Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله
  💝 10 متن بازاریابی اس ام اسی روز ولنتاین
  کسب و کارهای مختلف می توانند از عبارت های مختلفی در پیامک های خود استفاده کنند تا حس و حال روز ولنتاین را به مشتریان انتقال داده و پیشنهادات خود را به آنها ارائه کنند. این عبارات می توانند احساسات آنها را برای خرید محصولات شما تحریک کنند. ما در این مطلب به 10 مورد از این عبارات اشاره می کنیم.
  روح اله عبدالهی
  1403/03/16

  24256 نفر

  با توجه به این که سال نو به تازگی فرار رسیده، روز ولنتاین نیز در آینده نزدیک فرا خواهد رسید. با این حال، برای کسانی که در حوزه بازاریابی فعالیت می کنند، زمان برنامه ریزی برای کمپین روز ولنتاین اکنون است. در این مقاله، ما 10 عبارت محبوب برای این جشن سالیانه عشق را به اشتراک می گذاریم که کاملا مناسب بازاریابی اس ام اسی هستند.

  1. عشق در هوا جریان دارد

  این عبارت خوب و ساده بوده و دارای هیچ مفهوم مخاطره آمیزی نیست و به طور ایده آل برای معرفی یک تبلیغ مناسب است.

  پیام اس ام اسی فروش ممکن است مانند زیر آغاز شود:

  "عشق در هوا جریان دارد! روز ولنتاین را با 10 درصد از تمام سفارشاتی که تا نیمه شب روز 25 بهمن به صورت آنلاین قرار داده شده، جشن بگیرید ... "

  یا برای مثال:

  "عشق در هوا در جریان است ... و ما می خواهیم آن را با پیشنهاد ویژه روز ولنتاین خود با شما به اشتراک بگذاریم ..."

  2. عشق برای هدیه دادن است

  اگر شما قصد دارید به عنوان بخشی از کمپین فروش روز ولنتاین خود هدایایی را به مشتریان ارائه کنید، این عبارت یک انتخاب بدیهی است. در صورتی که شما بخواهید محصولات هدیه، نمونه های رایگان یا موارد جانبی را به همراه بسته های اشتراک مانند بسته های تلفن همراه، اشتراک باشگاه ورزشی و موارد دیگر ارائه کنید، این یک عبارت عالی برای شروع یک پیامک است. برای مثال:

  "عشق برای هدیه دادن است - به همین دلیل است که ما به همه اعضای خود این فرصت را می دهیم تا بسته خود را با قیمت تخفیفی فقط 15000 ریال اضافه در ماه به بسته طلایی ارتقاء دهند ... "

  3. عاشق شدن طاقت فرساست

  این یک عبارت بامزه است که در نقل قول ها و سخنان قدیمی و عاشقانه استفاده می شود، این یک عبارت آغازین برای استفاده در جواهر فروشی ها، گل فروشی ها و سایر مشاغلی است که ارتباط مستقیمی با عاشقان دو آتشه دارند که ممکن است روز عشق را برای نامزد شدن خود انتخاب کنند - و همچنین افرادی که فقط دوست دارند از این جشن لذت ببرند. با کمی خلاقیت و طنز، این عبارت می تواند به همان اندازه برای کسب و کارهای دیگر هم سودمند باشد - حتی می تواند برای شکلات فروشی ها نیز کاربرد داشته باشد. برای مثال:

  "عاشق شدن طاقت فرساست. خوشبختانه یک جعبه شکلات ولنتاین نفیس برای هدیه از مجموعه ویژه ما آن را نیز به خوبی آن را تایید می کند ... "

  4. ما با عشق سرزنده تر از همیشه هستیم

  اگر شما در حال ارائه یک محصول شگفت انگیز و یا یک پیشنهاد بی نظیر هستید که مطمئناً مشتریان شما عاشق آن خواهند شد، پس باید این عبارت را امتحان کنید. این عبارت برای خرده فروشان لباس و همچنین کسانی که در صنعت بهداشت و زیبایی فعالیت می کنند مناسب است. مشاغل مرتبط با تناسب اندام نیز می توانند تغییرات مورد نظر خود را به آن اضافه کنند و بر روی جنبه سرزنده و تازه بودن آن تمرکز کنند. شما باید بر روی تجربه " سرزنده بودن" محصولات یا خدمات خود تمرکز کنید تا بهترین نتایج را کسب کنید.

