تفاوت پنل اس ام اس های رایگان با سایر پنل ها

مقالات 1395/11/11 3404

شرکت های محدودی وجود دارند که پنل های ارسال اس ام اس خود را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار میدهند و کاربر میتواند با شارژ کردن پنل ارسال خود را انجام دهد .

تفاوت عمده پنل های ارسال اس ام اس رایگان با پنل هایی که هزینه اولیه دارند

1- ماژول های پولی 

در پنل های پیامک رایگان تعدادی از ماژول ها که اساسی و مورد نیاز کاربر میباشد را از داخل خود پنل باید با پرداخت هزینه فعال کرد مثل ارسال به بانک شماره ها ، پیامک مناسبت ،زماندار،کدخوان و.... که در هر شرکت این ماژول های پولی متفاوت میباشد و شما برای کار کردن با پنل مجبور به فعال کردن این ماژول ها با پرداخت هزینه میشوید.

در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارند کلیه امکانات موجود در پنل قبل از خرید مشخص میباشد و شما با توجه به نیازتان در بین پنل ها میتوانید پنل مناسب را انتخاب نمایید.

2- خط اختصاصی

در پنل های اس ام اس رایگان خط اختصاصی معمولا به کاربر داده نمیشود و کاربر باید از خط اشتراکی(عمومی) که دریافت ندارد برای ارسال های خود استفاده نماید.

در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد خط اختصاصی روی پنل به کاربر هدیه داده میشود که اختصاصا برای کاربر ست شده و با آن دریافت هم دارد.

3- برگشت هزینه

در پنل های پیام کوتاه رایگان ممکن است برگشت هزینه برای شماره های بلک لیست را کامل انجام ندهند.در هر ارسال شما حدود 30-40% افراد دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که ارسال شما به انها انجام نشده و هزینه باید برگشت داده شود.

در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد لیست تمام این شماره ها بعد از ارسال به شما نمایش داده شده و برگشت هزینه انها کامل انجام میشود تا بتوانید از آن مجددا برای ارسال های بعدی استفاده نمایید.

4- مهمترین تفاوت در تعرفه پیامک است

مهمترین تفاوت در تعرفه پیامک میباشد.در پنل رایگان تعرفه ارسال پیامک بسیار بالاتر میباشد و شما با یکبار ارسال انبوه با این پنل ها هزینه اولیه پنل را در واقع به انها پرداخت کرده اید و در ارسال های بعدی هزینه های سرسام اوری را متقبل شده اید

در صورتی که در پنل هایی که هزینه اولیه دارد تعرفه های پیامک مناسب تر در اختیار شما قرار میگیرد.

نکته قابل توجه: این میباشد که شما با پرداخت هزینه اولیه میتوانید خدمات بهتر و مطمئن تر با پشتیبانی قوی تر را دریافت نمایید تا بتوانید همکاری طولانی تری را با شرکت داشته باشید.

 

پیشنهاد میشود مقاله : انتخاب بهترین پنل اس ام اس را هم مطالعه کنید

 

شرکت نیاز پرداز با بیش از 10 سال سابقه در ارائه سامانه پیام کوتاه به عنوان شرکت اصلی ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه که ارتباط مستقیم با اپراتور ها دارد، پنل های ارسال اس ام اس خود را با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

نظرات مخاطبین
ندا
1397/02/01 ندا

عالی بود. من واقعاً از نویسنده ی مقاله ممنونم چون خیلی خوب به سوال پاسخ داده بودند.

مشاوره رایگان 02141238