بازاریابی پیامکی چیست ؟

مصطفی جعفری 1397/06/20 5141

در بازاریابی پیامکی شما به واسطه ارسال و دریافت پیامک می توانید یک ارتباط با مشتریان و کاربران خود ایجاد کنید و رضایت بیشتر آن ها را کسب کنید. یا اینکه مشتری جدیدی به دست می آورید. چنانچه اصول بازاریابی پیامکی را به درستی رعایت کنید، این روش از موثرترین و ارزانترین روش های بازاریابی و رونق کسب کار است.

بازاریابی پیامکی با پنل اس ام اس

بازاریابی پیامکی را قطعا نمی توان با در دست داشتن یک تلفن همراه و ارسال پیامک را شروع کرد، ممکن است پیامک ها در مقیاس بالا و دارای پیچیدگی های زیادی باشد.
برای استفاده از بازاریابی پیامکی بهترین گزینه پنل اس ام اس است که مزایای بسیار زیادی دارد و امکانات فوق العاده ای در اختیار شما قرار می دهد.
به عنوان مثال می خواهید به تمام خانم های بالای 30 سال تهران پیامک ارسال کنید، این کار با پنل اس ام اس با بیشترین سرعت و کمترین هزینه انجام میشود.

 

مهمترین مزایای بازاریابی پیامکی چیست

بازاریابی پیامکی از شیوه های نوین و کاربردی بازاریابی است و مزایای بسیار زیادی دارد که آن را به یکی از بهترین روش های بازاریابی تبدیل کرده است

از جمله مهمترین مزایای بازاریابی پیامکی را می توان به موارد زیر اشاره کرد

 

ارسال سریع پیامک

در مقایسه با سایر روش های بازاریابی، ارسال پیامک از سرعت بسیار بالایی برخوردار است

با استفاده از پنل ا اس ام اس شما می توانید متن پیامک خود را تنظیم کرده و با زدن کلید ارسال، پیامک های بی شمار خود را در زمانی بسیار کم به هزاران نفر برسانید.

 

مشاهده سریع پیامک های

میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن مخاطبان کمتز از 10 ثانیه است و همچنین نکته مهم تر این است که کاربران تلفن های همراه در طول روز چندیدن بار تلفن های خود را چک می کنند

 

ارتباط مستقیم با مخاطب ( ایجاد یک ارتباط دو طرفه )

تلفن های همراه تقریبا به طور دائم و در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعت شبانه روز همراه کاربران است بنابراین یک ارتباط مستقیم قوی را با بازاریابی پیامکی می توان  به وجود آورد

و با استفاده از لیست مخاطبین خودتان و یا بانک شماره های پنل اس ام اس با تک تک گیرندگان پیامک ارتباط مستقیم ایجاد کرد

 

پیشنهاد میشود مقاله : ارسال پیامک تبلیغاتی - پیامک انبوه را هم مطالعه کنید

 

دریافت نظرسنجی ها پیامکی و بازخوردهای دقیق

طبق تحقیقات 31% از مخاطبان به نظر سنجی های پیامکی پاسخ می دهند
بنابراین با استفاده از این امکان می توانید نتایج بسیار خوبی از مخاطبان و مشتریان خود به دست بیاوید

 

سازگاری با انواع تلفن های همراه و سطح پوشش بالا

دریافت پیامک ها توسط مخاطبین با هر نوع گوشی و سیم کارتی امکان پذیر است و این نقطه قوت بازاریابی پیامکی نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی است

 

ارسال پیامک بازاریابی، ارزان و به صرفه

ارسال پیامک یکی از ارزانترین روش های تبلیغات و ارتباط مستمر با مشتری است.
تبلیغات پیامکی نه تنها هزینه ی زیادی برای شما نخواهد داشت بلکه اگر شیوه صحیح آن را استفاده کرده باشید هزینه ارسال پیامک ها به سرعت به شما بر میگردد.

 

جذب مشتریان خودجوش

در صورت جذاب بودن پیشنهادات و پیامک های شما از نظر مخاطبین، پیامک های شم توسط آن ها باز ارسال  و بارها خواند می شوند.

 


برای موفقیت در بازاریابی پیامکی و دریافت بهترین بازخورد از پیامک ها در قدم اول می بایست یک پنل اس ام اس خوب و با کیفیت داشته باشید. پنل پیامکی باید تمام امکانات سامانه پیامکی کار آمد را داشته باشد و جدیدترین بانک شماره ها را دارا باشد برای این منظور پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین پنل اس ام اس را مطالعه کنید.