اعطای نمایندگی پنل اس ام اس

شروع به کاری مستقل و کسب در آمد از طریق دریافت نمایندگی پنل اس ام اس نیازپرداز

ثبت سفارش پنل نمایندگی
بازار کار دائم و درآمد مستمر

درآمد شما از پنل نمایندگی به صورت مستمر افزایش خواهد داشت و به در آمدی پایدار خواهید رسید

بدون نیاز به صرف وقت زیاد

در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پی پرداخته و کسب درآمد کنید.

بدون نیاز به مهارت و تخصص خاص

آشنایی ابتدایی شما با کامپیوتر و اینترنت برای کار با سامانه کافی است.

٪50
اعطای نمایندگی پنل اس ام اس با 50٪ تخفیف فقط در نیازپرداز به مدت محدود

نمایندگی سامانه پیامکی چیست

پنل نمایندگی ارسال اس ام اس راهی مطمئن برای کسب در امد میباشد
با دریافت پنل نمایندگی اس ام اس شما به صورت مجزا، امکان ایجاد و فروش پنل های کاربری به صورت نامحدود خواهید داشت
شما بدون نیاز به مهارت خاصی تنها با در اختیار داشتن اینترنت میتوانید شروع به فعالیت نمایید مشتریان شما همه اقشار جامعه را شامل میشود و تقاضای بالای مشاغل مختلف برای تبلیغات پیامکی تضمینی برای درآمدزایی شما میباشد

نحوه کسب در آمد نمایندگی پنل اس ام اس

1

کسب در آمد از فروش پنل پیامک

با توجه به اینکه بابت فروش پنل پیامک مبلغی به شرکت نیازپرداز پرداخت نمی کنید، با فروش پنل به شرکت ها، موسسات، مدارس، هیئت های مذهبی، اشخاص حقیقی و... ماهانه در آمد بالایی داشته باشید.

با فروش 10 پنل در ماه می توانید در آمد یک میلیون تومانی داشته باشید.

2

کسب درآمد از پیامک‌های ارسالی

در پنل نمایندگی تعرفه ارسال پیامک برای کاربران را شما تعیین می کنید. برای مثال برای هر پیامک می توانید 2 تومان سود در نظر بگیرید، به تدریج با افزایش تعداد کاربران و تعداد ارسال سود بیشتری خواهید داشت

با فروش 10,000 پیامک در روز توسط کار بر شما، 20,000 تومان سود به شما میرسد.

3

کسب درآمد از فروش خط اختصاصی

تعرفه خطوط اختصاصی برای کاربر را شما تعیین می کنید با توجه به کاهش قیمت خطوط برای نماینده ها شما از فروش خط به کاربران می توانید سود بالایی داشته باشید
می توانید برای هر خط 10,000 تومان سود در نظر بگیرید

با فروش روزانه 5 خط می توانید 50,000 درآمد داشته باشید.

تعرفه پنل نمایندگی سامانه پیامکی

تعرفه پنل نمایندگی و تعرفه ارسال پیامک خطوط این پنل

مزایای سایت فروش

نکته ای که نقش بسیار مهمی در فروش و جذب مشتری دارد،وب سایت معرفی پنل های شما با امکان خرید آنلاین است،داشتن وب سایتی با کیفیت که نشان دهنده کیفیت کار شما و معرفی محصولات شما باشد،نقش بسیار مهمی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان دارد.نتایج بدست آمده از بررسی هایی که بر روی نمایندگی های بدون وب سایت فروش و نمایندگی های همراه با وب سایت فروش انجام شده است،نشان می دهد که تعداد کاربران نمایندگی های همراه با وب سایت فروش 20 برابر بیشتر از نمایندگی های بدون وب سایت فروش می باشند.

برای مشاهده دموی پنل نمایندگی میتوانید با نام کاربری demo و رمز demo وارد شده و از منو ها بر روی کنترل پنل مدیریتی کلیک بفرمایید

پنل نمایندگی + سایت فروش
٪50 تخفیف
1,600,000
800,000تومان
 • 20,000 تومان شارژ هدیه
 • خط اختصاصی 1000
 • خط خدماتی(بدون نیاز به سفته و ضامن)
 • مادام العمر، بدون هزینه تمدید سالیانه
 • پیامکی 78.0 تومان
 • دارای 4 خط 8 رقمی عمومی رند با پیش شماره
  1000و3000و5000
 • وب سرویس، ارسال OTP فوری
 • چهار ماه آگهی شش ستاره در
  سایت نیازپرداز
 • سایت فروش

نمایندگی پنل اس ام اس

امکانات، مزایا و نکات مهم پنل نمایندگی

توضیحات پنل نمایندگی

نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی ( مثلا www.YourName.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایید ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر برده نشده و نماینده میتواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند.

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند ، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود ( درباره ما ، تماس با ما ، اطلاعات حساب ، قیمت خطوط اختصاصی ، تعرفه پیامک ، تعرفه پنل کاربری و ...) را در اختیار نمایندگان قرار میدهد تا ایشان با صلاحدید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند.

نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص میتوانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر فرمایند.

نمایندگان میتوانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد ) و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.

نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند.

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند.

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید.

نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های مالی و...) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد.

نمایندگان از طریق امکان Redirect URL میتوانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیشفرض نرم افزار سایت دلخواه خودرا قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیشفرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند.

پنل همکار به شما این امکان را میدهد تا بخشی از کارهای مدیریتی خود را به کاربر دیگری واگذار نمایید ، به عنوان مثال میتوانید یک همکار برای پاسخگویی به تیکت ها و همکار دیگری برای مسائل مالی ایجاد کرده و دسترسی های لازم را به ایشان بدهید ، این بخش مناسب نمایندگانی است که میخواهند چندین مدیر تعریف کرده که هر یک به بخشی از پنل مدیریت سامانه دسترسی داشته باشند.

از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهید بود پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل گردد

نمایندگان از طریق امکان Redirect URL میتوانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیشفرض نرم افزار سایت دلخواه خودرا قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیشفرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند.

نمایندگان از طریق امکان Redirect URL میتوانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیشفرض نرم افزار سایت دلخواه خودرا قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیشفرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند.

نمایندگان از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهند بود برای شماره های مختلف و برای گروه های کاربری مختلف ( کاربران و نمایندگان ) قیمت های مختلف شماره را قیمت گذاری کنند ، کاربران و نمایندگان و حتی کاربران نماینده ی شما مستقیما شماره را سفارش داده و پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل می گردد.


ویژگی های مهم

هزینه پنل نمایندگی 800,000 تومان + سایت فروش رایگان

به هر یک از نمایندگان دو شماره اختصاصی 5000 رایگان، جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد.

به هر یک از نمایندگان یک شماره عمومی 3000 رند ، یک شماره عمومی 1000 رند 8 رقمی رند و یک شماره عمومی 5000 جهت تخصیص به کاربران و استفاده به صورت امانی ارائه می گردد.

به هر نماینده به تعداد نا محدود خط اختصاصی 14 رقمی با پیش شماره 5000 داده میشود تا به کاربران خود اختصاص دهند خطوط رایگان بوده و در صورتی که کاربر نماینده خط با پیش شماره دلخواه و تعداد رقم دلخواه بخواهد قیمت خطوط برای نمایندگان شامل 10 تا 20 درصد تخفیف خواهد شد.

تفاوت شماره اختصاصی و عمومی از شماره های عمومی فقط در بخش ارسال منطقه ای (ارسال به بانک اطلاعاتی موجود در سامانه) و ارسال انبوه (ارسال به بیش از 100 شماره ) میتوان استفاده نمود ، این شماره ها در بین تمامی کاربران مشترک بوده و قابلیت دریافت نیز ندارند ، همچنین این شماره ها به صورت امانی در اختیار نمایندگان و کاربرانشان قرار میگیرد.

امکانات سامانمه پیامکی
شخصی‌سازی سامانه

تمامی بخش‌های سامانه را با توجه به نیاز خود ویرایش دهید.

مدیریت و نظارت کامل

بر فعالیت‌های کاربران نظارت داشته و سامانه را مدیریت کنید.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات آگاه باشید.

تنظیم طرح‌ها و تعرفه‌ها

طرح‌های فروش پنل و تعرفه‌ها را طبق صلاح‌دید خود تنظیم کنید.

ایجاد کاربران نامحدود

به تعداد نامحدود کاربر ایجاد و سطح دسترسی آنها را مشخص کنید.

ایجاد درگاه الکترونیک

درگاه الکترونیکی ایجاد و پرداخت‌ها را اینترنتی دریافت کنید.

سازگار با هر دستگاهی

شما می توانید با اینترنت معمولی و با موبایل، تبلت و یا رایانه خود از پنل استفاده کنید.

بانک‌های جامع شماره

دسترسی به بانک شماره موبایل کل کشور و همچنین بانک محله‌ها

امکانات سایت فروش

پویا و امکان ویرایش و توسعه بسیار آسان تمامی بخش های سایت توسط شما

امکان ایجاد کاربران و تعیین سطح دسترسی

امکان مدیریت و تعریف ایمیل

راه اندازی پرداخت آنلاین سایت

امکان مشاهده بازدید ها و پیام های ارسالی توسط کاربران

ثبت دامنه و تنظیم دی ان اس ها و سایر امور مربوط با دامین

قرار دادن وب سایت شما بر روی هاست اختصاصی بسیار قوی با 99.9٪ UpTime و پشتیبانی از آن

در این نسخه امکان قرار دادن سامانه و همچنین وب سایت معرفی و فروش پنل های شما، بر روی دامین مورد نظر شما وجود دارد،به این ترتیب که کاربران شما با آدرس دلخواه شما و تنظیمات دلخواه شما وارد سامانه یا وب سایت شما می شوند.به عنوان مثال آدرس وب سایت معرفی و فروش ما همین وب سایت و یا niazpardaz-sms.com می باشد. آدرس ورود به سامانه ما نیز login.niazpardaz.com می باشد. در این نسخه نیز نیازی به هاست نیست چراکه وب سایت شما بر روی هاست اختصاصی قدرتمند ما قرار می گیرد و پشتیبانی از آن نیز بر عهده خود ما خواهد بود.

نکات مهم

نماینده بابت فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به شرکت پرداخت نمی کند.

نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند.

نمایندگان میتواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند.

تمامی پنل ها قابلیت ارتقاء به پنل بالاتر را با پرداخت ما به التفاوت دارا می باشند.

تمامی پنل ها دارای امکانات کامل بوده و در صورت به روز شدن نرم افزار پنل های نمایندگی نیز به روز می شوند مشاهده امکانات کامل سامانه.

نمایندگان میتوانند با Domain اختصاصی (www.YourSite.com) یا SubDomain از سامانه استفاده کنند ، کافیست پس از تهیه سامانه DNS های دامنه خود را روی ns1.hira.ir و ns2.hira.ir و زیر دامنه را روی آیپی 185.13.231.178تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند.

دقت نمایید که درهنگام فعال سازی حساب یک دامنه به صورت رایگان بر روی سرور رجیستر میگردد و دامنه های اضافی شامل هزینه میگردد.

هزینه و مسئولیت ثبت دامنه در کارگزاری های ثبت دامنه بر عهده خود نماینده می باشد.

نمایندگان محترم نیازی به تهیه میزبانی وب ( Web Hosting ) نداشته و فضای نا محدود در اختیار ایشان قرار میگیرد.

.نمایندگان میتوانند لوگوی اختصاصی و اطلاعات کامل خود(اعم ازمتن کپی رایت، اطلاعات درباره ما ، تماس با ما و تعرفه ها و...) را در نرم افزار ثبت و ویرایش نمایند تا کاربران اطلاعات نماینده را در هنگام ورود به سامانه ملاحظه نمایند

نمایندگان موظف به مانیتور کردن و کنترل تمامی پیامک های ارسالی توسط کاربران خود هستند.

همه نمایندگان دارای پشتیبانی و حمایت کامل از سمت شرکت می باشند به تعرفه پیامک های فوق الذکر مالیات ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

پنل های نمایندگی فقط به افراد دارای سن قانونی ( بالای 18 سال ) ارائه می گردد.

پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف قبل از گذشت یک هفته 20٪ هزینه پنل به همراه هزینه خط اختصاصی خریداری شده کسر و مابقی مرجوع خواهد شد.

توجیه اقتصادی نمایندگی سامانه پیامکی

در این طرح یک نماینده بر خلاف سایر نمایندگی ها قادر به ارائه نرم افزار با نام و برند شرکت خود میگردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند ، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شد ، این بدین معنی است که نماینده فقط یکبار هزینه نرم افزار را پرداخت می کند و میتواند به تعداد نامحدود اکانت متفاوت ایجاد و به فروش برساند ، علاوه براین نمایندگان از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید . در این طرح نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد ، از آنجایی که این نرم افزار بر روی یک سرور قرار میگرد هزینه نگهداری ، به روز رسانی ، پشتیبانی و ... متمرکز شده و توسط شرکت اصلی ارائه دهنده این طرح تامین میگردد .

نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با نرم افزار کار نماید.

مثال عملی : به عنوان مثال یک نماینده با هزینه 260 هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود ، این نماینده با فروش متوسط 10 اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود 1 میلیون تومان خواهد داشت.

علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود.

واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال 200,000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400 هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان برآورد میگردد.

همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 5 خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند)

به کسب و کار خود رونق دهید !
همین حالا شروع کنید.

با توجه به اینکه تلفن همراه به بخش جدایی ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده است، و زمینه بسیار عالی برای ارتباط با مشتری، تبلیغات، و ارائه خدمات به وجود آورده است، بنابراین خرید پنل اس ام اس می تواند پیشنهاد بسیار خوبی برای شروع کسب و کار مستقل و مطمئن باشد.

021-41238

برا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.