کاربرد اس ام اس برای خدمات مراسم ازدواج

روح اله عبدالهی 1397/01/19 985

در مراسمات ازدواج نیاز است تا زوجین یک برنامه ریزی مناسب برای روز بزرگ زندگی خود داشته باشند تا در روز مراسم از میزان استرس و اضطراب آنها کاسته شود. سرویس پیام کوتاه می تواند یک راه حل مناسب برای این کار باشد و شرکت ها و افراد فعال در ارائه خدمات ازدواج می توانند از این سرویس به خوبی استفاده کنند. ما در این مطلب بیشتر به این موضوع می پردازیم.

بازاریابی اس ام اسی می تواند یک ابزار قدرتمند برای افزایش کسب و کار شما باشد و به مشتریان شما کمک کند تا در روز مهم زندگی خود استرس کمتری داشته باشند. بنابراین ارائه دهندگان خدمات عروسی مختلف چگونه می توانند از مزایای بازاریابی اس ام اسی بهره مند شوند؟ در ادامه چند پیشنهاد از کارشناسان ما ارائه شده است.


اس ام اس برای تالارهای عروسی

یکی از بزرگ ترین و سخت ترین انتخاب های پیش روی کسانی که مراسم ازدواج خود را برنامه ریزی می کنند، انتخاب محل انجام مراسم است. به طور معمول کسانی که در حال برنامه ریزی مراسم عروسی هستند مجموعه ای از ایده ها شامل توصیه های شخصی، پیشنهادات خانوادگی، جستجوهای آنلاین و مجلات عروسی را جمع آوری می کنند. موقعیت و بودجه از قبل مورد توجه قرار گرفته است و مشتریان شما تحت تأثیر ظاهر و حال و هوای محل مراسم قرار می گیرند، خدمات مشتریان مطمئناً یکی از عواملی است که به عقد قرارداد با مشتری کمک بسزایی می کند. اس ام اس در این حوزه بسیار سودمند است. اگر یک مشتری دارای شرایط ثبت نام یا انجام یک پرس و جوی آنلاین است، اطمینان حاصل کنید که آنها را به عضویت در بازاریابی اس ام اسی دعوت کنید. وقتی آنها موافقت کردند این کار را انجام دهند، می توانید برای آنها پیام های شخصی ارسال کنید، از جمله دعوت نامه برای دیدن محل برگزاری مراسم و اطلاعات در مورد رزرو، و اگر آنها تمایل به ادامه مراحل داشتند شما می توانید هر مرحله از رزرو را با آنها هماهنگ کنید، از جمله تایید تاریخ و زمان، تعداد مهمان ها، خدمات اضافی و موارد دیگر. برای ایجاد یک رابطه شخصی و حرفه ای با مشتری شما بهتر است یک شخص ویژه را برای مدیریت این رابطه تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که پیام های اس ام اسی همیشه شخصاً امضاء می شوند. شما باید در روز مراسم و بعد از آن نیز از بازاریابی اس ام اسی برای جمع آوری بازخوردها استفاده کنید تا مطمئن شوید که مراسم و محل برگزاری در بهترین شرایط قرار دارند.


اس ام اس برای تهیه کنندگان غذای مراسم عروسی

اگرچه برخی از مکان های برگزاری مراسم عروسی از جمله هتل ها و رستوران ها معمولاً خودشان غذای مراسم را تهیه می کنند، اما بسیاری از مکان ها از یک تهیه کننده غذای خارجی استفاده می کنند. زوج آینده همانطور که در انتخاب محل مراسم خود دقیق هستند، همچنین تمایل دارند تا شرکتی را انتخاب کنند که نگرانی آنها در رابطه با غذا را به حداقل برساند و بازاریابی اس ام اسی می تواند برای رسیدن به این هدف کمک کننده باشد.

با وجود کارهای زیادی که عروس و داماد قبل از مراسم عروسی باید انجام دهند، حجم اضافی اطلاعات میتواند برای آنها  آزار دهنده باشد، بنابراین پیام های اس ام اسی ساده و مختصر برای تایید شماره ها، منوها، تاریخ، زمان، مکان، نیازمندی های خاص و غیره بسیار می تواند به مناسب نگه داشتن شرایط کمک کند. همیشه پیامک را پیشاپیش ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که پاسخ های اس ام اسی را در جای کاربردی ارسال کنید زیرا این کار باعث می شود تا مشتریان شما آسان تر و با کمترین زحمت به آنها پاسخ دهند. چرا از مشتری درخواست نمی کنید که یک شماره تماس فرد دیگری به غیر از عروس و داماد را انتخاب کند تا برخی از فشارها را از روی آنها کم کند. و هنگامی که فشار عصبی در روز مراسم در بالاترین حد قرار دارد، یک پیام صمیمی می تواند زوجین را آگاه کند که همه چیز مرتب است و غذا در زمان مناسب سرو خواهد شد و این مطمئنا کمک خواهد کرد که برخی از نگرانی های آنها کم شود و بدین ترتیب زوجین می توانند بر مسائل مهم تر مراسم خود تمرکز کنند.