  5. عشق هنری است که از قلب می آید

  این عبارت کمی متفاوت تر از معمول است، هر کسی که در کار فروش هدیه یا کالاهای هنری باشد می تواند از این عبارت عاشقانه استفاده کند. اگر مجموعه ای از هدایا و جواهرات منحصر به فرد و هنری ایده آل برای ولنتاین دارید، این عبارت می تواند آغازگر خوبی برای معرفی آن باشد. این عبارت به طور خاص برای بسیاری از خرده فروشان آنلاینی مناسب است که قصد فروش هدیه را در طول این مدت دارند.

  "عشق یک هنر است، که از قلب می آید - همانند مجموعه خیره کننده جواهرات دست ساز ما که تضمین می کند عشق شما در روز ولنتاین احساس خاص بودن داشته باشد ... "

  6. شیرینی برای عزیز من. شکر برای عسل من

  خوب، چه چیز بیشتری می توانیم بگوییم - این عبارت خود گویای همه چیز است. این عبارت برای کسب و کارهایی که با افراد دوستدار شیرینی سر و کار دارند ایده آل است ...

  7. پول می تواند برای شما عشق بخرد

  این عبارت تا حدودی جسورانه از یک متن کلاسیک قدیمی گرفته شده است، این عبارت می تواند یک آغازگر ایده آل برای شرکت های ارائه دهنده گزینه های مالی شخصی باشد، از جمله وام های شخصی یا گزینه های اعتباری برای کالاهای گران تر، که می تواند از هزینه تعطیلات تا هزینه خرید اتومبیل یا حتی وام های مسکن را شامل شود. این عبارت خاص می تواند با یک کد کوتاه ترکیب شود و در کمپین های رسانه ای گسترده تر مورد استفاده قرار گیرد، و نیز دارای یک گزینه فراخوان به اقدام (CTA) باشد. برای مثال:

  "پول می تواند برای شما عشق بخرد. رویای خود را با یک وام شخصی به واقعیت تبدیل کنید - هم اکنون کلمه LOVE را به شماره 87007 ارسال کنید تا شرایط دریافت آن فوراً برای شما ارسال شود. "

  8. نفس من را بگیر

  این عبارت که از موسیقی متن فیلم کلاسیک "Top Gun" الهام گرفته شده است و تقریباً با همه ارتباط برقرار می کند و می تواند برای شرکت های مبتنی بر تجربه مانند آژانس های تعطیلات که گشت و گذارهای عاشقانه برای روز ولنتاین ارائه می دهند سودمند باشد. برای شخصی سازی بیشتر می توانید کلمه "من" را به " او" تغییر دهید - اما تنها در صورتی از این عبارت استفاده کنید که مشتری خود را بشناسید.

  9. تمام چیزی که نیاز دارید عشق است ...

  این عبارت نیز جمله ای احساسی است، این عبارت عنوان یکی از آثار گروه محبوب بیتلز است که می تواند در کمپین بازاریابی شما مورد استفاده قرار گیرد. این عبارت می تواند یکی دیگر از آغازکننده های مناسب برای پیشنهادات و تبلیغات ویژه روز ولنتاین باشد، می توانید پیام زیر را برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید:

  "تمام چیزی که شما نیاز دارید عشق است ... به همین دلیل است که ما برای همه مشتریان خود فقط به مدت یک هفته 10٪ تخفیف ویژه روز ولنتاین هدیه می کنیم... "

  10. برقصید و شام بخورید، ولنتاین را جشن بگیرید

  این یک عبارت شعر گونه جذاب است. اگر شغل شما به رستوران مرتبط است، این عبارت می تواند آغازگر مناسبی برای پایه گذاری کمپین بازاریابی پیامکی شما باشد. به دلیل جذاب بودن این عبارت احتمال این که در ذهن مشتری شما ماندگار شود زیاد است و احتمال مراجعه دوباره مشتریان به پیشنهاد شما را بالاتر می برد.

  " ولنتاین امسال را با رزرو یک میز دو نفره در رستوران مجلل ما بخورید و بنوشید. ما یک غذای شگفت انگیز و یک شب به یاد ماندنی را برای شما تضمین می کنیم. اکنون رزرو کنید تا بعداً پشیمان نشوید. "


  هم اکنون عاشق بازاریابی اس ام اسی شوید

  اگر شما قبلاً از بازاریابی اس ام اسی برای گسترش کسب و کار و افزایش درآمد خود استفاده نکرده اید، اکنون مناسب ترین زمان برای شروع این کار است. هم اکنون شما می توانید با تیم دوست داشتنی متخصصین ما با شماره 41238 -021 تماس بگیرید و ما فوراً سامانه پیامکی نیازپرداز را برای شما راه اندازی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر اکنون تماس بگیرید.

  نظرات شما!

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها