ارسال پیامک به شماره های بلک لیست مخابرات

سمانه رحمانی پور 1395/11/10 11914

باتوجه به اینکه خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته اند، نمی توان به آنها پیامک ارسال کرد، اما در این مطلب راهکار عملی برای ارسال پیامک به بلک لیست سیاه را ارائه می دهیم

با توجه به حجم عظیم و غیر هدفمند تبلیغات پیامکی خیلی از افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند تا پیام های تبلیغاتی را دریافت نکنند ولی ممکن است تعدادی از این افراد جز مشتریان شما و خواهان دریافت پیامک از شما باشند ولی به دلیل اینکه شماره آنها جز بلک لیست مخابرات میباشد پیامک شما به دست آنها نمیرسد.

پنل اس ام اس نیازپرداز برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات 2 راه حل کاربردی دارد

 

1-ارسال پیامک به لیست سیاه با خطوط خدماتی

یکی از راه های ارسال پیامک به شماره های بلاک شده، "خدماتی کردن خط اختصاصی" میباشد. خدماتی کردن خطوط شرایط خاص خود را دارد و اولین مهمترین شرط آن حقوقی بودن شما میباشد در واقع در صورت داشتن شرکت و شماره ثبت و شناسه ملی و کد اقتصادی و...امکان خدماتی کردن خط وجود دارد در واقع شما با ارائه مدارک ،خط اختصاصی روی پنل خود را خدماتی کرده و بعداز آن میتوانید به مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید حتی اگر شماره انها جز بلک لیست باشد.

پروسه خدماتی کردن خط حد اقل 30 روز زمان میبرد.

 

 

2- ارسال پیامک به لیست سیاه با استفاده از باشگاه مشتریان

با توجه به اینکه تعداد زیادی از افراد شرایط خدماتی کردن خطوط را ندارد و این پروسه بسیار زمانبر میباشد امکان جدیدی به اسم" باشگاه مشتریان" در پنل ارسال اس ام اس نیاز پرداز اضافه شده است .

در باشگاه مشتریان میتوانید بدون ارسال مدارک وبدون صرف وقت یک خط خدماتی را فعال نمایید.

سپس لیست مخاطبین خود را داخل باشگاه مشتریان اضافه مینمایید.

برای این مخاطبین پیامکی ارسال می شود که در صورتی که رضایت ندارند در باشگاه شما عضو شوند، می توانند با ارسال کد عدم عضویت از لیست باشگاه شما خارج شوند.

سپس می‌توانید به لیست مخاطبین خود متن مـد نظر خود را ارسال نمایید حتی اگر دریافت پیام‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند.

با توجه به شرایط سخت خدماتی کردن خطوط و عدم توانایی مشتریان برای ارائه مدرک ،استفاده از باشگاه مشتریان راه حلی ساده،سریع و کار آمد می‌باشد.

 


  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال پیامک به لیست سیاه  با شماره 02141238 داخلی 1010

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1