اس ام اس برای آرایشگاه عروسی، گریمور و غیره

اگر شما یکی از افراد متعددی هستید که به عروس و داماد کمک می کنند تا در روز عروسی خود در بهترین حالت به نظر برسند، پس اس ام اس بازاریابی می تواند برای شما نیز مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که مشتریان در اولین فرصت سرویس پیامکی شما را انتخاب می کنند، این موضوع شما را قادر می سازد تا در زمان رزرو کردن برای آنها تاییدیه فوری قرار ارسال کنید. با نزدیک شدن روز مراسم یک یادآوری گرم و دوستانه برای آنها ارسال کنید تا تاریخ، زمان و مکان مراسم را تایید کند و این ترس را از آنها دور کند که مبادا شما حضور در مراسم را فراموش کرده باشید. بسته به نوع فعالیت هایی که شما قصد دارید در مراسم انجام دهید، شما همچنین می توانید پیش از مراسم از اس ام اس بازاریابی برای سایر مراحل مهم مانند پرسش در مورد آلرژی میهمانان استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید برای سایر افراد حاضر در مراسم عروسی مانند ساقدوش ها، مادر عروس و غیره تخفیف ویژه ای در نظر بگیرید. پس از روز مراسم می توانید از بازاریابی اس ام اسی برای تشویق مشتریان برای ارزیابی و امتیاز دهی به خدمات خود استفاده کنید و همچنین ارائه مشوق ها برای مراسمات بعدی مانند تخفیف در رویدادهای آینده را در نظر بگیرید.


اس ام اس برای ارائه دهندگان لباس عروسی

با توجه به افزایش تعداد افرادی که به جای خرید لباس رسمی خود برای روز عروسی تصمیم به کرایه کردن آن دارند، بازاریابی اس ام اسی یک ابزار قدرتمند برای ارائه کنندگان لباس رسمی است. برای کسب اطلاعات درباره اینگونه کسب و کارها به مقاله ما در این زمینه مراجعه کنید.


اس ام اس برای گل فروشی ها در روز عروسی

یکی دیگر از موارد مهمی که برای بسیاری از عروس ها در روز عروسی استرس زا می باشد گل مراسم است. با توجه به ماهیت گل، آماده سازی و چینش دسته گل ها از قبل امکان پذیر نیست، بنابراین این موضوع تقریباً همیشه یکی از دلایل اضطراب در مراسم است. برای کمک به کاهش این اضطراب، گلفروش ها می توانند از پیام های اس ام اسی نه فقط برای تایید در طول طراحی و چینش صحنه بلکه در قبل و در روز مراسم نیز می توانند از آن استفاده کنند. ارسال یک پیام دوستانه مانند: "در مورد گل ها نگران نباشید، همه چیز تحت کنترل است " در روز قبل از مراسم می تواند باعث یک خواب راحت شود و ارسال یک پیامک با این مضمون که " یک فرد خبره آماده است تا گل ها را در محل مورد توافق و زمان مشخص تحویل دهد"، در روز مراسم باعث می شود هیچکس دچار استرس و اضطراب نشود. برای ارزیابی مناسب، یک شماره تماس مستقیم را در پیام قرار دهید.


ما در پنل اس ام اس نیازپرداز، بسته های پیام کوتاه انبوه تجاری ارزان قیمت را ارائه می کنیم به طوری که برای شرکت های فعال در حوزه خدمات ازدواج ایده آل است و توسط یک تیم صمیمی و حرفه ای از کارشناسان پشتیبانی می شود. این تیم همیشه آماده کمک به شما است تا بیشترین استفاده را از بازاریابی اس ام اسی ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا شروع به کار با شماره 41238-021 تماس بگیرید.

تلفن ساعات غیر اداری

پشتیبانی

41238 داخلی 2

خرید پنل اس ام اس

41238 داخلی 1