Call us at 02141238
  لوگو پنل پیامکی نیازپرداز
  02141238تماس با ما نیازپرداز
  مقاله

  در فصل تابستان از چه کلمات کلیدی در اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنیم؟

  در فصل تابستان داغ داغ با ارسال اس ام اس تبلیغاتی، تبلیغات خود را انجام دهید!
  نیازپرداز
  1403/03/26

  7428 نفر

  در روزهای گرم تابستان بازاریابی کسب‌وکارها هم داغ است! تا جایی که بسیاری از کسب‌وکارها در تابستان با کمک بازاریابی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی می‌تواند باعث افزایش فروش کسب‌وکارتان شود. بعضی از کسب‌وکارها هستند که در فصل تابستان مشتریان بیشتری نسبت به سایر فصلهای سال دارند. از این رو بازاریابی پیامکی می‌تواند به رونق و افزایش فروش این مشاغل کمک شایانی کند.

  بهترین روزهای تابستان برای ارسال پیامک تبلیغاتی

  تابستان فصلی است که در آن زمان آزاد افراد مختلف بیشتر است! دلیل آن هم این است که مشغله افراد کمتر است. به‌خصوص که اگر فرزند مدرسه‌ای یا دانشگاهی داشته باشند، در طی سال با محدودیت‌های مختلفی روبرو هستند. این در حالی است که فصل تابستان مدارس و دانشگاه تعطیل است و همین مسئله باعث شده تا مشغله چنین افرادی بسیار کمتر باشد. این یعنی یک فرصت ویژه برای کسب‌وکارهای مختلف. روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که از بهترین آن‌ها می‌توان به پیامک تبلیغاتی اشاره کرد. با کمک پنل پیامکی می‌توانید اقدام به ارسال اس ام اس انبوه کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

  در روزهای گرم تابستان، کسب‌وکارها فرصت بسیار خوبی دارند تا با ارائه پیشنهادات جذاب و ویژه بتوانند میزان فروش خود را افزایش دهند! اما چطور؟ کافی است پیشنهاداتی با استفاده از اس ام اس تبلیغاتی به کاربران ارائه کنید. مثلاً در روزهای گرم تابستان افراد زیادی به دنبال تفریحات آبی و خنک هستند. اگر در زمینه اجاره ویلا فعالیت می‌کنید، می‌توانید پیشنهاداتی شگفت‌انگیز در زمینه اجاره ویلا استخردار پیشنهاد دهید. در این صورت است که افراد به سراغ شما می‌آیند و می‌توانید فروش خوبی را تجربه کنید. البته به شرط آن که اصول بازاریابی را در ارسال پیامک گروهی رعایت کرده باشید.

  ارسال اس ام اس تبلیغاتی در فصل تابستان، بازار فروش شما را همانند این فصل گرم و سوزان، داغ می‌کند.

  ارسال پیامک تبلیغاتی ویژه مناسبت‌ها و تعطیلات تابستان

  ارسال پیامک تبلیغاتی ویژه مناسبت ها و تعطیلات تابستان

  مناسبت‌های مختلف فرصت بسیار خوبی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی هستند! چرا که در این مناسبت‌ها می‌توانید تخفیف‌های ویژه و شگفت‌انگیزی ارائه کنید تا کاربر از آن استفاده کند. هر مناسبت ویژگی خاص خود را دارد. تابستان هم یکی از فصل‌هایی است که در آن می‌توانید محصول یا خدمات خود را ارائه کنید. دلیل آن هم تعطیلات طولانی‌مدتی است که بسیاری از افراد جامعه می‌توانند از آن استفاده کنند. ایده‌های زیادی برای ارسال اس ام اس هدفمند به منظور بازاریابی در این فصل وجود دارد.

  برای مثال اگر شما یک بوتیک لباس هستید، می‌توانید مشتریان خود را از اجناس تابستانی مطلع کنید. حال برای آن که کاربر انگیزه‌ای برای خرید محصول شما داشته باشد، یک کد تخفیف جذاب هم ارائه کنید. در این صورت کاربر تشویق می‌شود که از محصولات شما استفاده کند و لذت ببرد. در هر کسب‌وکاری امکان ارسال پیامک انبوه با اهداف بازاریابی وجود دارد. کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید تا بهترین نتیجه را از ارسال پیامک گروهی بگیرید.

  برگزاری مسابقه‌های پیامکی مخصوص فصل تابستان

  تابستان فصل برگزاری رویدادها و جشنواره‌های مختلف است! افراد در این فصل دوست دارند که تفریحات متنوع و جذابی را تجربه کنند. کسب‌وکارها به راحتی می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و یک مسابقه با جوایز تفریحات مختلف برگزار کنند. برای مثال، بلیط پارک آبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای فصل گرم سال است. شما می‌توانید یک مسابقه پیامکی برگزار کنید و جایزه آن چند بلیط پارک آبی یا حتی کنسرت باشد.

  برای اطلاع‌رسانی این مسابقه هم می‌توانید با کمک قابلیت اس ام اس تبلیغاتی در پنل پیامکی، اقدام به ارسال پیامک گروهی کنید. این کار باعث رضایت کاربران می‌شود و می‌تواند محبوبیت برندتان را افزایش دهد. در نهایت هم می‌توانید با ارسال اس ام اس انبوه کاربران را از نام برندگان مطلع کنید.

  ارائه کوپن خرید محصولات مخصوص فصل تابستان

  یکی دیگر از راه‌های استفاده از اس ام اس تبلیغاتی در تابستان که بالاتر هم به صورت مختصر به آن اشاره کردیم، فروش محصول با تخفیف است. برای این کار کافی است از پیامک تبلیغاتی استفاده کنید و کد تخفیف جذابی در اختیار کاربران قرار دهید. به همین سادگی می‌توانید مخاطبان را ترغیب به استفاده از خدمات کسب‌وکارتان کنید. مثلاً اگر شما یک کسب‌وکار در زمینه فروش بستنی و فالوده هستید، در روزهای گرم تابستانی می‌توانید کاربران را دعوت به میل کردن یک نوشیدنی یا بستنی خنک و خوشمزه کنید.

  یک کد تخفیف هم به کاربران بدهید تا تعداد بیشتر از آن‌ها به سراغ کسب‌وکارتان بیایند. در واقع کاربران با کد تخفیف تشویق به استفاده از خدمات یا محصولات شما می‌شوند که در نهایت منجر به فروش بیشتر و رشد کسب‌وکارتان می‌شود. برای اطلاع‌رسانی آن می‌توانید از پیامک گروهی یا همان پیامک انبوه استفاده کنید. با کمک اس ام اس هدفمند می‌توانید پیامک خود را به دست مخاطبانی که واقعاً به محصول یا خدمات شما علاقه‌مند هستند یا نیاز دارند، برسانید.

  ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ویژه برنامه ها و کلاس‌های تابستانی

  اگر از آن دسته کسب‌وکارهایی هستند که برنامه‌های جذاب و گوناگونی برای تابستان ارائه می‌کنید، کافی است با استفاده از اس ام اس تبلیغاتی آن را اطلاع‌رسانی کنید. بسیاری از افراد دنبال این هستند که زمان خالی خود را تابستان با برنامه‌ها و کلاس‌های تابستانی پر کنند. در چنین شرایطی شما هم می‌توانید فروش بسیار خوبی را برای کسب‌وکارتان رقم بزنید. تنها چیزی که نیاز دارید، اطلاع‌رسانی است! استفاده از پیامک گروهی یکی از بهترین روش‌های اطلاع‌رسانی است تا افراد در برنامه‌های شما شرکت کنند.

  این موارد تنها بخشی از کاربردهای اس ام اس گروهی برای بازاریابی کسب‌وکارتان هستند. با کمی خلاقیت می‌توانید از روش‌های دیگری هم در کسب‌وکارتان استفاده کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. البته فراموش نکنید که بسیاری از این روش‌ها فقط مختص به فصل تابستان نیست! بلکه در طول سال هم می‌توانید از آن استفاده کنید و بهترین نتیجه را بگیرید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی فقط به یک ابزار نیاز دارید، آن هم پنل پیامکی. با کمترین هزینه می‌توانید یک پنل پیامکی با امکانات لازم در اختیار داشته باشید و هر زمان که نیاز داشتید، برای مخاطبان هدف خود پیامک ارسال کنید.

  عبارات تابستانی که در بازاریابی پیامکی استفاده می‌شود!

  بگذارید با کلمه ای که در بالا از آن استفاده کردیم شروع کنیم. یک کلمه ساده اما تحریک کننده که سریعاً باعث می شود شما به گرما، باربیکیو و شعله های آتش فکر کنید، برای همه ی دلایل درست‌. ترکیب شده با غذا که سریعاً باعث می‌شود آب در دهان جاری شود، و زمانی که به عنوان یک حرف ربط با کلمه "پیشنهاد" یا "معامله" همراه می‌شودیک هیجان فوری ایجاد می‌کند.

  عبارات تابستانی که در بازاریابی پیامکی استفاده می کنیم!

  داغ

  تابستان، زمانی که گرما، همان گرمای دلخواه ما است، بخصوص اگر ما در رابطه با آخرین پیشنهادات موجود برای مشتریان خود صحبت می‌کنیم. آنها را برای بهره‌مندی از "معامله داغ" یا "پیشنهاد داغ جدید" دعوت کنید، و یا چرا اصلاً با آنها پیشنهاد بررسی کردن محصولات داغ جدید خود را ندهید؟

  خنکی

  در تضاد با آخر این پنج حرف محبوب می‌آید. خنکی، ممکن است به معنای واقعی کلمه به خنک شدن از گرمای تابستان و یا همان معنی اصطلاحی آن یعنی استراحت اشاره داشته باشد. هر دوی این معانی تقریبا برابر هستند. برای مثال ممکن است شما بخواهید از گردشگران بعد از یک روز در ساحل با این جمله "بیا و استراحت کن" در محل لانج بار شیک خودتان دعوت به عمل آورید، یا لذت "خنک شدن" با یک آبجوی سرد در بار هنگامی که مشغول تماشای جام جهانی فوتبال هستید.

  آفتاب تابستان

  زمانی که بحث نوشتن تبلیغات پیش می‌آید یک واج‌آرایی کوچک می‌تواند یک مسیر طولانی را طی کند و بازاریابی پیامکی از این قاعده مستثنا نیست. آفتاب تابستانی یک عبارت عالی‌ است که همیشه واکنش مثبتی دارد. اگر شما یک خرده فروش لباس هستید، شما ممکن است یک پیامک مانند " از آفتاب تابستان با تمامی لباس‌های ساحلی جدید ما شیک پوشانه لذت ببرید"، در حالی که یک کمپ تفریحی ممکن است چیزی مانند "حداکثر استفاده از آفتاب تابستانی برای سه شب فقط با قیمت 230 پوند".

  سرگرمی‌های تابستانی

  اگر آفتاب تابستانی آنچنان که باید برای شما کارآمد نیست، پس چرا به جای آن برخی از سرگرمی‌های تابستان را انتخاب نکنید. یک عبارت چندکاره که می‌تواند برای بسیاری از پیشنهادات و تبلیغات اعمال شود.

  خورشید و ماسه

  این دو لغت ساده زمانی که با یکدیگر استفاده می‌شوند مستقیماً یک منظره از سواحل و همه چیز مرتبط با آن را تداعی می‌کنند و یک روش فوق‌العاده برای تبلیغ کمپ‌های تفریحی، اردوگاه‌های ساحلی و سایر جاذبه‌هایی مشابه دیگر است.

  ولخرجی کردن (چلپ چلوپ کردن)

  یک کلمه کوچک مبتنی بر آب که می‌تواند برای اقلام با قیمت بالا و محصولات شخصی بسیار عالی باشد. این عبارت معمولاً هنگامی که باعبارت "مقرون به صرفه" یا چیزهای مشابه با آن استفاده می‌شود، کارایی بهتری دارد. به عنوان مثال یک اس ام اس فروش ممکن است با این جمله باز شود "این تابستان را ولخرجی کنید.... شما می‌توانید با کارت اعتباری جدید اقیانوس 123 فایننس از عهده این مخارج بربیاید".

  تعطیلات بعد از مدرسه

  البته، تمامی شعارهای بازاریابی تابستانی بر روی نور آفتاب، باربیکیو و سواحل تمرکز ندارد. تعطیلات بعد از مدرسه را فراموش نکنید، و این می‌تواند به اندازه یک عبارت بازاریابی موثر باشد خصوصاً برای تمامی چیزهایی که به خانواده مرتبط است.

  به دل موج‌ها زدن

  عبارت دیگری که تمامی تصاویر درست را تداعی می‌کند. بهترین استفاده برای تجارت مرتبط با موج سواری، هتل‌های ساحلی و کمپ‌های تفریحی و یا کسانی که سبک‌های ساحلی، مد و لوازم جانبی و تزئینی را تبلیغ می‌کنند.

  زمان موج سواری است

  مشابه مثال قبلی، این نیز یک عبارت بسیار خوب برای لباس‌های ساحلی و لوازم جانبی، بارهای کنار ساحل، میخانه‌ها و رستوران ها و مشابه آن است.

  مشتعل

  یکی دیگر از لغت‌های آفتاب سوزان تابستان که فقط با واژه "معاملات" استفاده می‌شود – "از پیشنهاد‌های داغ و سوزاننده تابستانی ما بازدید فرمایید"

  در حالی که تمامی لغت‌ها و عبارات ذکر شده در بالا سرگرم کننده، فصلی و غیر ضروری هستند، ما به شما یک نصیحت می‌کنیم- بسیار مراقب استفاده از کلمات به ظاهر هوشمندانه در کنار لغت ساحل باشید. تعمدی یا نه در نظر بگیرید آنچه که قلاب ماهی گیری شما صدا می‌دهد بلند خوانده می‌شود و سعی کنید طعمه‌ای را بندازید که باعث رسوایی یک ابزار بازاریابی موثر باشد. جدا از این، هر عبارتی از بالا که شما تصمیم گرفته‌اید از آن استفاده کنید، مطمئن شوید که آنها نه تنها متناسب برند شما بلکه مناسب برای مخاطبان شما هم هست.

  نظرات شما!

  لوگو نیازپرداز

  سامانه پیامکی نیازپرداز، مجری مستقیم پیام‌ کوتاه از شبکه مخابراتی است و خدماتی با کیفیت و جامع را ارائه می‌دهد.

  با ما در ارتباط باشید

  سامانه پیامکی نیازپرداز علاوه بر پشتیبانی جامع و کارآمد در طول روز امکان پشتیبانی شیفت شب و ایام تعطیل را داراست.

  info@niazpardaz-sms.com021-41238

  کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت دانش بنیان مهندسی نرم‌افزار و تکنولوژی اطلاعات هیرا می‌باشد.

  Copyright © 2024 by Hira
  دانلود اپلیکیشنتعرفه پنل‌ها