کوپن‌های دیجیتالی پیامکی، آینده بازاریابی

Nasim shirvani mahdavi 1396/10/11 955

کوپن‌های دیجیتالی را به راحتی به وسیله‌ی تکنولوژی بازاریابی به وسیله‌ی پیام‌های متنی تکست‌سیگنال درست کنید تا کسب و کار خود را بزرگ کنید.

کوپن‌های دیجیتالی به وسیله‌ی پیام‌های متنی، گام تکاملی بعدی در بازاریابی است.


تقریبا همه‌ی سیستم‌های مدرن مبتنی بر پاداش، بر مبنای مشوق‌هایی هستند که هدفشان تغییر در رفتار مشتری است. در یک کسب و کار شما با تغییر رفتار مشتری می‌خواهید که او را به سمت خود بکشانید و نه به سمت رقیبانتان. در طول بیست سال، سیستم‌های مبتنی بر پاداش از کارت‌های کاغذی پانچی به اپلیکیشن‌های دیجیتالی با همان کاربرد تکامل یافته‌اند. اما یک مشکل اساسی برای این نوع برنامه‌ی پاداشی وجود دارد. پاداش در زمان فروش صورت می‌گیرد که بعد از این است که مشتری تصمیم گرفته‌است که به سمت کدام کسب و کار برود.


تشویق مشتریانتان زمانی موثرترین حالت است که قبل از اینکه آن‌ها تصمیم بگیرند اتفاق بیفتد. اما متاسفانه این برنامه‌های پاداشی رفتار مشتری را قبل از خرید تغییر نمی‌دهد. در برخی موارد پاداش برای نشان داده شدن است (به عنوان یک گذرگاه آزاد در کسب و کار و برای برانگیختن مشتری) و نه در طراحی کسب و کار. میتچ جوعل، نویسنده و پادکست‌کار معروف، اغلب گفته است که سیستم پاداش چیزی نیست به جز رشوه دادن. این وفاداری نیست و راهی برای ساختن یک ارتباط بلند مدت با مشتری‌ها نیست. خیلی نظر تندی است، اما یک جنبه‌ی کوچک از سیستم‌های پاداشی وجود دارد که پیگیری می‌کنند و درست عمل می‌کنند.


قادر بودن به پیگیری تلاش‌های شما(که افراد تجملی در بازاریابی به آن تخصیص می‌گویند) بسیار مهم است. و خوشبختانه بیشتر پایانه‌های مدرن فروش توانایی تولید کدهایی که کارمندان در پایانه‌های خرید از آن‌ها استفاده کنند را تامین می‌کنند. کدهایی مثل این می‌توانند بخشی از ویژگی‌های خاص یک محل باشند(مثلا ساعت خوشحالی، یا یکی بخر یکی مجانی ببر) یا در تبلیغات جا گرفته‌باشند. این نوع از مشوق‌ها رفتار مشتری را قبل از اینکه تصمیم‌گیری کنند تغییر می‌دهد. “هی، ما باید به مغازه‌ی x بریم چون الان ساعت خوشحالیه! “ یا “من یک کوپن در x گرفتم که با یک خرید یک محصول مجانی می‌گیرم.“  این‌ها راه‌های موثری برای رشد دادن کسب و کارتان است.


هدف واقعی، مجددا، به وجود آوردن مشوقی است که بتواند در هر حالت ممکنی با مشتری ارتباط برقرار کند. یک پیشنهاد که بتواند رفتار آن‌ها را تغییر دهد. یک مشوق که بتواند آن‌ها را به سمت کسب و کار شما بکشاند.


چه می‌شود اگر شما می‌توانستید مشوق‌هایتان را در سریع‌ترین، پر بازدید‌ترین و مدرن و جهانی‌ترین واسطه بگذارید؟ یعنی یک پیام متنی. به نظر جالب می‌رسد، اما پیچیده، درست است؟ نه. این چیزی است که ما در سامانه پیامکی نیازپرداز با کوپن‌های جدید انجام داده‌ایم. که بسیار ساده است.


نیازپرداز می‌تواند با استفاده از ارسال اس ام اس به رشد کسب و کار شما کمک کند. کوپن‌های نوآورانه‌ی ما فقط در پنج مرحله انجام می‌شوند:

۱. بر روی پایانه‌ی فروش خودتان مشوق و یا کوپن را بوجود بیاورید.

۲. وارد سیستم شوید و کوپن خودتان را در نیازپرداز بسازید (توجه کنید که شما می‌توانید رنگ‌های برند خودتان و تصاویر را انتخاب کنید و مطالبتان را جوری که می‌خواهید بنویسید.)

۳. کد کوپن پایانه‌ی فروشتان را به کوپن اضافه کنید.

۴. پیامتان را بنویسید و کوپن را به آن ضمیمه کنید.

۵. پیامی را بفرستید ( یا زمان‌بندی برای فرستادنش کنید.)


این است! کوپن‌هایی با نیازپرداز می‌توانند برای بازاریابی رستوران‌ها، خرده‌فروش‌ها، فروش‌ و بازاریابی آنلاین به کار بروند. (همه جا یک مشوق می‌تواند به حرکت کسب و کار کمک کند.)


و اگر شما هنوز مشتریانی که آماده‌ی بازاریابی از طریق پیام متنی باشند ندارید، تیم ما می‌تواند به شما کمک کند. در واقع ما طی سالیان متمادی به همه‌ی انواع سازمان‌ها کمک کرده‌ایم تا مخاطبان خودشان را بسازند. در این راه ما بالاترین تامین‌کننده‌ی تکنولوژی‌ها و سرویس‌های بازاریابی از طریق پیام متنی شده‌ایم که ابعاد با سایز‌های کوچک تا بزرگ را پاسخگوست. امروز با ما در تماس باشید و ما به شما کمک می‌کنیم که در مرحله‌ی بعدی بازاریابی پیشرفت کنید.