چگونه با پنل اس ام اس به کسب و کار خود رونق دهیم؟

مقالات 1395/11/12 943

در این مقاله یکی از بهترین پنل اس ام اس های موجود را به شما معرفی میکنیم که رمز موفقیت شما در کسب و کارتان خواهد بود

پنل اس‌ ام اس چیست؟

پنل اس ‌ام ‌اس  نرم‌افزاری تحت وب، آنلاین با ساختاری ساده و کارآمد مشابه محیط ایمیل‌تان است؛ برخلاف دستگاه‌های ارسال پیامک، نیاز به مودم، سیم کارت و سخت‌افزار ندارد و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی و استفاده است سرعت ارسال پیامک‌ها در پنل اس ام اس های تحت وب چند صد برابر دستگاه‌های ارسال پیامک است، گزارش تحویل دقیق دارد و از قابلیت اطمینان بسیار بالایی برخوردار هستند؛ با بهره‌گیری از قابلیت ارسال زمان‌دار نیازی به اتصال به اینترنت در زمان ارسال نیست. از جمله امکانات پنل اس ام اس نیازپرداز ارسال منطقه‌ای، صنفی، شهری، کد پستی،تفکیک سنی و جنسی،دفترچه تلفن، هوشمند، متناظر، وب سرویس(API)، منشی پیامک، نظرسنجی و مسابقه است. پنل اس ام اس نیازپرداز همچنین امکان ارسال به بلک لیست(ارسال به شماره هایی که دریافت پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند)را دارا میباشد.

چرا تبلیغات پیامکی اینقدر مهم و تاثیر گذار هست؟


تقریبا تمام پیامکهای توسط افراد خوانده می شوند، همه افراد امکان دریافت پیامک را در همه شرایط دارند و به جرات می توان گفت که هیچ تبلیغ دیگری این دو ویژگی را ندارد. از مزیتهای مهم دیگر ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی، امکان مشخص کردن مخاطبین مقصد مثلا بر اساس صنف، منطقه، شهر، کد پستی و ... هست. هزینه آن نیز نسبت به سایر تبلیغات، پایین تر و مقدار بازخورد آن بالاتر هست. همچنین در تبلیغات پیامک به صورت مستقیم می توانید با مخاطبین ارتباط برقرار کنید: مثلا در انتهای پیامک جمله "سفارش ارسال عدد 1" را اضافه کنید. مزیت دیگر پیامک این هست که در گوشی مخاطب شما برای مدتها باقی می ماند و مخاطب شما دوباره می تواند به آن رجوع نماید.


 

رمز اول موفقیت و بهبود کسب و کار با ارسال پیامک تبلیغاتی، در ارسال هدفمند آن است

 برای تبلیغات موثر لازم است دقیقا افراد مخاطب و جامعه هدف خود را با دقت مشخص کنید، و بدانید که مثلا خدمات و محصولات شما بیشتر برای آقایان مناسب است یا بانوان و همچنین سن آنها را مشخص کنید؛ بدانید بیشتر در چه منطقه یا شهری سکونت دارند و شغل‌شان چیست. بسیار مهم است که با شناخت کامل نسبت به مخاطبان خود بدانید چه زمانی برای ارسال پیامک انبوه بهتر است.
رمز دوم ارتباط مستمر با مشتریان قبلی میباشد
مورد دیگری که باید مد نظر خود قرار دهید ارتباط مستمر و دوره ای با  مشتریان و مخاطبان قبلی خود میباشد که در صورت نیاز بتوانید اطلاع رسانی در مورد تخفیفات و خدمات جدید و یا یاد اوری اقساط و سررسید چک ها را انجام دهید.در پنل اس ام اس امکاناتی مثل ارسال زماندار و دورهای،پیامک سررسید،پیامک مناسبت(برای تبریک تولد و مناسبت ها) در نظر گرفته شده است.

رمز دوم انتخاب درست پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی است
 
همانطور که میدانید تعداد پنل‌های ارسال پیامک بسیار زیاد است و متاسفانه بسیاری از آنها چندان معتبر نیستند؛ امکانات و کیفیت ارسال مناسبی ندارند،بانک شماره هایی که در اختیار شما قرار میدهند معتبر نبوده و یا تعرفه قیمت بالا دارند که همه‌ی این موارد مانع موفقیت شما می‌شود.

در این مقاله یکی از بهترین پنل اس ام اس های موجود را به شما معرفی میکنیم که رمز موفقیت شما در کسب و کارتان خواهد بود؛ زیرا همه‌ی امکانات لازم برای ارسال اس‌ام‌اس هدفمند را دارد، شرکت معتبری است و حتی تعرفه‌ی قیمت بسیار مناسبی دارد. از جمله فاکتورهای مهم در این پنل اس ام اس: نمایندگی رسمی از اپراتوهای مخابراتی، امکانات سامانه، بانک شماره‌های کامل، تعرفه پیامک، پشتیبانی و بروز بودن است.
 پنل اس ام اس نیازپرداز (www.niazpardaz-sms.com)

دلایل متمایز بودن پنل اس ام اس نیازپرداز:

نمایندگی رسمی از اپراتوهای مخابراتی
امکان ارسال به بلک لیست (ارسال به شماره هایی که دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند(  
جامع‌ترین بانک مشاغل و اصناف، کدپستی، شهری و منطقه‌ای
ارسال شهری، شغلی، کد پستی و آنتهای موبایل (BTS)
امکان تفکیک جنسی و سنی
پایین ترین تعرفه پیامک
کاهش تعرفه کلیه‌ی خطوط برای کاربران و نماینده‌ها تا ۵۰ درصد
پشتیبانی شیفت شب و روزهای تعطیل
گزارش تحویل دقیق وضعیت پیامک‌ها

 
اگر ما بتوانیم ابتدا از دید دریافت‌کنندگان پیامک تبلیغاتی موضوع را بررسی کنیم و سپس برای رونق کسب و کار خود، رموز موفقیت را بدرستی بکار بگیریم، می‌توانیم هم رضایت مخاطبان خود را جلب کنیم و هم به کسب و کار خود توسعه دهیم و روز به روز به مشتریان بیشتری خدمات خود را ارائه کنیم و درنهایت از درآمد بیشتر لذت ببریم.