ارسال پیامک برای یادآوری قرار ملاقات ها

آرش علیمحمدی 1396/07/01 1950

یادآوری قرار ملاقات ها برای تجارت شما و کاهش تعداد کنسلی ها و بدقولی ها بسیار امر حیاتی محسوب می شود. آمار نشان داده است که 62% از تمام سروقت نرسیدن و نیامدن به وقت ملاقات ها بنا به این دلیل است که مشتریان شما فراموش کرده اند. با ارسال پیامک هایی برای یادآوری به مشتریان درباره ی رزرو های خود می توانید با سرعت چشمگیری از تعداد کنسلی ها کم کنید.

ارسال پیامک برای یادآوری قرار ملاقات ها

ارسال پیامک برای یادآوری قرار ملاقات ها

کسب و کارهایی که بر مبنای قرار ملاقات فعالیت می کنند اغلب بین 5 تا 10 درصد از زمان خود را بخاطر کنسلی ها و نیامدن مشتریان از دست می دهند. سازمان های خدمات درمانی ملی به صورت سالانه 700 میلیون یورو بخاطر قرار ملاقات های از دست رفته ضرر می کند. مشتریانی که در زمان قرار ملاقات خود حاضر نمی شوند به یک مشکل اساسی برای این تجارت تبدیل شده اند که تاثیر خود را بر کسب و کار های بزرگ و کوچک گذاشته اند. این بدان معناست که برای آن دسته از کسانی که در این صنعت فعالیت می کنند یک مسئله ی با اهمیت است.

برقراری تماس های تلفنی یک روش قدیمی برای یادآوری به مشتریان و بیماران درباره ی قرار ملاقات هایشان است، اما این کار بسیار زمان بر و پر هزینه است. ارسال پیامک سریع، کارامد و کم هزینه است. واقعیت این است که سرویس های پیامکی خدماتی بسیار کارآمد و کم هزینه را برای کسب و کارهایی که در این صنعت فعالیت می کنند ارائه می کند و با میزان احتمال خوانده شدن 98% این مسئله را تضمین می کند که پیام شما حتماً به دست مشتریان و مخاطبان شما خواهد رسید.

ارسال پیامک به روش ترجیح داده شده به منظور فرستادن یادآور برای  وقت ملاقات ها تبدیل شده است. یک تحقیق انجام شده توسط مجله ی ژورنال اینترنتی خدمات درمانی به این نتیجه دست پیدا کردند که با استفاده از ارسال پیامک های یادآوری از میزان قرار ملاقات های از دست رفته، 38% کاهش اتفاق افتاده است.

 

تعرفه  خرید سامانه پیامکی چقدر است ؟


مزایای استفاده

  •     برنامه ریزی برای قرار ملاقات ها به شکلی ساده و راحت
  •     محیا کردن این فرصت برای مشتریانی که قرار ملاقات خود را فراموش کرده اند یا به هر دلیلی قادر به حاضر شدن در آن ساعت و روز نیستند، تا زمان ان را جابجا کنند.
  •     مشخصات دقیق قرار ملاقات در تلفن مشتری یا بیماران شما می ماند و مورد استفاده ی آن ها قرار می گیرد.
  •     با ارسال پیامک های یادآور شما نه تنها برای خود بلکه برای مشتریان نیز این فرصت را فراهم می کنید تا هردو در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.
  •     یک پیامک کوتاه می توان به سرعت و به سادگی قرار ملاقات پیش رو را یادآوری کند.
  •     استفاده از این سرویس راهی بسیار مفید تر مقرون به صرفه تر است تا اینکه از یک کارمند یا یکی از کارکنان خود بخواهید این کارها را انجام بدهد درحالیکه از توانایی های او می توان استفاده های خیلی بهتری برد.


یافتن راهکارهایی برای کاهش تعداد کنسلی ها در قرار ملاقات های تعیین شده برای بسیاری از شرکت ها و تجارتها کلید موفقیت است. سودهای از دست رفته و ضررهای وارد شده بخاطر حاضر نشدن مشتریان در زمان مقرر شده می توانند بسیار چشمگیر باشند.

پنل پیامکی نیازپرداز امکان ارسال پیامک های سررسید و زماندار و یادآوری را برای کاربران فراهم می کند، و در کسب و کارهای مختلف کارایی بالایی دارد.

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1