نظرسنجی اعلام کردند، پیامک هایی را برای آن ها ارسال کنید تا بتوانند به صورت مختصر و در حد امتیاز دهی به آن ها پاسخ دهند، پرسش هایی مانند:

  "اگر 5 بالاترین امتیاز باشد، شما از کیفیت کاری که برایتان انجام گرفت تا چه حدی راضی هستید؟ از یک تا پنج به ما امتیاز بدهید".

  اطلاعاتی که از چنین نظرسنجی هایی به دست خواهید آورد برای کسب موفقیت و رشد تجارتتان بسیار ارزشمند و کاربردی هستند.


  5- ارسال راه حل ها و نکات مفید

  یکی دیگر از روش هایی که شما را می تواند به یکی از حرفه ای ترین کاربران سرویس های پیامکی تبدیل کند و ارتباط شما را با افراد مختلف و مشتریان کاربردی تر از همیشه کند این است که برای مشتریان خود نکات مفیدی درباره ی نگهداری از حصارها، کوتاه کردن چمن ها و مسائل مرتبط دیگر ارسال کنید. اگر بتوانید نکات مفید را در محدوده ی واژگانی یک پیامک قرار بدهید، پس هرچه زودتر آن ها برای مشتریان خود ارسال کنید. اگر مشتاق هستید تا برای آن ها جزئیات بیشتری را توضیح داده و نکات مفصل تری را بیان کنید پس چه راهی بهتر از ارسال لینک وبلاگ یا وبسایتتان در یک پیام کوتاه تا مشتریان با مراجعه به آن لینک از نکات و توضیحات مفید شما برخوردار شوند. پیامک ها قابلیت باز کردن لینک های اینترنتی را دارند پس مشتریان شما بمحض اینکه لینک شما را لمس کنند، بطور مستقیم به وبلاگ یا وبسایت شما متصل می شوند.

   

   

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها