ارسال پیامک به شماره های بلک لیست مخابرات - شماره های مسدود

سمانه رحمانی پور 1395/11/10 5179

باتوجه به اینکه خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته اند، نمی توان به آنها پیامک ارسال کرد، اما در این مطلب راهکار عملی برای ارسال پیامک به بلک لیست سیاه را ارائه می دهیم

با توجه به حجم عظیم و غیر هدفمند تبلیغات پیامکی خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند تا پیام های تبلیغاتی را دریافت نکنند ولی ممکن است تعدادی از این افراد جز مشتریان شما و خواهان دریافت پیامک از شما باشند ولی به دلیل اینکه شماره آنها جز بلک لیست مخابرات میباشد پیامک شما به دست آنها نمیرسد.

پنل اس ام اس نیازپرداز برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات راه های متعددی دارد

برای ارسال به شماره های بلک لیست 3 راه حل وجود دارد:

1- ارسال پیامک به بلک لیست از طریق سیمکارت

ارسال  پیامک از طریق سیمکارت برای پنل های ویژه، تجاری، طلایی و نمایندگی فعال است.

ارسال با سیمکارت

کاربران برای ارسال به لیست سیاه مخابرات، کافیست تیک گزینه "ارسال به شماره هایی که در لیست سیاه مخابرات از طریق سیمکارت انجام شود" (کادر قرمز در تصویر بالا مشخص است) را بزنند تا شماره هایی که در لیست سیاه مخابرات قرار دارند از طریق سیمکارت‌هایی که مجموعه نیازپرداز تهیه کرده است ارسال گردد. بدین ترتیب اگر در لیست شماره‌ها، شماره مخاطبینی قرار داشته باشد که دریافت پیام تبلیغاتی را مسدود کرده باشند، ارسال به آنها از طریق سیمکارت انجام می‌گردد و بقیه شماره‌ها که در لیست سیاه قرار ندارند از طریق شماره‌ای که در باکس "شماره فرستنده" مشخص شده ارسال می‌گردد. لذا کاربران می‌توانند مطمئن باشند که پیام آنها به کل مخاطبین ارسال می‌گردد.

کاربران می‌توانند از ارسال با سیمکارت در وبسرویس نیز استفاده نمایند. برای استفاده در وبسرویس می بایست عبارت SimCard جایگزین خط اختصاصی مورد استفاده در وبسرویس گردد.

لازم به ذکر است که ارسال با سیمکارت در پنل‌های حرفه‌ای فعال نمی‌باشد، کاربران پنل حرفه‌ای که قصد دارند از این امکان در پنل خود استفاده نمایند، می‌بایست پنل خود را به ویژه ارتقا دهند. برای ارتقا از منوی پشتیبانی » تیکت، درخواست ارتقا به ویژه (یا پنل‌های بالاتر) را ارسال کنند تا توسط همکاران ما در بخش پشتیبانی بررسی گردد.

 

2-ارسال پیامک به لیست سیاه با خطوط خدماتی

یکی از راه های ارسال پیامک به شماره های بلاک شده، "خدماتی کردن خط اختصاصی" میباشد. خدماتی کردن خطوط شرایط خاص خود را دارد و اولین مهمترین شرط آن حقوقی بودن شما میباشد در واقع در صورت داشتن شرکت و شماره ثبت و شناسه ملی و کد اقتصادی و...امکان خدماتی کردن خط وجود دارد در واقع شما با ارائه مدارک ،خط اختصاصی روی پنل خود را خدماتی کرده و بعداز آن میتوانید به مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید حتی اگر شماره انها جز بلک لیست باشد.

پروسه خدماتی کردن خط حد اقل 30 روز زمان میبرد.

مدارک مورد نیاز خدماتی کردن خطوط

 

3- ارسال پیامک به لیست سیاه با استفاده از باشگاه مشتریان

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارد و این پروسه بسیار زمانبر میباشد امکان جدیدی به اسم" باشگاه مشتریان" در پنل ارسال اس ام اس نیاز پرداز اضافه شده است .

در باشگاه مشتریان میتوانید بدون ارسال مدارک وبدون صرف وقت یک خط خدماتی را فعال نمایید.

سپس لیست مخاطبین خود را داخل باشگاه مشتریان اضافه مینمایید.

برای این مخاطبین پیامکی ارسال می شود که در صورتی که رضایت ندارند در باشگاه شما عضو شوند، می توانند با ارسال کد عدم عضویت از لیست باشگاه شما خارج شوند.

سپس می‌توانید به لیست مخاطبین خود متن مـد نظر خود را ارسال نمایید حتی اگر دریافت پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند.

با توجه به شرایط سخت خدماتی کردن خطوط و عدم توانایی مشتریان برای ارائه مدرک ،استفاده از باشگاه مشتریان راه حلی ساده،سریع و کار آمد می‌باشد.

 


  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیامک به لیست سیاه  با شماره 02141238 داخلی 1010

مشاوره رایگان ۰۲۱-۴۱۲۳۸