Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  10 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

  مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که برخی مکالمات، صحبتهای کوتاه یا پیام های دریافتی را هرگز فراموش نکرده باشید. در این مواقع کافی است یک جمله یا حتی چند کاراکتر را خوانده و در دل بگویید "وای، چقدر این حرف جالب بود!". در این مواقع آنچه اهمیت دارد لزوما همواره هم روش ارتباطی نیست بلکه شیوه بخصوص بیان پیام مهم است.
  هنگامه خدابنده
  1403/03/21

  4647 نفر

  پیامکی که خواننده را با خود درگیر سازد و در نظر او مفید جلوه کند همان چیزی است که مشتریان شما منتظر دریافت داشتنش هستند.

  5 عادت ارتباط پیامکی

  1-پایگاه داده ای از مشتریان خود داشته باشید

  توجه داشته باشید اگر مردم از چیزی خوششان نیاید از آن استقبال نمی کنند ، همین قضیه در مورد دریافت پیامک با محتوای ناخواسته هم صادق است. کمپین اس ام اسی شما بایستی از قواعد بازاریابی اجازه ای تبعیت کند. به زبان ساده، ارسال پیامک باید تنها به افرادی انجام شود که با دریافت پیام از جانب شما موافقت کرده اند و شماره تماس خود را از طریق خبرنامه اس ام اسی وب سایت یا منابع دیگرتان به پایگاه داده مشتریان افزوده اند.


  به گفته آندره اوگونووسکی، مدیر روابط عمومی و برند SMSAPI ، "رضایت مبنی بر دریافت پیامک اطلاعات تجاری چیزی نیست که تنها به خاطر الزام قانون اجباری باشد. بلکه به این شیوه تاثیرگذاری کمپین اس ام اسی شما نیز افزایش پیدا می کند. البته، می تواند پایگاه داده آماده مشتریان را خریداری کرد. با این حال، باید در نظر داشته باشید امکان موفقیت این شیوه کم است چون مشتریان آن پایگاه داده انتظار دریافت داشتن پیامی از شرکت شما را ندارند".


  2-معرفی

  افراد دوست ندارند پیام از اشخاص ناشناس دریافت کنند. مغز انسان ها به صورت خودکار این نوع پیام ها را نادیده گرفته و آنها را اسپم می انگارد. در نتیجه، کارامدی کمپین های بازاریابی تان پایین آمده و به تدریج حس می کنید زحماتتان نتیجه ای ندارد. بنابراین بهتر است به دقت مشخص کنید که در بخش نمایش اسم فرستنده روی گوشی دریافت کنندگان پیام هایتان چه عبارت یا کلمه ای ظاهر شود. هشدار : از شماره ارسال کننده تصادفی استفاده نکنید.

  5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد


  3-شخصی سازی و هدفگیری

  هرچه بیشتر در مورد مشتریانتان اطلاعات کسب کنید ، می توانید کیفیت پیام هایتان را نیز ارتقا بدهید. اجازه بدهید مسئله را با ذکر مثالی روشن تر کنیم. واکنش خودتان را نسبت به تماس های تلفنی درنظر بگیرید که فرد آنطرف خط اسم شما را به زبان می آورد، قاعدتا نسبت به این تماس ها پاسخ می دهید مگر نه؟ذهن گزینش گرا نیز به همین ترتیب عمل می کند. برای اینکه کاری کنید ارتباطات اس ام اسی تان با مشتریان نیز حالت شخصی به خود بگیرد می توانید از فیلدهای اطلاعات شخصی استفاده کنید و به جای "سلام!" از "سلام آقای ....!"بهره بگیرید. به این ترتیب نه تنها حس مثبت فراوانی از نظر دریافت کننده ایجاد می شود بلکه مانع روانی بین فرستنده و گیرنده هم کاهش می یابد. افزون بر این، کسب کردن و جمع آوری اطلاعاتی از قبیل سن و سال، شهر،جنسیت یا علایق مشتریانتان برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. می توانید از همین داده ها برای جذب بهترین گروه هدف از میان افراد حاضر در پایگاه داده استفاده کنید. صرفه جویی تان در واقع سود به جیبتان وارد می کند!

  5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

  4-اصل مطلب را بیان کنید

  برای بیان آنچه در ذهن دارید 160 کاراکتر در اختیارتان قرار دارد. بله، با همین تعداد کاراکتر هم می شود همه کار کرد! لازم است پیامی که می نویسید بسیار خاص  باشد تا مهمترین محتوا را به اطلاع دریافت کننده رسانده و وی را وادار به عمل سازد. برای رسیدن به هدف یاد شده، در همان جمله اول منفعتی که قرار است نصیب مشتری شود (از قبیل خبر تخفیف یا اعطای گجتی مجانی) را به وی بدهید. نگارش متن پیامک را می توان به نحوی انجام دادکه اولین قدم در خلق یک روند خرید باشد، پس از مشتری برای بازدید از وب سایت خود دعوت کنید. می توانید برای کاهش میزان استفاده از کاراکترها از لینک خلاصه شده در متن اس ام اس استفاده کنید و همچنین موفقیت کمپین را اندازه گیری نمایید. مردم عاشق دریافت کردن پیام تخفیف هستند. پس چه خوب است برای شاد کردن مشتری خود کد تخفیف ویژه ای به ازای وی در اختیارش بگذارید. انجام این کار اسان است. فقط کافی است با زبان مودبانه و مستقیم وی را خطاب قرار دهید و از افعال دستوری مثل همین حالا انجام دهید! خرید کنید! به ما سر بزنید! برای خلق فراخوان به عمل استفاده کنید.

  5-زیاده روی ممنوع

  حواستان باشد اس ام اس هایتان بدل به کابوس مشتریان نشود!خیلی بهتر است که به برنامه روزانه مشتریان احترام گذاشته شود و از ارسال پیام هایی مثل "به فروشگاه ما بیایید و خرید کنید!" آنهم نصفه شب اجتناب نمایید! از اینکار هیچ نتیجه خوبی عاید شما نخواهد شد. بنابراین،درحالیکه به برنامه ریزی کمپین بازاریابی خود می پردازید پیام خود را با فصل یا رویدادهای خاص مثل اعیاد یا تاریخ تولدمشتریانتان منطبق سازید.

  به گفته اس. کووی "بسته به تلاش و زحمتمان نتیجه می گیریم". اگر عاداتی که در بالا یاد شد را هنگام برقراری ارتباط اس ام اسی با مشتریان به کار بگیرید، در درجه اول شاهد پیشرفت عالی در آمار و ارقام خود و وفاداری مشتریان خواهید بود. برای جلو افتادن از رقبا، اولویت شما باید برقرارسازی روابط قوی با مشتری بر اساس توجه به کیفیت ارتباطات در هر مرحله باشد.

  برای داشتن کمپین پیامکی موفق میتوانید از پنل ارسال اس ام اس نیازپرداز استفاده نمایید با توجه به امکانات کاملی که در اختیارتان قرار میگیرد میتوانید ارتباط موثر تری با مخاطبین و مشتریان خود داشته باشید.

  جهت مشاوره رایگانو کسب اطلاعات بیشتر میتوانیدبا شماره 02141238 تماس بگیرید.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها