Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  پنل اس ام اس چیست و چه ویژگیهایی دارد؟

  پنل اس ام اس (SMS Panel) یک پلتفرم نرم‌افزاری است که به کاربران امکان می‌دهد تا پیامک‌های انبوه را به گروه‌های مختلف از مخاطبین ارسال کنند.
  نیازپرداز
  1403/03/20

  18127 نفر

  با کمک پنل پیامکی به راحتی می‌توانید بازاریابی کسب‌وکارتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید! احتمالاً شما هم در طی روز با تعدادی پیامک از سمت کسب‌وکارهای مختلف روبرو می‌شوید. هر کدام از این پیامک‌ها هدفی دارند که برای مخاطبان ارسال می‌شوند. حال برای آن که بتوانید از بازاریابی پیامکی در کسب‌وکارتان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، نیاز به ابزاری به نام پنل پیامکی دارید. با کمک پنل اس ام اس به راحتی می‌توانید پیامک‌های کسب‌وکارتان را به صورت دستی و خودکار برای کاربران ارسال کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

  خرید پنل پنل اس ام اس با کمترین قیمت ممکن امکان‌پذیر است! هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید در برابر امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد بسیار ناچیز است. بنابراین هر کسب‌وکاری نیاز دارد تا از پنل پیامک استفاده کند.

  ویژگی های پنل اس ام اس چیست؟

  اگر کسب‌وکاری دارید و می‌خواهید از پنل اس ام اس استفاده کنید، یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که پنل پیامک چه ویژگی‌هایی دارد؟

   

  ارسال و دریافت پیامک

  اولین ویژگی پنل اس ام اس ارسال و دریافت پیامک است. در واقع با خرید پنل پیامکی شما یک پنل با خط مشخصی در اختیار دارید که می‌توانید با استفاده از آن برای کاربران دیگر پیامک ارسال کنید. همچنین با استفاده از آن، در صورتی که از خط اختصاصی استفاده کنید، امکان دریافت پیامک از سمت کاربران دیگر را هم دارید.

  ارسال پیامک تکی

  یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از پنل اس ام اس امکان ارسال پیامک به صورت تکی است! شاید فکر کنید که با پنل پیامکی فقط می‌توانید به صورت گروهی و انبوه برای کاربران پیامک ارسال کنید. اما واقعیت این است که با کمک آن خیلی راحت و ساده می‌توانید برای افراد به صورت تکی پیامک موردنظر را ارسال کنید. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که بخواهید با کمک وب سرویس پنل پیامکی را به سیستم موردنظر خود متصل کنید.

  ارسال پیامک زمان‌دار

  در پنل اس ام اس با استفاده از قابلیت ارسال زمان‌دار می‌توانید تنطیم کنید ارسال‌ها در تاریخ و ساعت خاصی ارسال شود. برای این قابلیت نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست.

  ارسال پیامک به لیست مخاطبان

  یکی دیگر از قابلیت‌های پنل اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست مخاطبان است. در پنل شما چند لیست مختلف از مخاطبان کسب‌وکارتان را دارید. هر کدام از این لیست‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. با توجه به لیست موردنظر می‌توانید پیامک‌های متفاوتی برای هر کدام از مخاطبان هدف خود ارسال کنید. در این صورت بازاریابی پیامکی شما به صورت کاملاً هدفمند انجام می‌شود و در نهایت به رشد کسب‌وکارتان کمک زیادی می‌کند.

  اس ام اس مارکتینگ چیست و چه ویژگیهایی دارد؟

  دریافت پیامک

  یکی دیگر از مزایای پنل پیامک، دریافت پیامک است! در صورتی که خط اختصاصی برای پنل پیامکی خود داشته باشید، می‌توانید آن را در اختیار کاربران قرار دهید و پیامک موردنظر خود را دریافت کنید. در چنین شرایطی، هر کاربر می‌توان در هر زمانی که نیاز داشت برای شما پیامک ارسال کند و از آن استفاده کنید. البته دریافت پیامک برای خطوط عمومی امکان‌پذیر نیست. اگر نمایندگی پنل پیامکی دارید، ممکن است کاربران درخواست خرید خط اختصاصی داشته باشند که باید حتماً این مسئله را درنظر بگیرید و بتوانید این خدمات را ارائه کنید.

  اتصال به وب سرویس

  پنل پیامکی تحت وب دارای وب سرویس و API  هستند که برنامه‌نویسان برای وصل کردن پنل به سایت یا نرم‌افزار می‌توانند از وب سرویس استفاده کنند. در صورتی که قصد دریافت نمایندگی پنل اس ام اس را دارید، بهتر است این موضوع را درنظر داشته باشید که امکان اتصال به وب‌سرویس وجود داشته باشد. چرا که ممکن است کاربران از شما چنین درخواستی داشته باشند و بخواهند سایت یا اپلیکیشن خود را به وب سرویس شما متصل کنند.

  گزارش گیری

  یکی دیگر از قابلیت‌های ارزشمندی که پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان گزارش‌گیری از پیامک‌های ارسالی است. در این گزارش تعداد پیامک‌های ارسالی، تعداد موفق، تعداد ناموفق و... در اختیار شما قرار می‌گیرد. این گزارش ارزشمند با کمترین تعرفه پنل پیامکی در اختیار شما قرار می‌گیرد و به بهترین شکل ممکن می‌توانید از آن استفاده کنید.

  قابلیت اتصال به  CRM

  یکی دیگر از ویژگی‌های ارزشمند پنل پیامک قابلیت اتصال به CRM است. شما می‌توانید آن را به نرم‌افزار مدیریت مشتریان خود متصل کنید و هر زمان که نیاز داشتید، بدون آن که وارد پنل پیامکی شوید از آن استفاده کنید. در این صورت با صرف کمترین زمان و تنها چند کلیک، به راحتی می‌توانید برای کاربران خود پیامک ارسال کنید. با پرداخت تعرفه پنل اس ام اس که هزینه زیادی هم نیست، این قابلیت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  کاربرد پنل اس ام اس چیست؟

  پنل اس ام اس کاربردهای مختلفی دارد که در نهایت به رشد کسب‌وکارتان کمک بسیار زیادی می‌کند. بازاریابی پیامکی مهمترین کاربرد سامانه پیامکی است. اما شاید سوال شما این است که بازاریابی پیامکی به چه معناست؟  در بازاریابی پیامکی شما به واسطه پنل اس ام اس و با ارسال پیامک با مشتریان فعلی خود ارتباط برقرار کرده و در عین حال مشتریان جدیدی به دست می آورید. با پیروی از اصول صحیح، پیامک تبدیل به یکی از ساده ترین، ارزان‌ترین و موثرترین رو‌ش‌های شما برای ارتباط با مشتریان و تبلیغات خواهد شد.

  در ادامه به بررسی چند مورد از مهم‌ترین کاربردهای پنل پیامک می‌پردازیم تا ببینید که چرا باید از آن استفاده کنید.

  بازاریابی و تبلیغات

  یکی از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از پنل اس ام اس استفاده در بخش بازاریابی و تبلیغات است. بسیاری از کسب‌وکارها خدمات و محصولات جدیدی اضافه می‌کنند که نیاز به بازاریابی دارد. با کمک بازاریابی پیامکی و معرفی این خدمات یا محصولات به افرادی تا کنون از خدماتشان استفاده کرده‌اند، به راحتی می‌توانند میزان فروش خود را افزایش دهند. همچنین در جشنواره‌های تخفیفی و تبلیغاتی هم می‌توانید از بازاریابی پیامکی استفاده کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

  اطلاع‌رسانی

  یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامک اطلاع‌رسانی است. با استفاده از این قابلیت هر چیزی که نیاز به اطلاع‌رسانی داشته باشد را به راحتی می‌توانید اطلاع‌رسانی کنید. مثلاً اگر شرایط خاصی در کسب‌وکارتان به‌وجود آمده است که نیاز به اطلاع‌رسانی دارد، به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. همچنین می‌توانید کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی دیگر خود را هم اطلاع‌رسانی کنید.

  برای مثال، اگر لندینگ مربوط به یک جشنواره تخفیفی در کسب‌وکارتان دارید، به راحتی می‌توانید از طریق پیامک اطلاع‌رسانی کنید و نتیجه بهتری بگیرید. اگر نمایندگی پنل پیامکی دارید، می‌توانید زمانی که امکانات جدیدی به پنل خود اضافه می‌کنید از طریق پنل پیامکی خود به کاربران اطلاع‌رسانی کنید.

  پشتیبانی مشتریان

  یکی دیگر از کاربردهای استفاده از پنل اس ام اس پشتیبانی مشتریان است! گاهی اوقات مشتریان از طریق پیامک با شما ارتباط برقرار می‌کنند که می‌توانید به صورت مستقیم پاسخ آن‌ها را بدهید. گاهی اوقات از طریق سیستم پشتیبانی تیکت در سایت با شما ارتباط برقرار می‌کنند که در این صورت سرعت و مدت زمان پاسخگویی اهمیت زیادی دارد. در چنین شرایطی می‌توانید با کمک وب‌سرویس هر تیکت یا پاسخ جدیدی برای شما ارسال شد، یک پیامک دریافت کنید. همچنین اگر پاسخ دادید، مشتری یک پیامک اطلاع‌رسانی دریافت کند. اگر نمایندگی پنل اس ام اس دارید، این مسائل به شما کمک زیادی می‌کند تا کسب‌وکاری موفق داشته باشید.

  باشگاه مشتریان

  یکی دیگر از کاربردهای پنل پیامک باشگاه مشتریان است! با کمک آن شما می‌توانید امتیازاتی که برای کاربران ثبت می‌شود را از طریق پیامک اطلاع‌رسانی کنید؛ آن هم با کمترین تعرفه پنل پیامکی. همچنین اگر کاربر برنده جایزه شد، باز هم می‌توانید آن را اطلاع‌رسانی کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

  نظرسنجی

  با کمک پنل پیامکی امکان نظرسنجی از کاربران هم وجود دارد! اما چطور؟ کافی است یک متن برای کاربران ارسال کنید و با کمک سیستم نظرسنجی، نظرهای ثبت‌شده را به صورت خودکار ثبت کنید. در چنین شرایطی خیلی راحت و ساده می‌توانید خدمات کسب‌وکارتان را بهبود ببخشید و کسب‌وکاری موفق داشته باشید.

  مزایای استفاده از پنل پیامکی چیست؟

  یکی دیگر از مسائلی که در مورد پنل اس ام اس لازم است بدانید، مزایای استفاده از آن است. در واقع برای استفاده از هر ابزاری در کسب‌وکارتان باید بدانید که مزایای استفاده از آن چیست. در این بخش از مقاله به بررسی مهم‌ترین مزایای استفاده از پنل پیامکی می‌پردازیم تا ببینید که چطور به شما کمک می‌کند.

  صرفه جویی در زمان و هزینه

  یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از پنل پیامک صرفه‌جویی در زمان و هزینه است! در واقع شما با کمترین هزینه که فقط هزینه ارسال پیامک است، برای هزاران مخاطب پیامک ارسال می‌کنید. یکی از کم‌هزینه‌ترین روش‌ها است و در عین حال، بازدهی بسیار خوبی در صورت رعایت اصول بازاریابی پیامکی دارد. همچنین با استفاده از پنل پیامکی اگر نیاز به اطلاع‌رسانی چیزی داشته باشید، در کمترین زمان می‌توانید این کار را انجام دهید. همه این کارها با کمترین تعرفه پنل پیامکی امکان‌پذیر است و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت.

  سرعت بالا برای ارسال پیامک

  از لحظه‌ای که تصمیم می‌گیرید برای کاربران خود پیامک ارسال کنید، تا لحظه‌ای که پنل اس ام اس را باز می‌کنید تا پیامک را ارسال کنید تنها چند ثانیه زمان لازم است. در صورتی که از وب سرویس استفاده کرده باشید و پیامک‌های خود را از طریق سایت یا اپلیکیشن خود ارسال کنید، این زمان کمتر هم می‌شود. همچنین اگر پیامک‌های خودکار تنظیم کرده باشید، این زمان به حداقل می‌رسد و نیازی به دخالت نیروی انسانی در آن نیست.

  دسترسی به مخاطبان بیشتر

  یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل پیامک امکان دسترسی به مخاطبان بیشتر است! چطور؟ کافی است در سایت خود شماره موبایل کاربران را هنگام سفارش محصول، عضویت در سایت یا هر چیز دیگری دریافت کنید. سپس شماره موبایل را در لیست مخاطبان خود قرار دهید و هر زمانی که نیاز داشتید به آن‌ها پیامک ارسال کنید. با توجه به این که پیامک راحت‌ترین و بهترین راه برای دسترسی به مخاطبان هدف است، هر زمانی که نیاز داشته باشید می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این کار با پرداخت کمترین تعرفه پنل پیامکی امکان‌پذیر است.

  تعامل با مشتریان

  یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل اس ام اس تعامل با مشتریان است. با توجه به این که هر زمانی نیاز داشتید می‌توانید با مخاطبان هدف خود از طریق پیامک در ارتباط باشید، میزان تعامل شما با مشتریان هم افزایش پیدا می‌کند. تعامل با مشتریان نشان‌دهنده ارزشی است که شما برای مخاطبان خود قائل هستید. در نهایت این موارد روی رشد کسب‌وکارتان نقش مهمی دارد. تعامل با مخاطبان با کمترین تعرفه پنل اس ام اس امکان‌پذیر است و نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین و زیاد نیست.

  افزایش وفاداری مشتریان

  یکی دیگر از مزایای استفاده از پنل پیامک افزایش وفاداری مشتریان است. با استفاده از ارتباط مداوم و همیشگی، شما به راحتی می‌توانید میزان وفاداری مشتریان را افزایش دهید. همچنین در صورت توان می‌توانید کدهای تخفیف به بهانه‌های مختلفی برای آن‌ها ارسال کنید و در نهایت میزان وفاداری آن‌ها را افزایش دهید.

  در صورتی که قصد تهیه نمایندگی پنل اس ام اس را دارید، باید حتماً حواستان باشد که این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها در پنل پیامک انتخاب وجود داشته باشد تا بتوانید رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

  اهمیت ارسال پنل اس ام اس چیست؟

  اگر کسب‌وکاری دارید و هنوز در مورد استفاده از پنل اس ام اس دو به شک هستید، بهتر است با اهمیت استفاده از آن آشنا شوید. با دانستن اهمیت استفاده از پنل پیامکی راحت‌تر می‌توانید در مورد استفاده از آن تصمیم بگیرید و نتایج خوبی برای کسب‌وکارتان ایجاد کنید.

  ارتباط سریع و آسان با مشتریان

  اولین دلیل استفاده از پنل اس ام اس ارتباط سریع و آسان با مشتریان است. با استفاده از پنل پیامکی شما در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید با کاربران خود ارتباط برقرار کنید؛ اما چطور؟ کافی است لیست مخاطبان و شماره آن‌ها را انتخاب کنید. سپس متن پیامکی خود را بنویسید و با زدن دکمه ارسال، پیامک برای آن‌ها ارسال شود. در صورتی که از وب سرویس استفاده می‌کنید، امکان ارسال خودکار بر اساس شرایط مختلف هم وجود دارد. اگر نمایندگی پنل پیامکی دارید، با مانور دادن روی این موضوع به راحتی می‌توانید فروش خود را بیشتر کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

  افزایش نرخ بازشدن و نرخ کلیک

  با کمک پنل پیامکی شما می‌توانید نرخ باز شدن کمپین‌های بازاریابی خود را بهبود ببخشید! اما چطور؟ کافی است در کنار کمپین‌های بازاریابی خود از بازاریابی پیامکی برای اطلاع‌رسانی آن کمپین‌ها استفاده کنید. در نهایت این مسئله باعث می‌شود تا میزان موفقیت کسب‌وکارتان بهتر شود. البته باید این موضوع را هم درنظر بگیرید که نرخ باز شدن پیامک‌های ارسالی با کمک پنل پیامک بالا است و این مسئله هم می‌تواند کمک زیادی به موفقیت کسب‌وکارتان کند. تمام این موارد با کمترین تعرفه پنل پیامکی امکان‌پذیر است و با هزینه بسیار کم، می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

  بهبود خدمات مشتریان

  بهبود خدمات مشتریان و جلب رضایت آن‌ها یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در موفقیت کسب‌وکارتان نقش بسیار مهمی دارد. با کمک پنل پیامک و رعایت اصول بازاریابی پیامکی به راحتی می‌توانید بهترین نتیجه را بگیرید. کافی است با کمک وب سرویس پیامک‌های خودکار برای ارسال به کاربران تعیین کنید. در این صورت خیلی راحت می‌توانید میزان رضایت کاربران خود را افزایش دهید و نتیجه عالی بگیرید.

  اگر به فکر فروش پنل پیامک هستید، می‌توانید نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کنید و شما هم کسب‌وکارتان اختصاصی خود را داشته باشید. بسیاری از کسب‌وکارها نیاز به شرکت‌هایی دارند که پنل پیامکی ارائه می‌کنند و شما می‌توانید با فروش پنل پیامک به کسب‌وکارهای دیگر درآمد بسیار خوبی کسب کنید.

  نتیجه‌گیری

  در این مقاله سعی کردیم به بررسی کامل پنل اس ام اس، ویژگی‌ها و امکانات آن بپردازیم. اگر سوالی دارید، از طریق بخش نظرات مطرح کنید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنیم.

  نظرات شما!

  زهرا معتمدی

  پاسخ
  من در اژانس هواپیمایی کار میکنم و از طریق تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس تونستم مشتریانم رو افزایش بدم افر های ویژه رو از طریق پیامک به مشتریان قبلی اعلام میکنم و از این طریق همیشه با ان ها در ارتباط هستم
  1 مرداد 1397 - 11:41

  مقالات پیشنهادی

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها